Dom z filmu "Obecność" wciąż pozostaje nawiedzony!

Kategorie: 

Źródło: Barry Chin

Nowy właściciel domu, którego historia została opisana w pierwszym filmie z serii Obecność, twierdzi, że budynek jest wciąż nawiedzony. Badacze zjawisk paranormalnych, Jennifer i Cory Heinzen, twierdzą że podczas pandemii COVID-19, byli świadkami wielu niezwykłych zjawisk.

 

Stara farma z 1736 roku, znajduje się w Harrisville. O ile któreś z was nie widziało filmów z tej serii lub nie słyszało o zagadkowym gospodarstwie na Rhode Island, jego historia jest stosunkowo prosta. Ed i Lorraine Warren, para demonologów zajmujących się wypędzaniem duchów, usiłowała pomóc rodzinie Perronów, która była atakowana przez tajemniczą istotę. Jak się jednak okazuje, istota która nawiedziała ten dom przed laty, nie koniecznie opuściła budowlę. Ten "nowy" duch, jest opisywany jako kobieta w sukni ślubnej lub też postać z przekrzywioną szyją. Zgodnie z historią nowego właściciela:

Zdarzyło się to w zeszłym roku, kiedy byłem w kuchni. Jadłem sam obiad i zobaczyłem, że ktoś obok mnie biegnie. Złapałem go lewym kącikiem oka i zobaczyłem tylko welon i spódnicę, która po prostu rozpłynęła się w powietrzu. To wszystko wydarzyło się w ciągu trzech sekund, a ja po prostu siedziałem tam z całkowitym niedowierzaniem, nie wiedząc, co robić później.

Niektórzy słyszeli otwieranie drzwi, kroki i pukanie. Heinzenowie zainstalowali w domu 12 kamer, aby dokumentować upiorne zjawiska, nawet wtedy gdy nie ma ich w domu. Opowieści nowych właścicieli tego domu, należy jednak traktować z pewną dozą sceptycyzmu. Otwarcie przyznają oni, że dom jest dostępny do zwiedzania, za opłatą. Można więc zasugerować, że utrzymanie jego aury tajemniczości jest w interesie nowych właścicieli, nawet jeśli niezbyt pokrywa się to z prawdą.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj