Domniemana "obca forma życia" została odnaleziona na Tajwanie

Kategorie: 

Źródło: Huang Meilan

Każda informacja o odkryciu niezidentyfikowanego zwierzęcia odnalezionego gdzieś na obrzeżach naszej planety zawsze budzi kontrowersje. Nie inaczej było tym razem gdy niejaka Huang Meilan nagrała tajemniczą istotę poruszającą się po kamieniach w miejscowości Hsinchu na Tajwanie.

Znalazczyni tajemniczej istoty udostępniła swoje nagranie głównie z ciekawości. Jak twierdzi, chciała dowiedzieć się z czym miała doczynienia dlatego opublikowała nagranie w sieci gdzie zainteresowało ono sobą rzesze internautów.

Teorii co do pochodzenia tajemniczego stwora jest wiele. Jedni sugerują że nagranie przedstawia drucienie, rodzaj wodnych bezkręgowców, który porusza się w podobny sposób co widziane na filmie istoty. Inni chylą się ku twierdzeniu że tajemnicze zwierze o ile wogóle nim jest to jakaś zmutowana forma patyczaków.

Oczywiście są i tacy którzy sugerują że tajemnicze stworzenie to w rzeczywistości Obca forma życia która pojawiła się na naszej planecie w bliżej nieokreślony sposób. Najbliżej prawdy znajdują się chyba sugestie o mutacji genetycznej lub proste wyjaśnienia pokroju zwyczajnego drucienia splątanego w jakieś wodorosty lub druty.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pacjent1

o ile łatwiej byłoby w wielu

o ile łatwiej byłoby w wielu dziedzinach gdyby słowo OBCE zastapić słowem INNE lub DOPIERO ODKRYTE..bo podświadomie coś co OBCE jest podejrzane,często gorsze, niebezpieczne.. no kto ogólnie ma do kogoś OBCEGO od razu zaufanie i traktuje na równi z INNYMI ?? a co do tego czegoś na filmie.. Obce bo co?  skoro nawet nie wiadomo CO TO JEST a już piszą że OBCE. skąd wiedzą że nie NASZE tylko tak inteligentne że niemalże nie uchwytne???   

 

Skomentuj