Dlaczego obcy przylatują na Ziemię?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Pozaziemskie cywilizacje mogą stanowić zagrożenie dla ludzkości, ale do tej pory obcy studiują ludzi bez ingerowania w rozwój cywilizacji. Badacze UFO są przekonani, że UFO są używane przez przedstawicieli innych planet, aby obserwować ścieżkę rozwoju Ziemi.

Jeden z naukowców z NASA Jacques Ville, po latach badań, mówi: „UFO to bezzałogowe pojazdy stworzone przez bardziej zaawansowane światy cudzoziemców w celu monitorowania ludzkości.” Aby to zrobić, musiał przeanalizować ponad pięćset udokumentowanych dowodów na pojawienie się UFO. Ville dostrzega znaczenie istnienia takich obiektów w ciągłym monitorowaniu kierunku rozwoju ludzkiego, zgodnie z publikacją "Russian Dialogue".

Wyniki analizy dały naukowcowi prawo do stwierdzenia, że ​​na pokładzie obcych statków nie istniały żadne żywe istoty, czyli były bezzałogowymi dronami.Przypadki, w których UFO atakowały sprzęt wojskowy, były rejestrowane tylko podczas dużych wojen. W tym samym czasie pojazdy obcych zaczęły pojawiać się na Ziemi rzadziej niż w przeszłości, lecz nie ustały.

Jednocześnie wielu astronomów przyznaje, że w istocie Ziemia nie jest jedyną zamieszkałą planetą we wszechświecie. Biorąc pod uwagę, że w przestrzeni istnieje wiele systemów planetarnych, nie można wykluczyć, że w każdym z nich istnieją planety, które podobnie jak Ziemia nadają się do rozwoju inteligentnego życia.

Według niektórych ekspertów prymitywne organizmy mogą być znacznie bliżej naszej planety niż się nam wydaje - na przykład na dowolnym satelicie Saturna lub Jowisza. Dlatego sondy na orbicie tych gigantów gazowych są wysyłane do ich atmosfery pod koniec misji. Eliminuje się tym samym możliwość upadku stacji kosmicznej na księżyc, przeniesienia na niego mikroorganizmów i naruszenia "czystości eksperymentu ", kiedy w przyszłości będziemy starać się znaleźć tam obce formy życia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

1.57...TO JA...od lat sie

1.57...TO JA...od lat sie wysilam by wam udowodnić,że OBCONI...nie tylko istnieją ale...CZUWAJĄ nad nami dniami i nocami(!!!) a wy...???

O,tem PO:RA(zważ na me nazwanie!) porozmawiać:

'   Czyż...RODZIC(!) nie ma baczenia na swe dziecię? 

A wy czyli ludzkość...jesteście na etapie NOWOrodka  dopiero!

 Wasze Z_rozumienie świata na(?W!)JA...kim(?) żyjecie jest ..."ZEROWE" !

 Jak małe dzieci...mają w ZWy(!)czaj:U...ganiacie się ZA...bawkami tocząc niekończące się spory i kłótnie :O,nie:!!! + EG<OO>...juRZ??? PO dNI:AUuuuu???

   NOA w 19-67 r...JEDYNY...Andreassonom wziętym na pokład UF<OO>...a TAM?TAM w ptakuQ: FEN Xie: rzekł:

PRZED WAMI ZOSTAŁY OTWARTE ...GWIEZDNE WROTA!dLA WASZEGO ROZWOJU(śz?)WAŻNE BĘDZIE TO CO WYDARZY SIĘ W ZIELONYCH PIRAMIDACH A ZWIĄZANE BĘDZIE Z EWOLUCJĄ SUN!

?????????????????????????????????????????????????????????????????

 Ps: JA K...=MY...ślicie(TAM?) dlaczego na FIGnAU...was WZywam:18.6.2017 r do Wylatowa?

NOBO..(NO?BO?)...odkrycie Jego...koDU: 9.7.2005 r ok.21.37...:

A JEST  NIM?LICZBA: 67...

   zaOWOC(!!!)"O"wał<OO>...POTĘRZ:NY...M GIGA ROZBŁYSKIEM całego nieba!

Ok.10 ŚWI...ęc????ON KA(?17?RZde:MU !!!!!!S-S EIN!!!

