Domniemane zdjęcie reptilianina pojawiło się na forum 4chan

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Reptilianie, domniemana rasa jaszczuropodobnych humanoidów, które niegdyś miały sprawować bezpośrednią władzę nad ludźmi, na przestrzeni lat, była obiektem wielu kontrowersji. Większość doniesień na temat ich istnienia pochodzi z interpretacji starożytnych mitów, poczynianych przez teoretyków spiskowych. Jednak tym razem okazuje się że Reptilianie pojawili się w najbardziej niespodziewanym z miejsc czyli na forum 4 chan.

 

Tajemniczy post o nazwie “24489 Taken Aprox 24 miles north west of Luke Airforce Base Phoenix Az. Lab H4C" miał pojawić się na forum 4chan pomiędzy północą a drugą rano na poświęconej polityce kategorii /pol/. Zdjęcie miało zawierać obcego z żółtymi łuskami na twarzy i czarnymi oczyma, który patrzył się wprost w aparat. Oczywiście, każdy kto kiedykolwiek poruszał się po 4chanie zdaje sobie sprawe z tego, że tego typu zdjęcia pojawiały się tam w przeszłości. Cała zabawa polega jednak na tym, że w tym wypadku, tuż po opublikowaniu postu całe forum 4 chan zostało wyłączone. Po ponownym urochomieniu forum, zarówno zdjęcie jak i post zniknęły bez śladu.

Największe kontrowersje w tej kwestii budzi fakt, że do tej pory nikt nie udostępnił rzeczywistego zdjęcia z tego zdarzenia. Pojawiają się nawet głosy, że zdjęcie samoistnie usuwało się z komuterów ludzi, którzy je pobrali. Obecnie w internecie, mamy doczynienia z klasycznym chaosem informacyjnym. Podczas poszukiwań natrafiłem na co najmniej kilka rekonstrukcji, przeróbek i zdjęć które wyglądają jak oczywiste zabawy z photoshopem, ale nic co mogłoby skłonić kogokolwiek do uwierzenia że rzeczony reptilianin to coś więcej niż zwykłe oszustwo.

Naturalnie, najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie nasuwa się samo. Należy pamiętać, że /pol/ to dokładnie to samo forum, które sprankowało większość amerykańskich stacji telewizyjnych, które opowiadały o dewiacjach seksualnych Donalda Trumpa i jego zamiłowaniu do animowanej pornografii. Nie wykluczone, że jest to kolejny z tego typu żartów mających za zadanie zainteresować sobą rzesze internautów. O ile chodziło właśnie o to, to zadanie zostało wykonane, ale internetowe śledztwo w tej sprawie dopiero się rozpoczęło.

Linki dla zainteresowanych tematem:

http://boards.4chan.org/pol/thread/113782058

https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/5vpihy/4chan_alien_selfie_l...

http://heavy.com/social/2017/02/4chan-alien-reptilian-reptoid-picture-ph...

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tra wielka kosmiczna i

Trwa wielka kosmiczna i duchowa bitwa ! L.A Marzulli napisał nawet na jej temat książkę, nosi tytuł "Cosmic Chess match - Kosmiczny szach mat". Marzulli pisze w niej, że sztorm na morzu, gdy łódz tonęła został wywołany przez szatana, ale Jezus swoją Boską Mocą uspokoił morze. Trochę o tym zmaganiu się duchowych sił jest w tym filmie:

Stulecie Fatimy - Nowy kulturkampf - Krajski, Alex Jones 25.02.2017

https://www.youtube.com/watch?v=jmzQgw2mxz4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Paweł

Bardziej już uwierzę w

Bardziej już uwierzę w bliskie spotkania 3 stopnia które miały miejsce np we Francji w 1954 roku na przestrzeni paru miesięcy,wtedy było setki świadków,prości ludzie z prowincji widzieli materialne obiekty i ich załogantów,którzy raczej unikali bezpośredniego kontaktu...ale goście tego portaliku pewnie nic o tych wydarzeniach nie wiedzą tylko wierzą że np królowa Elżbieta jest jaszczurem haha bo Icke tak twierdzi

Portret użytkownika konix

zajeb... sa te zdjecia takie

zajeb... sa te zdjecia Smile takie przerobki robilem w paint'cie po pijaku 20 lat temu jak mi sie nudzilo Smile czekam na posta w stylu "Sensacja ! We wsi pod Wabrzeznem w piwnicy pani Zofii znaleziono arke przymierza, odkryl ja wnuk wyjmujacy z niej sloiki z kompotem  " Smile

Strony

Skomentuj