Drastyczny wzrost Rezonansu Schumanna może zmienić ludzkie umysły

Kategorie: 

Źródło:

Od 1986 roku wiadomo, że istnieje coś takiego jak "puls planety", zwany też od nazwiska jego odkrywcy rezonansem Schumanna. Jest to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która przez długi czas uważana była za stałą i wynosiła 7,83 Hz. Potem jednak, wielkość ta zaczęła wzrastać w drastycznym tempie, stanowiąc wielką zagadkę dla badających ją naukowców.

Jak wspomniałęm wcześniej, przez wiele lat Rezonans Schumanna utrzymywał się na stałym poziomie 7,83 Hz. Wszystko zmieniło się w czerwcu 2014 roku, kiedy to Rosyjski System Obserwacji Przestrzeni wykazał nagły wzrost tej wartości do około 8,5 Hz. Od tego czasu rezonans zdążył podwoić się do prędkości 16,5 Hz w 2015, aż w końcu w tym roku osiągnął wartość 40 Hz.

Nikt nie rozumie dlaczego puls naszej planety zwiększył się sześciokrotnie w ciągu zaledwie 3 lat, a jest to niebagatelny problem. Jednak dlaczego powinno to nas interesować? Otóż, ta częstotliwość wpływa na każde żywe stworzenie na Ziemi. Nasze fale mózgowe mocno reagują na wszelkie zmiany w jej częstotliwości. Niepokój, strach, smutek, gniew, ale również radość, kreatywność czy odwaga oraz intensywność tych emocji mogą być wzmacniane lub osłabiane  poprzez odpowiednią częstotliwość Rezonansu Shumanna.

Wszelkie zmiany w jej zakresie powinny być obiektem zainteresowania ludzi, ponieważ odkryte w 1986 roku 7,83 Hz to częstotliwość w zakresie fal alfa ludzkiego mózgu, co oznacza że nasz najważniejszy organ dostosowuje się do częstotliwości drgań otoczenia. Badaniami tego zjawiska zainteresowała się nawet agencja kosmiczna NASA. Opracowano specjalne urządzenie, które emituje drgania o częstotliwości 7,8 Hz. Jakież musiało być ich zdziwienie, gdy okazało się, że powoduje ono harmonizację i uspokojenie umysłu. Instrument jest używany w przestrzeni kosmicznej i stanowi pomoc dla astronautów, którzy przebywają długo z dala od Ziemi. Ze względu na fakt, że mózg astronautów nie czuje częstotliwość rezonansowej Ziemi, zaczynają się nasilać bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia uwagi, a nawet choroba lokomocyjna, szczególnie kłopotliwa w stanie nieważkości.

Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza zatem stały wpływ na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już około 40 Hz. W związku z tym, ludzie nieświadomie czują, że coś jest nie tak, a ludzki mózg powoli dostosowuje się do pracy z coraz większą częstotliwością tak aby dostosować się do rytmu otaczającego go świata. Trudno stwierdzić jak daleko idące zmiany mogą czekać ludzkość. Warto nadmienić że zdaniem niektórych częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów. Konsekwencje jakie mogą ponieść ludzie siłowo wprowadzeni w ten stan są nie do przewidzenia.

Reasumując, zwiększenie się „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg jest w stanie pracować bardziej wydajnie ale poprzez to ulega on drastycznym przekształceniom. Być może dlatego konieczne jest wprowadzenie chemicznych substancji, które stopują nowe postrzeganie świata w postaci ogólnoświatowego szaleństwa z genetycznie modyfikowaną żywnością. Ponadto, wzrost pulsu Ziemi prowadzi również do przyspieszenia procesów zachodzących w niej samej, co może powodować globalne klęski żywiołowe. Niestety, nadal nie wiadomo co powoduje zmiany w Rezonansie Shumanna ani czy jesteśmy w stanie lub wogóle powinniśmy zatrzymać jego wzrost. Dla wielu, jest to nadal nic nie znaczący problem, którego konsekwencje są niewidoczne gołym okiem. A w związku z tym, nieistotne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mks73

Uzupełnienie:

Uzupełnienie:

Halo/słońce poboczne to odbicie "Pałacu Najwyższego" (w stanie wyłączonym) w Szkle Nieba, oświetlonego przez Słońce pod pewnym kątem na wysokości 100 km nad nami. Podczas tego zjawiska Słońce oświetlając Ziemię przez Szkło Nieba, oświetla "Pałac" od tyłu i my na Ziemi widzimy cień tego "Pałacu".

Kąty padania promieni słonecznych: 22° pierwszy krąg tzw. „małe halo”,  46° drugi krąg tzw. „wielkie halo”.                                                                                                        

                                                   

Portret użytkownika Piotrek

Co za bzdury NIKT nie ROZUMIE

Co za bzdury NIKT nie ROZUMIE ! Jesli ta wartość tak znacznie wzrosła i jest to PRAWDA to znaczy że strumień GALAKTYCZNY który się rozsnuwa ze zwartego warkocza na poziomie Obłoku Magelana przyspieszył ! Rezosnans Ziemi jest drganiem wynikowym naszej Ziemi o odpowiednim kształcie i średnicy w stosunku do rzeki eterycznej strumienia eteru w jakim cały czas płynie (poruusza się - stawia opór poprzez średnice kuli ) i jest popychana na północ ekliptyki Galaktyki. Strumień eteru płynie z południa na północ GLALKTYKI (wirowo bo inaczej nie da się utrzymać planet) a planety jak pyłki materialne w rzece płyna z tą wodą na północ.      

Portret użytkownika Kamcio

Chora glowa ten angelus. Co

Chora glowa ten angelus. Co on z tymi zydami... Jesli teoria nieodkrytej planety ktora krązy wokół slonca po wydłużonej orbicie jest prawdziwa jak sadza niektórzy badacze to faktycznie moze ona zblizac sie w nasza strone powodujac np. takie anomalie jak ta o ktorych publicznie sie nie mówi i wiele innych

Portret użytkownika depdep

Ano właśnie. Stek bzdur.

Ano właśnie. Stek bzdur.
Zamiast poczytać czym jest rezonans, to replikujecie tu takie głupoty.
Rezonans na Ziemi jest tym czym rezonans fal dźwiękowym w pudle gitary czy kontrabasu.
Zależy od odległości barier, od których się odbija fala i od jej szybkości.
Dla rezonansu Schumanna istotna jest odległość jonosfery od powierzchni Ziemi (bo szybkość fal radiowych można uzać za stałą), która jest stabilna. W związku z tym rezonans się nie zmienia i jego harmniczne także sa stałe. Zmienia się jedynie aplituda tych drgań, ale nie rezonans.
POPLĄTANIE z POMIESZANIEM ...
 

Portret użytkownika ajas

Śmiać mi się chce, jak

Śmiać mi się chce, jak ezopalanty podniecają się tym rezonansem. Kolejna ezobzdura, którą nam chcą wmówić ezodebile i ezobiznesmeni. Wystarczy wiedzieć jak odczytać te wykresy z Tomska, ale oczywiście jeden z drugim zakrzyczy taki np wojox albo inny ezościemniacz

Strony

Skomentuj