Doradca Banku Światowego oświadcza, że Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziemi

Kategorie: 

Karen Hudes

Karen Hudes przez dwie dekady pracowała dla Banku Światowego i dosłużyła się pozycji Starszego Doradcy. W pewnym momencie zmieniła front i zaczęła zwalczać swojego pracodawcę. Jak każdy jej podobny poprzednik spotkał ją ostracyzm i kłopoty. Ostatnio Karen udzieliła sensacyjnego wywiadu, w którym oświadczyła, że w Watykanie rządzi ktoś inny niż Homo Sapiens, po jej słowach zapanowała konsternacja.

 

Hudes twierdzi, że jest realizowany jakiś plan i nikt niepowołany nie ma wpływu na jego rozwój. Poza tym stwierdziła ona, że ważną rolę odgrywa Watykan, który jej zdaniem jest rządzony nie przez papieża, lecz inną inteligentną rasę ludzką, której istnienie nie jest znane zwykłym zjadaczom chleba.

 

Daje ona do zrozumienia, że w Rzymie rządzi rasa znana jako Homo Capensis. Jak sama mówi ich DNA jest zdecydowanie różne od naszego, dlatego nie ma co liczyć na potomstwo tej rasy i naszej. W wywiadzie Hudes stwierdziła, że Homo Capensis to nie jest rasa pozaziemska, a wręcz przeciwnie, humanoidzi tego gatunku stworzyli zaawansowaną cywilizację w okresie przed poprzednim zlodowaceniem.

Karen Hudes twierdzi, że to Homo Capensis stara się utrzymać pod kontolą Homo Sapiens dostarczając ludziom ideologię "dziel i rządź" system monetary i pseudoreligię do manipulowania masami ludzi. Reakcja międzynarodowych mediów na rewelacje Hudes była zgodna z oczekiwaniami, czyli odmówiły one reakcji stosownej do wagi sprawy oczekując na nowe wytyczne i ozostając na z góry upatrzonych pozycjach, czyli w tym wypadku takich, które nie implikowały jakiegokolwiek zaangażowania.

Waga spraw jakie naświetliła Karen Hudes jest tak wielka, że możliwe są tylko dwie interpretacje. Pierwsza zakłada, że wszystko to co ona mówi to prawda i na każdym kroju czyhają ludzie gotowi zaatakować. Druga hipoteza zakłada, że pani Hudes jako pracownik Banku Światowego o zbyt wielkiej wiedzy, została odpowiednio zneutralizowana przez rządzących tym finansowym bajzlem.

 

Po prostu jej wiedza mogła stać się niebezpieczna, tak jak swego czasu wiedza posła Gabriela Janowskiego, który tak zaciekle bronić interesu polskich cukrowni, że ktoś dosypał mu do napoju środku, który wyzwolił w nim zupełny "odlot" skutkujący miarowym podskakiwaniem na sejmowych korytarzach.

 

Doprawdy trudno po jednym doniesieniu medialnym stwierdzić, czy Homo Capensis rzeczywiście istnieje. Być może rzeczywiście to do tej zapomnianej cywilizacji należą liczne zdumiewające monumenty spotykane na całym świecie? Hudes twierdzi, że dowodów na istnienie tej drugiej rasy jest aż nadto.

 

Opcja mniej huraoptymistyczna zakłada, że snucie opowieści o innej rasie z większą pojemnością puszki mózgowej to objaw chorobowy wywołany u Hudes celowo i obliczony na zupełne zdyskredytowanie takich sensacyjnych teorii.

 

Jeśli jednak władze zadadzą sobie aż tyle trudu aby ośmieszyć twierdzenia Hudes to paradoksalnie dla niektórych będzie to dowodem na to, że pewne dociekania były słuszne a nerwowe reakcje tylko jeszcze bardziej tego dowodzą.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Marioaaaaaaaaaa

Replitanie sa wsrod nas . my

Replitanie sa wsrod nas . my jestesmy ich sila robocza karmia sie naszymi lękami itp.
W koncu ludzie otworza oczy na to co sie dzieje wtedy bedzie zapozno na jakiekolwiek dzialania . bedzie NWO zaczipuja nas jak zwierzeta i bd niewolnikami Smile pozdrawiam

 

Portret użytkownika wolchw

Doprawdy przeceniasz

Doprawdy przeceniasz "starszych braci". Jeśli w ogóle brać to na poważnie ( a są ku temu przesłanki) to "starsi bracia" są jedynie na ich pasku jako starożytni cyganie.

Portret użytkownika Io600

Po wysłuchaniu tej pani

Po wysłuchaniu tej pani dostrzegłem ciekawą reakcję mojego mózgu. Zgłupiał. Już dochodzę do siebie, ale to ciekawe jak taka informacja wytrąca z równowagi. Co? Obca rasa, ale nie kosmici, żyjąca razem z nami na tej samej planecie od tysiącleci i robiąca z nas murzynów? To nie do pomyślenia! Każdy normalny człowiek w takiej sytuacji stanie na głowie. Dlaczego mniejszość ma rządzić większością, dlaczego np. mniejszości homoniewiadomo w tym kraju mają tak duży wpływ na resztę, dlaczego 90% pieniędzy jest w rękach 10% ludzi, dlaczego 70% wypadków powodowana jest przez 30% najbardziej roztargniętych ludzi? Widocznie taka jest rzeczywistość, w której żyjemy. 
 
Nie zrozumiałem tylko do końca powodu III wojny światowej, o której mówi ta babeczka, z którego miała by ona mieć miejsce. Ktoś to zajażył?

Portret użytkownika Ulmus

Juszka napisał: "Wierzysz w

Juszka napisał:
"Wierzysz w słowa jakiejś baby, którą zwolnili za nepotyzm, bez dowodów bez niczego a nie potrafisz zrozumieć ewolucji hehhehe co za ograniczenie."
 
Skąd u Ciebie taka agresja względem tej kobiety? Wydaje mi się, że rozsądniej jest w przypadku spraw dotykających systemu finansowego zawierzyć specjalistce, która skończyła ekonomię na uniwersytecie w Amsterdamie i prawo w Yale niż budowlańcowi znad Wisły ;-P Cóż twierdzi Juszka? Ano -"Hudes została zwolniona ze stanowiska doradcy prawnego Banku Światowego" za nepotyzm. Juszka twierdzi również, że znalazł tę informację w internecie. Czekamy więc na linka, w przeciwnym razie będzie to kolejne Twoje kłamstwo na którym Cię przyłapałem mój miły Wink
 
Karen pracowała w Banku Światowym i po pewnym czasie zauważyła pewne nieprawidłowości, które chciała wyjaśnić proceduralnie, wewnątrz firmy. Niestety jej starania nie przyniosły efektu, więc postanowiła poinformować o tym Świat. Szybciutko została zwolniona. Z całą pewnością racjonalniej postąpisz drogi czytelniku próbując założyć, iż to co twierdzi Karen jest prawdą, niż to co na ten temat mówi niejaki Juszka Wink
 
Baca? Oskarża Karen o koczowniczą przynależność lub służalczość, którą może darzyć tę nację. Dlaczego? Ponieważ wg niego, znając pewne procedury powinna przetransferować mnogą ilość mamony, czyli uderzyć bestię "po skarbonce". Baco - toż informacje, które przekazuje Światu ta Pani mogą o wiele bardziej uderzyć po skarbonce tę bestię, niż ruch wykonany przez tych dwócch, wspomnianych przez Ciebie maklerów. 
 
Fakt - informacje o tym jak działa ten system i kto za tym stoi przekazywane są od lat. Jednak nie zdarzyło się, aby podawane były przez kogoś takiego jak pracownik Banku światowego wysokiego szczebla.
 
Jeśli mówi prawdę, dlaczego nie uległa jakiemuś nieszczęśliwemu, śmiertelnemu wypadkowi, nie popełniła samobójstwa, nie znikła? Na logikę - taka sytuacja wzbudziałaby przekonanie, że mówiła prawdę, czyż nie? A tego przecież elity nie chcą, prawda? Gdyby zniknęła lub została uwięziona ludzie myśleliby - "Ocho! Tak więc coś musiało być na rzeczy, musiała mówić prawdę!". 
 
Jeśli nikt nie wywiera na niej jakichkolwiek represji to chociaż istnieje szansa, że większość nie uwierzy w te rewelacje. Z drugiej strony, może to być oczywiście dezinformacja ale wtedy elity wychodzą trochę na amatorów, po co bowiem im dezinformacja, w którą prawie nikt nie uwierzy? Wink

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ulmus to był jedynie

Ulmus to był jedynie sprawdzian dla barana, jak przeczytasz jeszcze raz tamtego posta to nie dość że napisałem bez dowodówto podkreśliłem to zwrotem bez niczego. I jak może zauważyłeś, a na pewno to widać czym baran sie zainteresował zamiast samym postem.
Agresja wobec tej kobiety? Baba miałą jedynie odwrócic uwagę od meritum komentarza. Taka mała prowokacja, ale za trudna dla tamtego jegomościa.
Co do rewelacji Karen to jestem jak najbardziej sceptyczny jej słowom i nie daję wiary w to co mówi, gdyby powiedziała o "drugim zarządzei' szrych eminencjach do których płyną zyski to zrozumiem ale szaraki. Nie to nie dla mnie bo po co, na co bez sensu wkładać tyle energii w coś co i tak dla cywilizacji,rasy o kilka lklas wyżej rozwiniętej nie przyniesie nie dość ze zysku to jak łatwo zauważyć stwarza nasza rasa same problemy.
Lepiej chodować krowy.

Portret użytkownika Ulmus

Juszka napisał: "(...) gdyby

Juszka napisał: "(...) gdyby powiedziała o "drugim zarządzei' szrych eminencjach do których płyną zyski to zrozumiem ale szaraki. "
 
Ależ ona niczego nie wspomniała o jakichkolwiek szarakach, czyli domniemanej, obcej inteligencji pozaziemskiej. Powiedziała (przynajmniej to słyszymy w nagraniu, bo trudno znaleźć taki pogląd na jej prywatnym portalu), że chodzi o ziemską cywilizację obcych gatunkowo nam istot. Jeśli zaś chodzi o, jak to nazywasz - "drugi zarząd", czy "szare eminencje" do których płyną zyski - to właśnie jest główny nurt tego wszystkiego co głosi. POSŁUCHAJ
 
Juszka:
"Ulmus to był jedynie sprawdzian dla barana"
 
Sprawdzian o zabarwieniu prowokacyjnym? To chciałes powiedzieć? Jeśli miała to być prowokacja, to czy przyniosła zamierzony skutek? [email protected] zareagował w sposób jak gdyby jakichkolwiek informacji internetowych nie uznawał za wiarygodne, upatrując wiarygodności w osobistym doświadczeniu danych zjawisk lub poznaniu (również osobistym) danej osoby. O sprowokowanie takiego obnażenia [email protected] poglądów Ci chodziło?
 
"(...) nie dość że napisałem bez dowodówto podkreśliłem to zwrotem bez niczego. "
 
Szyk jaki zastosowałeś w zdaniu -
 
 "Wierzysz w słowa jakiejś baby, którą zwolnili za nepotyzm, bez dowodów bez niczego a nie potrafisz zrozumieć ewolucji hehhehe co za ograniczenie."
 
- jednoznacznie wskazuje na sugestię, iż Karen nie ma jakichkolwiek dowodów, nie ma niczego, a mimo to [email protected] wierzy jej słowom dotyczącym kontrolowania nas wszystkich przez Homo Capensis. Czyżby? [email protected] wyraźnie zaznaczył - "być może", a takie podejście dalekie jest od stwierdzenia. W Twoim poście [email protected] "być może" zostało przemianowane na ślepą wiarę. Jakakolwiek prowokacja w kulturalnej dyskusji nie może ociekać brzydką agresją i przeinaczaniem sensu cudzych wypowiedzi. Nieładnie kolego Wink

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Dokładnie jak

Dokładnie jak napisałeś. 
Jedno małe sprostowanie szraki obcy to właśnie jakaś nieznana odmiana homo ...coś tam coś tam (jadąc tak Krukówną)... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika H.R.

Moim zdaniem, ta pani mówi

Moim zdaniem, ta pani mówi prawdę o innej rasie i o tym, że dzieje się coś, na co nieuprawnieni nie mają wpływu. Co za tym przemawia? Wspomniana, jednolita reakcja światowych mediów, a szczególnie tzw. "świata nauki" z dziedziny archeologii i archeo antropologii, a dokładnie, brak ich natychmiastowej reakcji na "ewidentne, pseudonaukowe bzdury", jak to się określa takie snesacje archeo, oraz fakt, że opowieść o tej, innej rasie jest absolutnie fantastyczna. Jest tak fantastyczna, że aż nieprawdopodobna dla przeciętnego przedstawiciela Homo Sapiens. Dla tego wygląda włąśnie jak najbardziej autentycznie. Należy też pamiętać o tym, że ponad 70% (wg. mnie już dużo więcej) ludzkiej populacji nie potrafi używać własnego mózgu i jest ciemną, głupią, masą w dosłownym tego słowa anzczeniu. To jest naukowo dowiedziony fakt (to jest głównym powodem forowania demokracji i ustanowienia jej obecnie  obowiązkowym ustrojem na świecie). Dla tego, ludzie opowiadający takie historie, wcale nie muszą być jakoś szczególnie zwalczani przez przedstawicieli opisywanych innych gatunków, ponieważ przeważająca ilość Homo Sapiens jest bezmyślana,  nic z tego nie zrozumie i uzna to za fantazję, brednie i głupoty, pom czym natychmiast się zdekoncentruje z powodu jakiejś głupawej uwagi, więc takie sensacyjne przecieki nie stanowią dla nich zagrożenia. Istnieje też spore prawdopodobieństwo, że to podwójny bluff i jeżeli idzie o ścisłość, możemy mieć właśnie z tym do czynienia. Takie "przecieki" wcale nie są przypadkowe, ale kontrolowane. Takie informacje mogą puszczać sami zainteresowani w celu przeprowadzenia okresowego badania socjologicznego całej populacji Homo Sapiens. Inaczej mówiąć w celu sprawdzenia, czy poziom bezmyślności wzrósł powyżej wspomnianych 70%, o ile wzrósł i czy można już przejść do kolejnego etapu realizacji "ich" planów. To nie jest jedyne zadanie testowe na inteligencję w tej chwili. Sprawa samolotu, który rzekomo "wyparował", opowiadanie opinii światowej przeróżnych bzdurnych wersji po kolei, to wg. mnie, element tego samego testu IQ. W co to bezmyślne Homo Sapiens są jeszcze w stanie uwierzyć? Wcześniej były chociażby "dziury w ziemi", pojawiające się w różnych częściach świata. A gdzie są wyniki tego testu, jak "oni" je zbierają? W internecie. To są właśnie tematy gorąco komentowane na całym świecie przez Homo Sapiens. Wystarczy mieć program do klasyfikacji wypowiedzi od strony IQ, robiący statystykę i .... już.

Portret użytkownika baca

samo gadanie o prawdzie nie

samo gadanie o prawdzie nie wystarczy - ona siedziala w gnieździe i mogła coś naprawdę zrobić na przyklad przelać całą kase tego "światowego banku" na konto Afryki Smile
gdyby zrobiła to lub coś podobnego przy pomocy sobie znanych mechanizmów, czyli posrednictwa banków w egzotycznych krajach nikt by nie mógł jej tego uniemożliwić - ale ona nie zrobiła NIC poza pustym gadaniem wiec jest niewiarygodna bo żadnych rzeczy naprawdę nowych nawet nie ujawnila...
to tylko ściema...

Portret użytkownika nieuchwytny

Pokój wam   To, że Watykanem

Pokój wam
 
To, że Watykanem rządzą hybrydy, to jasne. Tylko mało kto wie, że to hybrydy ludzko-demoniczne. Fizyczne potomstwo upadłych aniołów istniejące przed potopem i po nim, jak głosi Księga Rodzaju 6:1-4. Nefilimstwo. Bezpośrednia linia ,,niebieskiej krwi”, tak jak rodziny królewskie z GB. ,,Żydzi” to również mieszańce.
 
W sumie to te wszystkie grupy znane zainteresowanym jako Iluminaci, Masoni, Jezuici, ,,Żydzi” przenikają się wzajemnie i to właśnie  gęsto w Watykanie. Nie są ludźmi, tylko mieszańcami upadłych - dalszymi lub też bliższymi krewnymi. Watykan (z biblii znany jako Babilon Wielki, Wielka Nierządnica) sprawuje nad nimi (biblijna Bestia) kontrolę, jednak zaczynają się wyraźne problemy i ten pseudochrześcijański kult chyli się ku upadkowi. Nie żadni kosmici z innych planet jak pisał Daniken. Szczegóły na  http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/
Uwaga na prawa autorskie.

Portret użytkownika Dr Piotr

Nie przjrzałem wszystkich

Nie przjrzałem wszystkich komentarzy pod tym artykułem,
ale uważam, że to kolejny temat "tania sensacja", odciągający uwagę od żydów i tego co robią z nami gojami.
No chyba, że ta obca rasa próbójąca rządzić nami, to właśnie żydzi.

Portret użytkownika ShinTekk

Nefilinowie, też mi odkrycie

Nefilinowie, też mi odkrycie Biggrin To wie każde dziecko Boga [Nefilinowie nazywają Boga Aton a Żydzi Adon].
To, że upadli rządza światem to chyba wie każdy kto chociaż raz przeczytał nowy testament.Wg Boga świat dzieli się na 2 rasy:dzieci Boga - zrodzeni w Duchu i Prawdzie i dzieci diabła - czyli nefilinowie i poganie.
1Jn 3:10  "Po tym poznaje się dzieci Boże i dzieci diabła: Każdy, kto nie czyni sprawiedliwości, nie jest z Boga" ; 1Jn 4:4   "Dzieci, wy jesteście z Boga i zwyciężyliście ich, ponieważ ten, który jest w was, jest większy niż ten, który jest na świecie."
Pozdrawiam
 
 

Portret użytkownika jakoMy

Jesteś jakims[ciach],

Jesteś jakims[ciach], sugerując, że poganie to dzieci diabła. Poganie żyli/ją w szacunku do przyrody. Jak nie skończyłeś/łaś jeszcze gimnazjum to siedź cicho i nie udzielaj się ze swymi wypowiedziami z .... no własnie, nmie wiadomo skąd!

Portret użytkownika pulsar

@ShinTekk Możesz wyjaśnić

@ShinTekk
Możesz wyjaśnić pojęcie słowa - Nefilinowie - bo takiego w słowniku nie mam ?
Doszukując się podobieństwa po między słowami (Aton - Adon), popełniasz pewien błąd.
 
http://sjp.pl/tautonim
[quote]Tautonim - każdy z wyrazów brzmiących w różnych językach podobnie, lecz mających odmienne znaczenie, np. rosyjski wyraz "diwán" (tapczan) i polski "dywan"[/quote]
 
Tak więc, to że słowa podobnie brzmią, nie oznacza wcale że mają podobną etymologię. 
 
[quote]Wg Boga świat dzieli się na 2 rasy:dzieci Boga (...) i dzieci diabła - czyli nefilinowie i poganie.[/quote]
 
Ciekawe w jakiej Bibilii to napisali, bo ja takiego przekazu nie znam ?
 
 

Portret użytkownika ewaito

Pulsar, no link chyba wypalil

Pulsar, no link chyba wypalil i ma się dobrze:)
 
I nie ku ogólnej uciesze tamtego forum go wstawiłam,, mogłam wrzucić ten ogromny cytat bez podawania linku omijając tym samym Twoją uwagę, jeno dla Twoich bezkrytycznych przemyśleń, gdyż nieustannie zadziwia mnie Twoja ślepa wiara w interpretacje przetworzonej Biblii Twojego bractwa:) Ja się krytyki nie boję:) 
A pod przyslowiowa latarnią najciemniej, więc tym bardziej na takich forach, roi sie od pieniaczy i wyznawców ciemności konkretnie pojmowanej:) 
Pozdrawiam:)

Portret użytkownika Ewaito

Pulsar, moze warto więcej

Pulsar, moze warto więcej poczytać? Wszystko opierasz jak zwykle na slownikach, "waszej" Biblii.....
A ponieważ troszkę mi żal ludzi przynależących do rożnych sekt, wkleję link do poczytania, wiem oczywiście że "ofukniesz" takie "brednie", ale kropla drąży skalę.....może czytając zaczniesz nieco wątpić?? Masz wszystko tak pięknie poukładane w głowie, wszystkie nauki, ze nie mogę się powstrzymać....;-) w końcu My dzieci Boże, w jego imieniu staramy się nawracać błądzących:)
Nie obrażaj się, jakoś tak po matczynemu lubię Ci zmierzwić włosy:) Oczywiście wszelkie nasze utarczki traktuj luźno, a przynajmniej staraj się:))
 
pozdrawiam

Portret użytkownika pasjonat

Kurcze kogo mi ona przypomina


Kurcze kogo mi ona przypomina ???
Ten gosc tez widzial wszedzie inne rasy "Ubermenschen" i rase podludzi.. tez byl u szczytu i nagle go zwalczono.
Skoro pracowala i wie to czekam na dowody np probki DNA wlosow, z kubeczkow, niczego nie udalo sie zabezpieczyc ? Nikomu ? i Jeszcze skarbnik papieza walil w kielbe i wyprowadzal kasiore z Watykanu

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zagłębiak

Ooo! Kolego skąd masz zdjęcie

Ooo! Kolego skąd masz zdjęcie  B u cy? Od dawna się zastanawiam jak ten Wasz samozwańczy gu-ru wygląda... obawiałem się w tym przypadku gimbazjalisty z Bytumia, ale teraz już znam jego lico. Z góry dziękuję za dyskusję, postoję. Serdecznie pozdrawiam cały serwis inne Smile peace
Chodźcie już wszyscy zbuntujmy się przeciw temu zakłamaniu światowemu, całości Nas nie usamobójczą, a Ziemi należy sie trochę dobra, szacunku... koniec z ropą, "wunglem" i całym innym szitem ...wolna energia, szacunek dla obcych cywilizacji! Smile

Portret użytkownika Kazek12

Dla mnie to nie są rewelacje,

Dla mnie to nie są rewelacje, a po prostu ujawnianie faktów, z którymi zetknąłem się czytając książkę Wiliama Bramley'a pt. Bogowie Edenu, w której autor zebrał fakty z przestrzeni wielu set , a nawet tysięcy, lat zdarzenia wskazujące na możliwość opisaną w powyższym artykule. 
Moim zdaniem może to być wstęp do Apokalipsy tj. do początku ujawniania prawdziwej historii  naszej rzeczywistości, która jest zdominowana od tysięcy lat przez przedstwiciceli rasy pozaziemskiej lub mającej  swoje korzenie na Ziemi. Może to być początek ujawniania stworzenia  i celów religii na świecie , których głownym zadaniem jest kontrola umysłów tłumów Homo sapiens i stąd ideologia "dziel i rządź" , wyznawana przez wszystkie skorupowane rządy na  świecie, jest wg prawa Machiavellego szeroko stosowana.
Być może pojawią się również inne informacje tego rodzaju i będzie ich coraz więcej.

Portret użytkownika Ulmus

Karen Hudes rzeczywiście

Karen Hudes rzeczywiście powiedziała o tym "drugim gatunku", no chyba, że ktoś specjalnie domontował tę wypowiedź preparując ją. Być może jest tak jak piszesz, że "ktoś tej Pani robi wode z mózgu", jednak możliwe również, iż to co mowi jest prawdą.
 
Wywiad na youtube pojawił się 7 marca 2014. Kliknijcie sobie w 23 minutę i 30 sekundę, tam to jest:
http://www.youtube.com/watch?v=JcwnbQzNz9Q#t=1419

Portret użytkownika Mery

Ewa kiedyś też oglądałam

Ewa Smile kiedyś też oglądałam wywiad z nią nie pamiętam strony, ale ciekawe jest to,że inne żródła też to potwierdzają tzn. chodzi mi o władzę banku światowego, wiadomo ze jest to dana grupa osób, ale czy rządzą światem ,może to grupa Bilderberg rzadzi światem, a moze są ze sobą powiązani ? Skąd mamy wiedzieć, wywiad jaki oglądałam z panią Karen był przekonywujacy ,tylko ,że jedni mówią że to prawda, drudzy piszą że zmyśla,  mozna się pogubić. Też sądzę że nie wszyscy muszą kłamać w takich sprawach,bo niby po co, po co ich też wyśmiewać,moze to oni chca nam powiedzieć prawdę ? Pozdrawiam i zastanawiam się czemu tak mało kobiet pisze na tym forum ? Smile

Portret użytkownika baca

te informacje ktore ona

te informacje ktore ona podaje, te prawdziwe, są tylko po to tylko, aby wzbudzić zaufanie u ludzi wkurzonych tym co sie dzieje, a potem dopiero polecą brednie mające tych (którzy początkowo zaufali) wymanewrować kierując ich uwagę na boczny tor, co sprawia ze zamiast drążyć prawdę, zmarnują czas na bzdury.
tak to wlasnie wygląda - to samo przeciez było z Ickem - na poczatku kilka "sensacji" (wychanelingowanych Smile od jakiejś he he świetlistej istoty !!! o spisku masonow a potem juz normalka - lecą grubym strumieniem całe grube książki o gadach i reptilianach Smile no i zobacz co się dzieje - zamiast drążyć masonow i prawdziwe spiski, wiekszość lemingow "szuka" reptilianów - a to Obama się przekształca jak Pokemon, to królowa angielska jest zmiennokształtna... i ma zieloną skóre... tak samo teraz pewnie będą lemingi szukać długich czaszek - no Homoś już przecież szuka Smile a tak obiektywnie - czy Homoś ma opinię osoby normalnej? czy to nie z Homosia wlasnie się nabijają? to chyba dobry przyklad, prawda? gdyby ta baba z "banku światowego" (który jest przecież nie światowy tylko żydowski) naprawdę robiła jakieś "przecieki" mówiące naprawdę prawdę - to by skończyła jak Lepper albo Ratajczak albo tysiące innych... a nie zakladala strony spiskowe na faceboku - a już najwiekszym dowodem jest to że ani prawdy o FED ani żadnej innej ona nie ujawnila JAKO PIERWSZA, ok? ona nic tak naprawdę nie ujawnila - tylko powtarza po innych - to tak zwana "kontrolowana opozycja" po to zrobiona aby tych ktorzy jej zaufali skierować na przyklad na poszukiwanie "dlugich czaszek" -- i moga tych czaszek szukac do upadlego bo zostali tym samym zneutralizowani i co jak co ale "szukanie czaszek" nie jest zagrożeniem dla "banku światowego", no tak czy nie? No tylko pomyśl o tym na spokojnie i rozważ za i przeciw... pozdrowko

