Dodatkowe niesamowite informacje w sprawie "awaryjnego" lądowania UFO wielkoludów w Las Vegas !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W poprzednim tekście o niezwykłym incydencie lądowania UFO wielkoludów w Las Vegas, prawdopodobnie pierwszego maja 2023, wspomnieliśmy o rodzinie która doświadczyła na własnej skórze nieznanych inteligencji, widzieli je wszyscy członkowie rodziny, a młody chłopak zgłosił to na policję, co zostało nagrane. Okazuje się że niesamowitych informacji jest znacznie więcej.

 

Znany wszystkim fanom tego fenomenu ufolog i reporter George Knapp cały czas prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wielokrotnie prosił rodzinę o przeprowadzenie wywiadu i niestety wielokrotnie nie otrzymywał odpowiedzi, zamykali przed nim drzwi. Z informacji jakie zebrał okazało się, że rodzina nagrała ufo wielkoludów na telefonie albo kamerze video.

W czasie lądowania ufo pojazdu było słychać niezwykle głośny-potężny trzask-uderzenie, wywołując falę uderzeniową, wygląda na to że ufo lądowało awaryjnie, pozostawiło widoczny ślad na podłożu, dzwięk został uwieczniony na nagraniach z CCTV. Tuż przed awaryjnym lądowaniem ufo stworów, przed północą 30 kwietnia 2023, jak twierdzi kanał "8 news", obserwatorzy nieba w kilku zachodnich stanach zobaczyli na niebie jasną kulę ognia zmierzającą ku Ziemi. Policjant pracujący w tej części doliny Las Vegas dostrzegł i jednocześnie nagrał kolorową kulę ognia na swojej osobistej kamerze.

 

Z relacji rodziny wynieka, że Ufo wielkoludy wyszły z pojazdu, który był częściowo w jakiejś formie "niewidoczny", okryty technologią kamuflażu, "zamazany", jak to pisali. Część ufo załogi weszła na dach domu wspomnianej rodziny, a jednego widziano jak wspiął się na wielką spycharkę, która jest zaparkowana ma placu-podwórku, wszedł do kabiny i próbował ją uruchomić ! Tak przynajmniej to wyglądało z relacji świadków. Wszystko to jeszcze nic, bo na tym podwórku, jak państwo widzą, umieszczony jest drogi sprzęt (na dole, na zdjęciu z czerwonym kołem, gdzie ufo pozostawiło ślad), dlatego są tam zainstalowane KAMERY CCTV !!! (Gdzie są nagrania z tytch kamer?)

Istota którą widziano: "miało skórę koloru szaro-zielonkawego, wielką twarz, wielkie oczy i wielkie usta." Świadkowie "słyszeli głeboki oddech tej istoty". Kiedy jeden z ludzi spojrzał w oczy tego stwora jego ciało "zesztywniało-zamarzło, nastąpiło obezwładnienie motoryczne". Rodzina która doświadczyła tego zdarzenia twierdzi, że dwa dni po tym lądowaniu przybyło do nich dwóch oficerów policji przeprowadzić wywiad, jak by tego było mało, po zgłoszeniu tego przypadku przez rodzinę, w około ich domu, przez kilka dni, zaczął jeździć rządowy samochód tajniaków, ubrani byli w białe koszule i ciemne okulary (coś jakby "Ludzie w czerni"?).

 

Podkreślmy jeszcze raz: rodzinie udało się nagrać ufo wielkoludów, albo jak ich nazywał Jan Wolski "potworaków" ! Gdzie są więc nagrania ? Malutką część udało się zaanalizować, co możecie zobaczyć poniżej. George Knapp twierdzi, że może jeszcze z czasem całe nagranie, albo nagrania wypłyną... Naszym zdaniem nie wypłyną, bo rząd USA takich rodzynek nie wypuści z rąk, co by skutkowało wielkim ujawnieniem i przebudzeniem, na które, naszym zdaniem, nie ma pozwolenia ze strony Boga ! W całej tej sprawie ciekawe jest posiadanie przez UFO stwory technologii kamuflażu i ich bezpardonowa ingerencja w życie zwykłych Ziemian.

Przypomnijmy, świadkowie twierdzą, że UFO pojazd w czasie "awaryjnego postoju", kiedy był "zaparkowany" na ziemi wyglądał "jakby był zamazany". Sprawa jest sensacyjna i zapewne bardzo mocno nadzorowana przez amerykańskie służby, które za ujawnienie faktów w sprawie UFO zabijały świadków, jak twierdzi rządowy oficer służb specjalnych, o którym jest głośno od czerwca 2023, kiedy to postanowił ujawnić prawdę o Obcych oraz ich powiązaniach z rządem USA, a także tajnej organizacji zbierającej wszystkie dostępne informacje oraz rozbite pojazdy ufonautów. Wszystko co tu opisaliśmy znajduje się w trzech dołączonych tu programach.

Linki:

Lądowanie UFO wielkoludów w Las Vegas - próba video analizy

https://youtu.be/X6BX1TLEAeo

'100% they're not human,' Witness details alleged alien encounter in Las Vegas

https://youtu.be/ROLYGcj5bNM

Breaking News Ufo Whistleblower claims UAP Intelligence has Killed Humans before

https://youtu.be/v8RHVaImZMs

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ba19

Dopisze:  ze od "80" lat UFO

Dopisze:  ze od "80" lat UFO bawi się w kotka i myszkę , wszyscy coś widzą ale zawsze  wszystko jest zamazane , czy prawdziwe UFO by tak się bawiło z ludzkością na każdym kontynencie , tych kłamstw , oszustw o UFO już nie da się czytać,  czy wy wszyscy macie po 4 latka a inteligencje z przedszkola , ze tak wami się bawią !

Objawienia 12:9  Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.

Krótko mówiąc,  większość nie ma pojęcia kto sie z wami bawi w te UFO, to jest dokładnie na takiej samej zasadzie jak ktoś odrzuca ze istnieje zlodziej i nie zamyka drzwi od swojego doimu i zawsze mu coś ginie z domu ! bo stał sie łupem złodziei !

Portret użytkownika ba19

Przyleciało UFO i podgląda

Przyleciało UFO i podgląda ludzkość przez dziurkę od klucza , bawią się w kotka i myszkę dla uwagi gawędzi , wszyscy je widzą ale obraz zawsze jest zmazany , to kto się bawi w te UFO z ludzkością ? kto manipuluje tym UFO? a rządy to wykorzystują i pod przykrywką UFO tworzą swoje niewidzialne samoloty !

Objawienia 12:9  Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Po tym jak wczoraj

UFO potwory z Las Vegas przywaliły w ziemię ! - analiza potworaków albo ufo hybryd z nagrania video

https://youtu.be/Qv0ci-EFeuY

Przełałem adminowi nowy tekst w tej sprawie... Po tym jak wczoraj pokazaliśmy te dwa ujęcia z pistoletami już amerykanie podchwycili ten temat i mówią to samo, coś tam strasznego wylądowało ! Rodzina jest zastraszona i nie chce o tym mówić ! Służby działają ! W stacjach TV rozpoczęło się zaciemnianie tej sprawy... już wynajęte cyngle reporterskie rozsiewają info że to był "meteoryt" !!!

Family that reported aliens in backyard asks for privacy | Banfield

https://youtu.be/MQxSk8RPwTU

Posłuchajcie tej audycji znanego wam astronoma Bruce Sees All ! Mówi że już próbują to tuszować, a w TV koleś specjalista od UFO twierdzi że w czasie tego zdarzenia i po nim w okolicy było pełnmo wojska i czegoś szukali !

Breaking News Los Vegas Alien Sighting Cover Up? China Shows off First Electric Flying Saucer

https://youtu.be/lYo7lTwpBRs

tu jest lepsza analiza ufo istot za płotem !

Vegas Backyard Aliens - Video Analysis

https://youtu.be/algRrGPS5Pc

a tu zdjęcie ufo stwora które zrobiła kamera dzwonka do drzwi ! właśnie z tego lądowania !

udało się trochę wydobyć z nagrań, na dole dwa kadry, oto ten stwór potworak chyba o którym mówił chłopak wielkie oczy i wielkie usta ! te ufo istoty to jakieś straszne demony chyba... wygląd jak z najgorszych horrorów ! więcej o tym w przesłanym adminowi tekście.. albo na stronie... wiecie której... Smile

UFO potwory z Las Vegas przywaliły w ziemię ! - analiza potworaków albo ufo hybryd z nagrania video

https://youtu.be/Qv0ci-EFeuY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak widać i jak donoszą

Jak widać i jak donoszą świadkowie wielu podobnych przypadków UFO istoty mają technologię kamuflażu typu z filmu "Predator" ! Ciekawe co chciał osiągnąć ufo wielkolud który próbował uruchomić spycharkę ?! Niezwykła sprawa... zapewne będzie dobrze nadzorowana żeby nic nie wypłynęło... dla mnie to kolejne potwierdzenie, że nie jesteśmy sami na Ziemi i w kosmosie, a to prowadzi mnie i innych chrześcijan do super tajemniczego i wspaniałego wersetu z Biblii, gdzie istoty niebiańskie oświadczyły albo potwierdziły "wzięcie" Jezusa do innego wymiaru...

"Kiedy to powiedział, a oni patrzyli, został uniesiony w górę i obłok zabrał go sprzed ich oczu. Kiedy zaś wpatrywali się, jak On się wstępuje do nieba, oto stanęli przy nich dwaj mężczyźni w białych ubraniach. Powiedzieli oni: Mężowie z Galilei, dlaczego tak stanęliście i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, który został od was wzięty w górę do nieba, przyjdzie w taki sposób, w jaki zobaczyliście Go wstępującego do nieba.” Dzieje 1:9-11

Vimana, latające maszyny starożytnych Indii, od dawna pobudzają wyobraźnię zarówno historyków, naukowców, jak i entuzjastów. Te tajemnicze pojazdy są wspominane w starożytnych tekstach indyjskich, co prowadzi wielu do zastanowienia się, czy są kluczem do zrozumienia zaawansowanych technologii megalitów. Koncepcja wimany wywodzi się ze starożytnych pism indyjskich zwanych Wedami, datowanych już na 1500 rok pne. Najbardziej godna uwagi wzmianka o tych latających maszynach pochodzi z sanskryckiego eposu Ramajana, który szczegółowo opisuje historię boskiego księcia Ramy i jego pojazdu powietrznego, Pushpaka Vimana. Inne teksty, takie jak Mahabharata i Rygweda, również odwołują się do wimany, co jeszcze bardziej zwiększa ich mistykę. 

Starożytne Vimana zostały opisane jako napędzane zaawansowanymi systemami napędowymi, pozwalającymi im szybować w przestworzach, pokonywać ogromne odległości, a nawet podróżować między planetami. Te latające maszyny były podobno wykonane z różnych metali, w tym złota, a ich silniki działały na zasadzie energii słonecznej, oparów rtęci i innych złożonych mechanizmów.

Opisy Vimana często wspominają o ich zdolności do maskowania się, stawania się niewidocznymi, unoszenia się w powietrzu i osiągania niewiarygodnych prędkości.

Tu w tym wideo jest więcej nagranego spotkania...! Rodzina ponoć zniknęła, nikt nie wie gdzie jest obecnie !!! Na nagraniu mają ze sobą broń i są wystraszeni... młody chłopak także ma w dłoni pistolet... zobaczcie zdjęcie...

UFO Las Vegas Landing DEFINITIVE PROOF OF EXTRATERRESTRIALS!

https://youtu.be/HRNSEgMYsUc

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj