Drewniana statua sprzed 10 tysięcy lat może zawierać zakodowaną wiadomość o początkach ludzkości

Kategorie: 

Źródło: Siberian Times

Tak zwany Szigirski Idol (Шигирский идол) to drewniana statua, która jest niemal dwukrotnie starsza niż egipskie piramidy. Jej wiek jest szacowany aż na 10 tysięcy lat. Rosyjscy eksperci uważają, że artefakt może mieć w sobie zakodowane informacje o powstaniu ludzkości.

 

Szigirski Idol jest prawdopodobnie najstarszą drewnianą statuą na świecie. Został odkryty 24 stycznia 1894 roku, w torfowisku Szigir na Uralu, około 100 km od Jekaterynburga, gdzie spoczywał na głębokości 4 metrów. Badania w tej lokalizacji zaczęły się 40 lat wcześniej, po odkryciu wielu obiektów prehistorycznych podczas prac w znajdującej się tam odkrywkowej kopalni złota.

[ibimage==24687==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Od lutego bieżącego roku, w Niemczech trwają badania, które mogą pomóc w ustaleniu precyzyjnego wieku tego niezwykłego znaleziska. Może uda się też rzucić nieco światła na temat prawdziwego charakteru tego artefaktu. Niektórzy spekulują, że pokryty symbolami 2,8 metrowy pomnik może się okazać jednym z najważniejszych odkryć w historii najnowszej.

[ibimage==24689==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Statua o siedmiu twarzach ma potencjał, aby spowodować konieczność przepisania naszych podręczników historii i sposobów myślenia o prehistorii. Naukowcy sugerują, że może ona zawierać zakodowane informacje na temat stworzenia świata i pochodzenia człowieka.

[ibimage==24688==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Toronto

Czytelnicy powinni zapoznac

Czytelnicy powinni zapoznac sie z badaniami archeologicznymi prof.V.Sarianidi, ktore ukazuja cywilizacje Arian sprzed ponad 10 tysiecy lat p.n.e. , z ktorej wywodza sie Slowianie i ludy indo-iranskie, charakteryzujace sie haplogrupa R1a1.
https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/czworksiag-wielki-wiary-przyrody/tom-iv-ksiega-wiedy/krainy-...
Jesli chodzi o informacje zawarte w ST (starym testamencie) to zydowski archeolog prof.Z.Herzog udowodnil, ze wiele opisanych tam wydarzen nie mialo miejsca w historii (zostaly zmyslone). Ponadto zydowscy przywodcy religijni dokonali plagiatu i przepisali informacje z glinianych tabliczek sumeryjskich sprzed 5 tysiecy lat, ktore dotyczyly powstania swiata i zamiescili je w ST.
Ostatecznie prof.Herzog stwierdzil, ze narod zydowski nigdy nie istnial.
Profesorowie archeologii: J.Strugnell i J.Costello po czesciowym odszyfrowaniu DDS (Dead Sea Scrolls - Zwojow Morza Martwego) odkrytych w 1946r, stwierdzili, ze judaizm zostal wymyslony i upodobniony do religii, a figurka boga "jahve" przedstawiala osobnika z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione oltarze rytualne, na ktorych wyznawcy "jahve" skladali swoje ofiary - vide wiecej informacji na stronie:
[ciach]
niezgodne z regulaminem
/mod/
 
 

Portret użytkownika H.R.

Miło spotkać człowieka

Miło spotkać człowieka szanującego prawdę i posiadającego informacje na jej temat. W Polsce trudno o takich. W Polsce tubylcy lubią się przede wszystkim żreć się ze sobą o byle fikcyjne gówno podrzucone im przez "wybranych" i nie nawidzą myśleć samodzielnie. W ogóle nie cierpią myśleć. Pyskowanie jest o wiele mniej męczące dla ich głów. Popzdrawiam.