Portret użytkownika Ewa

ja nie przeczę Baco, że to

ja nie przeczę Baco, że to tak działa, powiem nawet więcej, wiem, ze tak jest- wypuszcza się prawdziwą informację, a następnie owija w drobne sensacyjne kłamstewka tak, żeby człowiek stracił rozeznanie co jest prawdą, a co nie (dlatego dla orientacji rzuciłam linkę  z wcześniejszą wypowiedzią tej pani), ale myślę, że to by było zbyt proste wierzyć, że po prostu żydzi wzięli i opanowali świat i robią co chcą- myślę, że jest cos jeszcze o czym nie wiemy ( nie długie czaszki, nie Biggrin )
a propos Homosia- a może to właśnie on jest jedyny normalny, a my wszyscy wariaci; a co to wogóle normalność jest? nie ma czegoś takiego- to tylko jeden z programów na jakich działamy, jeszcze, niestety
pozdrawiam

Portret użytkownika Majka

Bacunia to prawda że na

Bacunia to prawda że na długie czaszki to tylko tacy jak H S moga się nabrać,lecz nie sądzę żeby baba celowo zmyślała i wprowadzała w błąd, nie jest pierwsza z tymi "rewelacjami",ale próbuje, robić co moze i zobacz co się dzieje ludzie jej nie wierzą ,bo manipulacja jest tak sprytna ,że prawda wydaje się być kłamstwem i na odwrót. Pozdrawiam Smile Smile

Portret użytkownika baca

ona DWADZIESCIA LAT pracowala

ona DWADZIESCIA LAT pracowala jak mrówka dla "banku światowego"!!! heloł!
ten bank nie jest "swiatowy" tylko Rotschilda... to zydowski bank a nie światowy Smile
najpierw pomagala wpędzic np Polske w lichwiarskie długi i zagrabic dorobek Polakow a teraz jest fajna bo mówi jaki ten bank jest zły?
kto w takie coś wierzy?
Balcerowicz też opowiada o długach publicznych i naucza o życiu lemingi jak Gandalf tamte Hobbity no ale... ale to on TEN DŁUG zrobił jescze jako Aron Bucholz - żyd.
 

Portret użytkownika Ariel

Baca.  Zwróć proszę uwagę, że

Baca. 
Zwróć proszę uwagę, że niektórym pracownikom czasami odbija i stają się hmmm.... etyczni? To takie starodawne słowo dzisiaj już g..o warte. 
Ta pani przypomina mi historię pracownicy działu windykacji której jak sama twierdzi "poleciała psyche" po kilkunastu latach pracy i zaczęła opowiadać o metodach pracy banku. Np:
- pracownicy działu windykacji są rozliczani w systemie premiowym czyli zależy im tylko i wyłącznie na jak największej liczbie zwindykowanych ludzi
itd

Portret użytkownika baca

to prawda wielu ludzi

to prawda wielu ludzi przejrzało na oczy i przeszło na dobrą stronę.. ale przeszło, ok?
przeszło w znaczeniu "zrobiło to" a nie w znaczeniu "gadało o zrobieniu tego"
chodzi tu o zasadę "Po czynach ich poznacie"
i tak, były makler królowej angielskiej, tak po "przejściu" mataczył na giełdzie w Hong Kongu ze ta koczowniczka z najbogatszej kobiety na świecie niemal została bankrutem Smile
tyle dla niej zrobił on sam jeden w pojedynkę, a jak go ścigali to... pojechał sobie na spływ kajakowy na Borneo Smile  kiedy go dorwali i deportowali Anglicy witali go na lotnisku jak gwiazdę rocka Smile
inny makler - Francuz - jak się zorientował co się dzieje sprawił ze bank Societe Generale popłynął na ponad 5 miliardów eruro Smile
i to się nazywa "działanie" a nie "gadanie o działaniu"
obydwu tych maklerów skazano na jakieś śmieszne wyroki kilkunastu miesięcy a tę babkę nigdy nie skażą bo ona tylko... gada.... gada gada i gada i w czym komu te gadanie niby ma pomóc? no  w czym?
ich można tylko uderzyć po skarbonce a ona powinna wiedzieć w jaki sposób skoro ma dojścia, a skoro nie uderzyła... wiadomo - to jedna z nich bez cienia wątpliwości...

Strony

Skomentuj