Drewniana statua sprzed 10 tysięcy lat może zawierać zakodowaną wiadomość o początkach ludzkości

Kategorie: 

Źródło: Siberian Times

Tak zwany Szigirski Idol (Шигирский идол) to drewniana statua, która jest niemal dwukrotnie starsza niż egipskie piramidy. Jej wiek jest szacowany aż na 10 tysięcy lat. Rosyjscy eksperci uważają, że artefakt może mieć w sobie zakodowane informacje o powstaniu ludzkości.

 

Szigirski Idol jest prawdopodobnie najstarszą drewnianą statuą na świecie. Został odkryty 24 stycznia 1894 roku, w torfowisku Szigir na Uralu, około 100 km od Jekaterynburga, gdzie spoczywał na głębokości 4 metrów. Badania w tej lokalizacji zaczęły się 40 lat wcześniej, po odkryciu wielu obiektów prehistorycznych podczas prac w znajdującej się tam odkrywkowej kopalni złota.

Od lutego bieżącego roku, w Niemczech trwają badania, które mogą pomóc w ustaleniu precyzyjnego wieku tego niezwykłego znaleziska. Może uda się też rzucić nieco światła na temat prawdziwego charakteru tego artefaktu. Niektórzy spekulują, że pokryty symbolami 2,8 metrowy pomnik może się okazać jednym z najważniejszych odkryć w historii najnowszej.

Statua o siedmiu twarzach ma potencjał, aby spowodować konieczność przepisania naszych podręczników historii i sposobów myślenia o prehistorii. Naukowcy sugerują, że może ona zawierać zakodowane informacje na temat stworzenia świata i pochodzenia człowieka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Toronto

Czytelnicy powinni zapoznac

Czytelnicy powinni zapoznac sie z badaniami archeologicznymi prof.V.Sarianidi, ktore ukazuja cywilizacje Arian sprzed ponad 10 tysiecy lat p.n.e. , z ktorej wywodza sie Slowianie i ludy indo-iranskie, charakteryzujace sie haplogrupa R1a1.
https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/czworksiag-wielki-wiary-przyrody/tom-iv-ksiega-wiedy/krainy-...
Jesli chodzi o informacje zawarte w ST (starym testamencie) to zydowski archeolog prof.Z.Herzog udowodnil, ze wiele opisanych tam wydarzen nie mialo miejsca w historii (zostaly zmyslone). Ponadto zydowscy przywodcy religijni dokonali plagiatu i przepisali informacje z glinianych tabliczek sumeryjskich sprzed 5 tysiecy lat, ktore dotyczyly powstania swiata i zamiescili je w ST.
Ostatecznie prof.Herzog stwierdzil, ze narod zydowski nigdy nie istnial.
Profesorowie archeologii: J.Strugnell i J.Costello po czesciowym odszyfrowaniu DDS (Dead Sea Scrolls - Zwojow Morza Martwego) odkrytych w 1946r, stwierdzili, ze judaizm zostal wymyslony i upodobniony do religii, a figurka boga "jahve" przedstawiala osobnika z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione oltarze rytualne, na ktorych wyznawcy "jahve" skladali swoje ofiary - vide wiecej informacji na stronie:
[ciach]
niezgodne z regulaminem
/mod/
 
 

Portret użytkownika H.R.

Miło spotkać człowieka

Miło spotkać człowieka szanującego prawdę i posiadającego informacje na jej temat. W Polsce trudno o takich. W Polsce tubylcy lubią się przede wszystkim żreć się ze sobą o byle fikcyjne gówno podrzucone im przez "wybranych" i nie nawidzą myśleć samodzielnie. W ogóle nie cierpią myśleć. Pyskowanie jest o wiele mniej męczące dla ich głów. Popzdrawiam.

