Doszło do kolejnej obserwacji UFO w pobliżu wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: marte salas YT

Meksykański wulkan Popocatepetl po raz kolejny stał się obiektem zainteresowania Ufologów. Znany z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających live stream wulkanu po raz kolejny pozwolił internautom na poczynienie interesującego odkrycia.

Zdarzenie to miało miejsce 15 kwietnia 2017 roku. Przedstawia ono szybko poruszającą się istotę, która przemyka przez kadr kamery w ciągu zaledwie półtorej sekundy. Jest to zdecydowanie jedna z ciekawszych obserwacji tego typu, ale jak to zwykle bywa pojawiają się głosy sprzeciwu.

Dla części osób, wspomniana obserwacja to najprawdopodobnie źle zinterpretowane zjawisko naturalne, albo co gorsza komputerowe oszustwo mające za cel wmówić ludziom istnienie dziwnych pojazdów przelatujących nad wulkanem. Podczas gdy nie sposób nie zgodzić się z tym, że odrobina zdrowego dystansu do tego typu zdarzeń nie zaszkodzi, to wulkan Popocatepetl jest na tyle znanym hotspotem UFO, że dziwne zdarzenia w jego okolicy zdarzają się zbyt często by każde z nich mogło być rezultatem zbiorowej halucynacji bądź wręcz konspiracji okolicznych mieszkańców. Tego typu mania racjonalizowania każdego z tego typu zdarzeń z całą pewnością nie zbliża nas ku prawdzie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Skomentuj