Portret użytkownika Toronto

H.R. PRAWDA WYZWALA

H.R.
PRAWDA WYZWALA CZLOWIEKA, a jednoczesnie jest odtrudka na KLAMSTWO, ktore przybralo katastrofalne rozmiary i szkodzi Polsce i Polakom.
Ograniczony dostep do rzetelnych zrodel informacji, zaklamana propaganda swiecka i koscielna oraz podzial ideologiczny i spoleczny to glowne przyczyny obecnego oplakanego stanu Polski i Polakow.
Zeby zbudowac zdrowy moralnie Narod lub Panstwo to potrzebne sa mocne fundamenty jakimi sa wartosci najwyzsze: BOG  HONOR  OJCZYZNA  PRAWDA. Prawda jest z kolei tym elementem lub kryterium, ktore stoi ponad tzw. "autorytetami moralnymi", ktore narzucaja innym sposob postepowania lub myslenia, co w zdecydowanej wiekszosci okazalo sie zawodne i stalo sie rowniez przyczyna podzialow w spoleczenstwie, co z kolei wykorzystuja obce i wrogie Polsce i Polakom sily w celu oslabienia lub likwidacji panstwa polskiego oraz wynarodowienia Polakow.
Kazdy Polak i Polka powinni sobie zadac pytanie: Kim sa lub byly dla nich "autorytety moralne" i jaki maja lub mialy wplyw na sytuacje w Polsce.
W ten sam sposob nalezy zapytac: Gdzie byli Polacy 25 lat temu, a gdzie sa teraz i czy nastapila poprawa warunkow bytu Polakow. A jesli nie ma poprawy to co zrobic, zeby zmienic bieg historii w celu poprawy bytu Polakow i zmienic oplakany i poddanczy wizerunek Polski na arenie miedzynarodowej.
W interesie Polakow jest znajomosc faktow historycznych, czyli prawdy, zeby ustrzec siebie i rodzine przed nastepstwami klamstw, jakie podaja media, "autorytety moralne", politycy, oszusci etc.
W zwiazku z powyzszym, polecam zapoznac sie z informacjami na stronie: [ciach]
Od siebie dodam, ze Polska i Polacy stali sie ofiarami polskojezycznych i miedzynarodowych oszustow i zlodziei, poniewaz nie znali prawdy, przez co dali sie latwo oszukac i okrasc z polskiego majatku narodowego i nadziei na lepsze zycie.
Nadchodzace wybory parlamentarne na jesieni 2015r sa ostatnim dzwonkiem na alarm, bo chodzi o BYC ALBO NIE BYC POLSKI I POLAKOW.
 

Portret użytkownika Toronto

Jesli chodzi o scislosc to

Jesli chodzi o scislosc to niemieckie obozy koncentracyjne mozna nazwac zydowskimi obozami koncentracyjnymi, jesli wezmiemy pod uwage pochodzenie A.Hitlera i osobnikow z jego najblizszego otoczenia (przywodcow III Rzeszy  niemieckiej), takich jak: Himmler, Gebbels, Hess, Eichmann, Goring, Heydrich, Frank, Keitel, Milch, Globocnik, Bach-Zelewski etc - vide opracowanie historyczne pt. "Before Hitler Came" autorstwa niemieckiego historyka zydowskiego pochodzenia D.Bronder na stronie:
http://www.scribd.com/doc/18941614/Bronder-Before-Hitler-Came-A-Historical-Study-English-Translation-1975#scribd
(Informacje o zydowskim pochodzeniu A.Hitlera i jego najblizszego otoczenia wykorzystal H.Kardel w swojej ksiazce pt. "A.Hitler founder of Israel - A.Hitler zalozycielem Izraela) - vide strona:
http://holywar.org/txt/founder_of_Israel.pdf
Od 1933r do 1941r na mocy tajnego porozumienia Zydzi-Syjonisci wspolpracowali z Nazistami - szczegoly podaje historyk E.Black na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=uE2hsaHAEX0 , podczas gdy zydowscy bankierzy z USA i Europy zachodniej (Niemiec i W.Brytanii) finansowaly A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej - ci sami zydowscy bankierzy finansowali wczesniej zydo-bolszewicka rewolucje 1917r w Rosji.
Kolejny historyk B.Rigg udokumentowal, ze w armii Hitlera sluzylo okolo 150 tysiecy Zydow - vide strona:
http://justice4poland.com/2014/09/01/150-000-jews-in-hitlers-army-this-bit-of-history-was-hidden-from-us/
Mam nadzieje, ze powyzsze udokumentowane fakty historyczne pozwola Polakom zrozumiec co wydarzylo sie w historii Polski okresu II wojny swiatowej, o czym z kolei milczy oficjalna propaganda swiecka i koscielna, a tym bardziej nie ucza prawdy historycznej w szkolach i na uczelniach w Polsce.
W zwiazku z powyzszym, nie miej do mnie zalu "dab", ze jako produkt polskojezycznej propagandy nie jestes w stanie zrozumiec podawanych przeze mnie informacji.
Z kolei biorac pod uwage podane przeze mnie udokumentowane informacje, wine za rozpetanie II wojny swiatowej i holocaust na Polakach ponosi.... "narod wybrany" (ale przez diabla).

Portret użytkownika b@ron

janek...to się zdecyduj czy

janek...to się zdecyduj czy vote up działa czy nie działa, bo napisałeś dwa posty które przeczą sobie...a swoją drogą, sprawdzałem jako zalogowany i niezalogowany i działa wszystko wyśmienicie więc wina leży po stronie twojego systemu...no tak...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj