Domniemany wrak UFO został dostrzeżony na zdjęciu satelitarnym Antarktydy

Kategorie: 

Źródło:

Jeden z amatorskich poszukiwaczy anomalii na Antarktydzie, natrafił na dość interesujące znalezisko. Jego zdaniem, tajemniczy obiekt zarejestrowany na zdjęciu z 2005 roku jest pojazdem UFO zakopanym w antarktycznym lodzie.

Całość zdarzenia jest o tyle ciekawa, że poprzednie zdjęcie z 2004 roku nie odnotowało żadnego obiektu o tym kształcie. Oznacza to, że domniemany upadek tego obiektu lub jakiegolwiek inne zdarzenie stojące za tym osobliwym kształtem, musiało mieć miejsce pomiędzy obiema fotografiami.

Anomalia jest większa niż może się zdawać bo obejmuje 16 metrów długości i 3 metry szerokości. Jeżeli jest to niezidentyfikowany obiekt latający, to jego rozmiary pasują do pewnych zeznań osób dotkniętych tym fenomenem. Tego typu znalezisko zdecydowanie rozbudzi zainteresowanie społeczności ufologicznej tematem Haunebu lub tajemniczych nazistowskich baz ukrytych na Antarktydzie. Jednakże na tą chwilę, warto byłoby poszukać bardziej logicznych wyjaśnień choć nie da się ukryć, że może to być trudne.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Realista

folia z bazy jakos musza

folia z bazy jakos musza izolowac zawiało uszkodziło jakaś szope lub budynek zwiało folie na izolacji poleciała 30 km przelatywał samolot zrobił zdjęcie macie zagadke ... ufo wyglada inaczej wiem bo mam zdjcie o.O

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj