Dlaczego władze zakazały stosowania LSD?

Kategorie: 

Źródło: internet

Narkotyki psychodeliczne zostały wrzucone do jednego worka z innymi „prochami”. Oficjalna narracja: mogą szkodzić zdrowiu i życiu. Jednak naukowcy, którzy badali wpływ tych substancji na ludzką świadomość, uważają, że za decyzją władz kryło się coś innego…

Badania wpływu narkotyków psychodelicznych na ludzkie zachowania i percepcję dawały bardzo obiecujące rezultaty. Zajmowali się nimi cenieni na świecie uczeni. Aż w końcu władzom przestało odpowiadać nadmierne zainteresowanie tego typu substancjami. Oczywiście użyto utartych formułek w stylu „zagrożenia zdrowia i życia”. Jednak prawda może być dużo bardziej głęboka.

 

Znawcy tematu uważają, że tym, czego bały się władze, było to, że powszechne, globalne stosowanie takich substancji jak LSD, może obalić obecną cywilizację. Co to znaczy?

 

To znaczy, że miliardy ludzi po zażyciu tych narkotyków, mogłyby ujrzeć, że obecne struktury rządzące światem, są tylko fasadą, za którą kryje się niezwykle bogata rzeczywistość, od której elity chciały nas trwale odgrodzić.

 

Miałoby to ogromny wpływ na władze polityczne i religijne. Z dużym prawdopodobieństwem, mogłoby to oznaczać koniec tychże władz, jak również globalną rewolucję świadomościową. Elitom zależy na utrzymywaniu niższych warstw społeczeństwa w stanie permanentnej ignorancji, więc w takiej teorii może kryć się wiele prawdy. Nie zanosi się na to, by ów stan rzeczy miał się zmienić.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Hoffman

Życie dzieli się na przed, i

Życie dzieli się na przed, i po pierwszym kartonie. Kto wie, ten wie, kto nie, ten nigdy się nie dowie jeśli nie spróbuję.

 

Cos w stylu niebieskiej i czerwonej pigułki w matrixie, tylko że w prawdziwym życiu.

Skomentuj