Domowy Ołtarz, czyli jak naprawić więź z przodkami.

Kategorie: 

http://www.bibliotekar.ru/Kvasiliev/13.files/image001.jpg

Rodzina - najlepsza szkoła życia. W Kulturze Wedyjskiej kluczową rolę odgrywa właśnie rodzina, a to dlatego, że dzięki niej można najszybciej wzrastać duchowo. Jeżeli któryś z naszych krewnych opuścił już ten materialny świat - Jawny, to mamy możliwość nawiązania z nim kontaktu i nie tylko z nim, lecz ze wszystkimi naszymi krewnymi, Rodowymi Bogami i Bogiem, czyli Najwyższym Prarodzicem. Jak skontaktować się z Nimi w najprostszy sposób? - Poprzez Domowy Ołtarz:

 

Kultura Wedyjska również pomaga zrozumieć czym tak na prawdę jest świadome śnienie. Słyszeliście zapewne powiedzenie "Sen na Jawie", Jawa to materialny świat i istnieje taka koncepcja, że człowiek właśnie "śpi" w tym materialnym świecie, a budzi się kiedy przenosi swoją świadomość do ciała astralnego, czyli ciała Nawiego w Kulturze Wedyjskiej, a budzi się dlatego, że po owym przeniesieniu świadomości do ciała Nawiego jego zmysły znacznie się wyostrzają i jego percepcja jest znacznie bardziej rozwinięta niż w świecie Jawim, materialnym. Tutaj coś na temat tej części naszego życia, którą przesypiamy, a o której praktycznie nie mamy zielonego pojęcia.
 
 
A tutaj coś na temat marzeń i pragnień. Można się w tym nieźle pogubić i warto wiedzieć czym są pragnienia, a czym są marzenia. Zazwyczaj ludzie zdają sobie sprawę z faktu, że marzenia są czymś wyższym, potężniejszym od zwykłych pragnień, ale dlaczego tak jest? Możliwe, że znajdziecie odpowiedź w tym materiale.
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika elo

Matrix się sypie i te pierdy

Matrix się sypie i te pierdy smrody i odchody są robione celowo po to by go podtrzymać. Z tym Vasilievem rozmawiałem w zeszłym roku pytając go o to że chcę się do nich przyłączyć a on na to zapytał a ile mu kasy mogę wpłacić wpisowego do sekty bo koszty utrzymania są wysokie i wciąż rosną jak nowe mordy do wyżywienia (...) się przyłączają.

Portret użytkownika Dr Piotr

a jakie jest Wasze zdanie

a jakie jest Wasze zdanie odnośnie następującego tematu?
Z jednej strony mówi się o możliwości kontaktu ze światem niematerialnym, z naszymi przodkami, z tymi którzy odeszli itd. a z drugiej strony mamy mocną wiarę w reinkarnację i to, że przychodzimy na ten świat wielokrotnie pod różnymi postaciami życia (nie wnikam w jakiej formie).
Nie sądzicie, że jedno drugie wyklucza, bo opierając się na pierwszej części powyższego zdania wychodzi na to, że jednak nie wracamy i dzięki temu możemy kontaktować sięz przodkami, a bazując na drugiej części zdania skąd taka wiara w reinkarnację? A skoro reinkarnujemy, to trudno mówić o kontakcie z nami w świecie niematerialnym skoro jesteśmy tu i teraz po raz kolejny.
Trochędziwny jest ten świat...

Portret użytkownika xylotet

jako sniacy swiadomie , jako

jako sniacy swiadomie , jako wychodzacy swiadomie z ciala popieram takie tematy, a nie tylko czekanie 
na NWO z jego depopulizacja, chemtreils zblizajace nas do wyjscia z ciala dla niektorych wczesniej niz
zamierzali,dymiace wulkany ktore powinny pierdolnac a tego nie robia tylko dymia,kosmiczne katastrofy stojace w kolejce i nie nadchodzace,i to cale zamieszanie....i te wojny stojace w kolejce oczywiscie....
Niema nic piekniejszego jak swiadomie przejsc przez kurtyne i powyrzywac sie w ASTRALU...

Portret użytkownika lukas

Pragnienie - to nieprzyjaciel

Pragnienie - to nieprzyjaciel wiedzy i światła,
Mądrości to wróg - mądrość w pył zamienia,
Tym jest płomień bolesny w postaci pragnienia.
 
Etymologia słowa marzenie (mieczta) składa się z dwóch słów:
"Miecz" i "ta" - "Ta" oznacza - to/co... - Słowo "miecz" wytłumaczenia nie potrzebuje. Można zatem powiedzieć, że "miecz-ta" to jest ta siła, która pojawia się z mieczem pokonującym przeszkody w rozwoju i wzroście duszy oraz ducha.
 
I to by było na tyle.

Portret użytkownika Riki

Niestety Pana wyjaśnienie

Niestety Pana wyjaśnienie jest absolutnie błędne - miec'ta to słowo, które pochodzi od starososyjskiego мьчьтати - co oznacza "marzyć" a to skolei od łacińskiego "micare' - szamotać się, błyskać, migać itp.. amożna to \latwo sprawdzić ws łowniku etymologicznym j. rosyjskiego.
pozdrawiam

Skomentuj