 

Portret użytkownika Mruk

A mi  się wydaje że to coś

A mi  się wydaje że to coś jeśli istnieje ukrywa się głęboko pod ziemią,powód prosty,upadek meteoryt,Ci ktorzy przetrwali weszli bardzo głęboko pod ziemię, mysle ze układ plyt tektotektonicznych sprzyjał temu żeby wejść tak głęboko żeby przetrwać.Na skutek tak długiego pobytu pod ziemią ich genetyka zmieniała sie i nie są w stanie wyjść na powietrze bo kazdy wirus by ich zabił..i tylko tymi Ufo są  w stanie na jakiś manifest swojej obecności..najlepsze w tym ze oni nam wciskaja bajki z naszymi RZĄDZĄCYMI światem na temat kosmosu itp tylko po to żeby nie szukac w naszej ziemi;) 

Portret użytkownika גבר עם כוכב

To co oni zamierzają zrobić z

To co oni zamierzają zrobić z Ziemią opisane jest w Biblii jeżeli ją brać na serio. Jezus otwarcie mówił, że zejdą aniołowie i spalą Ziemię. Księga Izajasza i Ezechiela podają, że na okręgu Ziemi pojawi się chwała która spowoduje że nastaną trzęsienia Ziemii jakich nie było od jej istnienia a cielesny człowiek będzie rzadkością i porównany jest do złota z Ofiru. W opisach mniejszych proroków opisane są skutki użycia ich broni. Świat który znamy nigdy się nie odrodzi. Kontynet Amerykański będzie pustynią. Nastanie nowy człowiek i nowe możliwości.

Portret użytkownika Kmieciu

Na całe szczęście - biorąc

Na całe szczęście - biorąc pod uwagę, że cała tzw. "Biblia" jest zerżnięta ze starszych mitów (zarówno ST jak i NT) - żadnych skrzydlatych izajaszów i ezechielów, palących Ziemię, obawiać się nie musimy, a ni żadnego "co mówił Jezus" (nic nie mówił, bo nie istniał) i nic z tego się nie sprawdzi, bo czemu miałaby się sprawdzić przeróbka starszego mitu, a nie mit oryginalny? Wtedy trzeba by było się raczej obawiać gniewu boga Ozyrysa (oryg. "Bóg Ojciec"), jego syna Horusa (oryg. "Syn Boży") czy tam innej bogini Izydy (oryg. "Matka Boska") - tej ostatniej szczególnie powinny się obawiać nawiedzone mohery różańcowe, które dzień w dzień rozpuszczają sobie mózgi bezmyślnym mamrotaniem mantr do bogini Izydy (te wszystkie litanije o "wieżach z kości słoniowej" są żywcem przepisane ze starożytnego Egiptu) międląc w łapach buddyjski wynalazek, jakim jest różaniec...
 

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Dla ludzi wierzących w Jezusa

Dla ludzi wierzących w Jezusa sprawa jest o wiele prostrza ! W wielkim skrócie opisana została na innymedium w tekście pt.: ""W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów"

http://innemedium.pl/wiadomosc/w-pierwszej-kolejnosci-ze-wzgledu-na-godnosc-stworzyl-bog-tak-zwanych-bogow-0

Mamy doczynienia z bardziej skomplikowaną sytuacją, którą Biblia nazywa : "Tronami, panowaniami, zwierzchnściami i władzami" ! Oczywiście anielskimi ! Są jeszcze i inne istoty nazywane "rządcami świata ciemności" Efezjan 6:12...! Ale dla ludzi wierzących że wszystko jest takie jak opowiadają ufolodzy spod znaku "technologii" nic nie jest proste ! Zdjęcie ofiary istot świata ciemności napotkanych na przełęczy Diatłowa...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

obcy mogli być tu na ziemi

obcy mogli być tu na ziemi długo przed człowiekiem, problem ludzkości polega na tym, że szukają zycia w kosmosie na planetach podobnych do ziemi... to tak jakby szukać ludzi w kosmosie... a kosmos (jeśli istnieje) może być pełen różnych bytów

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kacperu

Dokładnie. Czasem zadaje

Dokładnie. Czasem zadaje sobie pytanie czy obiekty ufo to nie są swego rodzaju zwierzęta które są w stanie funkcjonowac w kosmosie.. Czasem na filmach widac, że poruszają się jakoś tak bez sensu (dla nas) tak jak mucha czy inny owad

Portret użytkownika tomasz26

oni tu nie przylatują on tu

oni tu nie przylatują on tu funkcjonują i to od czasu kiedy upadli,są jeszcze inne rasy ,które przeciwstawiają się ich planom podboju i eksploracji gatunku ludzkiego.. a co z tego wyniknie każdy samoświadomy dobrze wie jak nie wie to intuicja mu podpowie

Skomentuj