Portret użytkownika Toronto

H.R. PRAWDA WYZWALA

H.R.
PRAWDA WYZWALA CZLOWIEKA, a jednoczesnie jest odtrudka na KLAMSTWO, ktore przybralo katastrofalne rozmiary i szkodzi Polsce i Polakom.
Ograniczony dostep do rzetelnych zrodel informacji, zaklamana propaganda swiecka i koscielna oraz podzial ideologiczny i spoleczny to glowne przyczyny obecnego oplakanego stanu Polski i Polakow.
Zeby zbudowac zdrowy moralnie Narod lub Panstwo to potrzebne sa mocne fundamenty jakimi sa wartosci najwyzsze: BOG  HONOR  OJCZYZNA  PRAWDA. Prawda jest z kolei tym elementem lub kryterium, ktore stoi ponad tzw. "autorytetami moralnymi", ktore narzucaja innym sposob postepowania lub myslenia, co w zdecydowanej wiekszosci okazalo sie zawodne i stalo sie rowniez przyczyna podzialow w spoleczenstwie, co z kolei wykorzystuja obce i wrogie Polsce i Polakom sily w celu oslabienia lub likwidacji panstwa polskiego oraz wynarodowienia Polakow.
Kazdy Polak i Polka powinni sobie zadac pytanie: Kim sa lub byly dla nich "autorytety moralne" i jaki maja lub mialy wplyw na sytuacje w Polsce.
W ten sam sposob nalezy zapytac: Gdzie byli Polacy 25 lat temu, a gdzie sa teraz i czy nastapila poprawa warunkow bytu Polakow. A jesli nie ma poprawy to co zrobic, zeby zmienic bieg historii w celu poprawy bytu Polakow i zmienic oplakany i poddanczy wizerunek Polski na arenie miedzynarodowej.
W interesie Polakow jest znajomosc faktow historycznych, czyli prawdy, zeby ustrzec siebie i rodzine przed nastepstwami klamstw, jakie podaja media, "autorytety moralne", politycy, oszusci etc.
W zwiazku z powyzszym, polecam zapoznac sie z informacjami na stronie: [ciach]
Od siebie dodam, ze Polska i Polacy stali sie ofiarami polskojezycznych i miedzynarodowych oszustow i zlodziei, poniewaz nie znali prawdy, przez co dali sie latwo oszukac i okrasc z polskiego majatku narodowego i nadziei na lepsze zycie.
Nadchodzace wybory parlamentarne na jesieni 2015r sa ostatnim dzwonkiem na alarm, bo chodzi o BYC ALBO NIE BYC POLSKI I POLAKOW.
 

Portret użytkownika Toronto

Jesli chodzi o scislosc to

Jesli chodzi o scislosc to niemieckie obozy koncentracyjne mozna nazwac zydowskimi obozami koncentracyjnymi, jesli wezmiemy pod uwage pochodzenie A.Hitlera i osobnikow z jego najblizszego otoczenia (przywodcow III Rzeszy  niemieckiej), takich jak: Himmler, Gebbels, Hess, Eichmann, Goring, Heydrich, Frank, Keitel, Milch, Globocnik, Bach-Zelewski etc - vide opracowanie historyczne pt. "Before Hitler Came" autorstwa niemieckiego historyka zydowskiego pochodzenia D.Bronder na stronie:
http://www.scribd.com/doc/18941614/Bronder-Before-Hitler-Came-A-Historical-Study-English-Translation-1975#scribd
(Informacje o zydowskim pochodzeniu A.Hitlera i jego najblizszego otoczenia wykorzystal H.Kardel w swojej ksiazce pt. "A.Hitler founder of Israel - A.Hitler zalozycielem Izraela) - vide strona:
http://holywar.org/txt/founder_of_Israel.pdf
Od 1933r do 1941r na mocy tajnego porozumienia Zydzi-Syjonisci wspolpracowali z Nazistami - szczegoly podaje historyk E.Black na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=uE2hsaHAEX0 , podczas gdy zydowscy bankierzy z USA i Europy zachodniej (Niemiec i W.Brytanii) finansowaly A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej - ci sami zydowscy bankierzy finansowali wczesniej zydo-bolszewicka rewolucje 1917r w Rosji.
Kolejny historyk B.Rigg udokumentowal, ze w armii Hitlera sluzylo okolo 150 tysiecy Zydow - vide strona:
http://justice4poland.com/2014/09/01/150-000-jews-in-hitlers-army-this-bit-of-history-was-hidden-from-us/
Mam nadzieje, ze powyzsze udokumentowane fakty historyczne pozwola Polakom zrozumiec co wydarzylo sie w historii Polski okresu II wojny swiatowej, o czym z kolei milczy oficjalna propaganda swiecka i koscielna, a tym bardziej nie ucza prawdy historycznej w szkolach i na uczelniach w Polsce.
W zwiazku z powyzszym, nie miej do mnie zalu "dab", ze jako produkt polskojezycznej propagandy nie jestes w stanie zrozumiec podawanych przeze mnie informacji.
Z kolei biorac pod uwage podane przeze mnie udokumentowane informacje, wine za rozpetanie II wojny swiatowej i holocaust na Polakach ponosi.... "narod wybrany" (ale przez diabla).

Portret użytkownika b@ron

janek...to się zdecyduj czy

janek...to się zdecyduj czy vote up działa czy nie działa, bo napisałeś dwa posty które przeczą sobie...a swoją drogą, sprawdzałem jako zalogowany i niezalogowany i działa wszystko wyśmienicie więc wina leży po stronie twojego systemu...no tak...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika maxi172

Wiele razy o tym pisałem,

Wiele razy o tym pisałem, napisze ostatni raz. Gdzie są  !Teksty Źródłowe!, do opisywanych tematów, skąd admin oraz inni wiedzą że tak jest, tak było i tak będzie. To dla mnie jest żenujące. Czemu niszczycie ten piękny portal internetowy, który pare lat temu był domeną zainteresowań oraz dyskusji. Teraz same newsy z palca wyssane, każde do podważenia przez użytkownika laika. Co się stało, gdzie popełniono błąd ??. Przecież to jest smiech na sali. Drogi adminie, piszę do ciebie teraz. Skontaktuj się z ZNZ i zapytaj jak oddzielać ziarno od plewa. Bo ZNZ, dla mnie w tym momencie się rozwija, a InneMedium pada na pysk. 

Portret użytkownika Polsky

kurcze skoro w tym zbutwiałym

kurcze skoro w tym zbutwiałym drewnie jest ukryta historia wszechświata i początek stworzenia ludzi to ja obstawiam że tam jest jeszcze 20tys płyt cd, super komputer oraz wzór na dwa rodzaje różnych pojazdów kosmicznych. Aha i oczywiście wzór na nieśmiertelność. Nawet domyślam się jak to zostało zapisane. Poprostu zostało wpuszczona armia nano korników :)pisały w brailu hehe

Portret użytkownika eljasz

EPOKA NAUKOWców w historii

EPOKA NAUKOWców w historii dziejów Ziemi zawsze trwa 101 lat i następuje ponowny powrót do ogniska. zależy tylko od czasu włączenia danej cywilicji prądu, pola elektromagnetycznego. obecnie już działa 100 lat i czas wyjąć bezpiecznik. czym wtedy lekarz bądzie leczył skoro nie pigułki ....

Portret użytkownika Homo sapiens

Przyglądam się od jakiegoś

Przyglądam się od jakiegoś czasu pracom alternatywnej rosyjskiej archeologii, są pośród rosyjskich badaczy ludzie pokroju amerykanów jak Stephen Qayle czy L.A. Marzulli, ale są tam i ludzie wierzący w darwinizm, czyli kłamstwo o początkach ludzkości. Ci darwiniści, a są pośród nich i wierzący w UFO mówią, że Rosja to najstarsza kolebka ludzkości, a większość ludów miała emigrować z Rosji a nie z Afryki. Osobiście moje zdanie państwo znają. Takie twierdzenia są w mojej ocenie mało prawdopodobne biorąc pod uwagę dane archeologiczno geologiczne wskazujące na globalną katastrofę, która miała mieć miejsce około 5 tysięcy lat temu. Ta katastrofa była spowodowana zanieczyszczeniem informacji genetycznej i duchowej ówczesnych istot ludzkich i zwierząt.

Jeśli chodzi o starożytny Egipt to obecni akademicy stwierdzają w ich teoriach, że starożytni stosowali miedziane bądz mosiężne wiertła tubowe by wiercić na terenach urządzeń piramid z Giza za pomocą ziaren piasku usadowionych pomiędzy tubą a skałą. Przeprowadzone eksperymenty kończyły się zawsze żałosnymi efektami pracy by nie określić tego dosadniej.
egyptcoredrillholes03
o egipskich wierceniach piszę tu: http://popotopie.blogspot.com/2014/08/slady-starozytnych-wiercen-z-egiptu.html
Istnieją archeologiczne obszary badań nad zgromadzoną informacją, której wielu nie rozumie, zapomniana przeszłość ludzkości przedstawia sobą zbyt skomplikowaną zagadkę by badacze ciągle jeszcze oparci o materializm naukowy ewolucjonistyczny zdołali ją ogarnąć, a jednak opisują ją w swoich pracach jako najstarsze znaleziska ludzkości, jak to drewniane. Inni badacze twierdzą, że Gobekli Tepe jest najstarsze, a inni z Anglii, że to Stonehenge jest najstarsze ! Można by tak wyliczać... każde mocarstwo ogłasza, że oni są najstarszą cywilizacją !

Piramidy z Giza - dowody na globalny kataklizm - Stephen Mehler prezentuje
https://www.youtube.com/watch?v=niFF4fWdv4E

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Polsky

Moim zdaniem cywilizacja

Moim zdaniem cywilizacja nasza już po raz czwarty buduje wierze Babel (symbolicznie oczywiście) i po raz czwarty robi to w sposób niewłaściwy. Próbujemy osiągnąć Atlantydę (raj lub prawie raj) tylko jak mamy to zrobić jak każda kolejna wierza Babel ma słabsze podstawy niż poprzednia? My się nie rozwijamy tylko robimy się coraz głupsi. Przykładem może być chociażby to, że nie pamiętamy jak zbudowaliśmy piramidy? Nie potrafimy żyć nawet 1000 lat jak kiedyś. Spowodowane jest to coraz większą dewastacją środowiska po każdej globalnej wojnie która doprowadziła do upadku poprzednich trzech Babilonów. Przed pierwszą globalną wojną ludzie żyli wiecznie pokolenie Adama i Ewy czyli pierwszej cywilizacji. Tlenu na świecie było dużo więcej w ich czasach a temperatura na globie była równomiernie rozłożona. Wszędzie żyło się jak w raju a organizm praktycznie się nie starzał. Niestety ale ludziom było jak zawsze źle i rozwalili piękny świat po raz pierwszy. Potem człowiek tak zmienił klimat przez wojny itd. że żył już tylko 900lat np NOE no i już był o włos żeby żyć spowrotem wiecznie to znowu mu się nie podobało i upadł babilon nr.2 pojawiła się wieczna zmarźlina na świecie reszta została zalana wodą (pewnie na skutek wojny przy użyciu geoinżynieri ale jeszcze nie było Sahary ani pustyń. Człowiek żył już tylko 300 lat po tych wydarzeniach. No ale człowiek jak to człowiek znowu się wział za pracę i wybudował piramidy znowu był bliski nieśmiertelności a świat był niemal idealny. No ale zachłanność ludzka znowu doprowadziła do globalnej wojny i została po tych wydarzeniach sahara czyli upadł babilon nr.3 a teraz żyjemy tylko 70 lat ale znowu jesteśmy tak blisko nieśmiertelności. Znowu potrafimy bawić się pogodą, znowu potrafimy wywoływać wybuchy wulkanów trzęsienia ziemi no i potrafimy napromieniować całą planetę. Jesteśmy już o krok od bycia Boskimi i jak zawsze coś odwalimy na 5 minut przed odzyskaniem raju. Tylko, że teraz zostanie po nas Mars czyli runie babilon nr.4. Więc według bibli żyjemy coraz krócej, świat jest coraz bardziej zniszczony, ludzie nie budują raju w sposób właściwy, nie pamiętają ostatniego babilonu bo przestają wierzyć w Boga a zaczynają wierzyć w Darwina i jakieś chore ewolucje których nigdy nie było. Mimo, że wydawać by się mogło, że jesteśmy coraz mądrzejsi to jesteśmy coraz głupsi biorąc pod uwagę to, że to 4 babilon. Za Noego umieli ludzie zbudować statek na wszystkie zwierzęta świata i na to żeby uratować chociażby jedną rasę ludzką a dziś nie jesteśmy uratować już nic a tymbardziej samych siebie od całkowitej samozagłady. Rozpieprzamy świat do końca po raz ostatni. Teraz już tylko apokalipsa. koniec końców czas ostatecznego zniszczenia. No ale mówią że po tym upadłym babilonie już wróci raj na ziemi a może to nie ta ziemia już?  cyt....." i ujrzałem nową ziemie i niebo" nową czyli chyba nie tą? Ta to kolejny Mars!

Portret użytkownika JWD

Z Babilonami wszystko

Z Babilonami wszystko możliwe, ale wyraz "wieża" piszemy przez "zet z kropką". O tak:  >wieża<. 
Babilon jako nazwa własna wyłącznie z wielkiej litery. 
Apokalipsa nie oznacza zniszczenia, tylko dokładnie oznacza: >objawienie<. Koniec czasów zasadniczo w Apokalipsie Św. Jana znaczy nic innego jak upadek dotychczasowej cywilizacji, czy nawet wszystkich obecnych cywilizacji i zwiastuje powstanie nowej wielkiej cywilizacji, zanim to nastąpi będą gigantyczne paroksyzmy, ogromna część ludzkości ulegnie samozagładzie, a my jeśli nie będziemy postępowali rozsądnie, a nawet heroicznie, to również poniesiemy konsekwencje swojej beztroski.  
Tu należy koniecznie dodać, że Objawienie Św. Jana mieści się w kanonie nowotestamentowym, co zostało udowodnione matematycznie przez prof. uniwersytetu Harvarda dra Ivana Panina. Ivan Panin był Rosjaninem, który wyemigrował do Stanów, stał sie obywatelem amerykańskim i tam poświęcił się kilkudziesięcioletniemu badaniu kompletnej struktury Pisma Świętego, po tym, gdy odkrył słynny niezwykły siódemkowy układ numeryczny, układ, którego sztuczne utworzenie przez jakiegokolwiek człowieka /czy grupę ludzi/ można z uwagi na kolosalną komplikację uznać za prawdopodobne w stopniu zero. Otóż wszystkie oryginalne natchnione pisma starotestamentowe pisane w języku hebrajskim oraz nowotestamentowe pisane w języku greckim posiadając ten kod znajdują się w kanonie. Apokryfy tego kodu nie posiadają. Dla prawidłowości tego tego siódemkowego kodu w tekstach Pisma Świętego ważne jest dosłownie umiejscowienie każdej litery wśród tysięcy stronic, stąd już bardzo łatwo możemy zweryfikować które księgi są autentyczne w kanonie, a które nie są.

Portret użytkownika jestem za a nawet przeciw

Tak, bardzo ktoś dba o to by

Tak, bardzo ktoś dba o to by wszystkie objawienia hebrajskie wypisane kiedyś, lub może całkiem niedawno, musiały się wypełnić, tłumaczenia z hebrajskiego i staro hebrajskiego tłumaczą tylko ci co znają (znali) ten język a żydom nie wierzę za grosz. Wypisują to co im ma przynieść korzyści a świat daje się manipulować.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Takie twierdzenia są w

 
"Takie twierdzenia są w mojej ocenie mało prawdopodobne biorąc pod uwagę dane archeologiczno geologiczne wskazujące na globalną katastrofę, która miała mieć miejsce około 5 tysięcy lat temu."
 
- około 3100 pne było "wypędzenie Ewy z Raju" po jej mordzie na Adamie (królu Egiptu i Sumeru i pewnie paru innych okolic) .....
 
Zaczęła się też wtedy 2 inwazja "goblinów" na Egipt (kolejna ogólnoplanetarna wojna) jaka nieprzerwanie, na coraz nowe urojone ziemie goblińskie, trwa do dzisiaj....... A wraz z inwazją zaczęło się i masowe mieszanie DNA a co za tym idzie jego DEGENERACJA do gadziego .....
 
 Żeby zaś było śmieszniej czy pejsaciej to Adam i Ewa czyli na mitologiczne Dew i Asurzyca (demonica)(to też na przykład Dummuzi i Innana) WSPÓŁRZĄDZILI planetą (zerwanie jabłka przez Ewę to bunt przeciwko współpartnerowi w rządach) i teraz w obliczu powrotu starych bogów i kary od nich.... żydobuntownicy snują plany PONOWNEGO ŚLUBU i PONOWNEGO WSPÓŁRZĄDZENIA PLANETA tak jakby ich bunt i mordy nie miały nigdy miejsca i miały być  z definicji im wybaczone. Taka ciekawostka psychiatryczna ze świata "elit".
 

Portret użytkownika El Koto

Ciekawe. Też podzielę się

Ciekawe.
Też podzielę się optymistycznymi rzeczami prosto z linii frontu od walecznych dzieci wszechświata.
Ludzie przekroczyli masę krytyczną i jest obecnie na Ziemi około 2 miliony świadomych człowieków, (cala reszta to niestety nadal są zwierzęta) to była wystarczająca ilość by nastąpiła masa krytyczna która sprawiła TRWAŁE przekierowanie wiązki przyszłego czasu na taką pozytywną dla rozwoju człowieków. Gady są wściekłe z tego powodu i planują coś bardzo paskudnego. Wojna trwa, ale decydujące starcie wygraliśmy!

Skomentuj