Drogowy tunel z Chin umożliwia "podróż w czasie"

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Jak donosi globaltime.cn w Chinach odkryto tunel umożliwiający podróż w czasie. Miejscowi nazywają go "Tunelem czasu", ponieważ ponoć jest w stanie odwrócić czas.

 

Wspomniany tunel istnieje w Guizhou w Chinach. Tunel ma ponad 400 metrów długości i podobno w czasie jazdy przez niego, czas na telefonie komórkowym przeskakuje o jedną godzinę wstecz. Reporter, który napisał na ten temat osobiście przetestował tunel i twierdzi, że zjawisko zdarza się osiem na dziesięć razy po przejechaniu przez tunel.

Można wjechać do tunelu o 9 rano i wyjechać o 09:05, a czas na telefonie komórkowym wyświetli 08:05. W większości przypadków czas zmienia się po przejechaniu kilometra od tunelu. Do tej pory nie było żadnego wyjaśnienia na temat tego zjawiska.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika wrzaskun

Znam odpowiedz, rozwiązanie

Znam odpowiedz, rozwiązanie jest proste, jednak fajnie patrzeć na tych którzy się teraz zastanawiają dlaczego tak się dzieje, odpowiedzi nawet tych osób logicznie myślących nie są poprawne, choć dobrze że istnieją Smile

Portret użytkownika kamujac

No cóż. Bacy potrzebne były

No cóż. Bacy potrzebne były aż dwa browary aby "coś" pojąć i do tego nie bardzo wiadomo co. Ale to świadczy samo za siebie...
Co do tego czasu. Ma to być przeskok w czasie? Niby dlaczego?
Przeskok to by był gdybyśmy wjechali o 9.00 a po wyjechaniu wszystkie zegarki po tamtej stronie wskazywały by 8.05 a tak nie jest. Cofa się jedynie nasz zegarek. I to w komórce.
Większość obecnych telefonów zmienia czas z letniego na zimowy automatycznie. Trzeba się więc doszukiwać powodu zakłuceń, które powodują, że nasz układ elektroniczny w telefonie "głupieje" i zmienia czas.
To zwykłe zakłucenia a nie podróż w czasie:) Tylko co je powoduje?
Pewnie mój komentarz się nie pojawi, bo jak zwykle wolicie dziwne teorie zamiast logicznych wytłumaczeń jakiegoś fenomenu.
...UFO istnieje. Ale nie wszędzie. Smile

Portret użytkownika Israfel

Dlaczego tam jeszcze nikt nie

Dlaczego tam jeszcze nikt nie wygrał miliona w Lotto?
Należy przejechać po losowaniu, znając liczby a po wyjeździe mamy 55 minut do losowania, dzwonimy do rodziny i podajemy liczby a oni wysyłają kupon.
I tak codziennie :D.

Portret użytkownika Dexter

Też mi coś tunel do podróży w

Też mi coś tunel do podróży w czasie nie jest potrzebny, wystarczy z Polski pojechać do Rosji do dajmy na to Kaliningradu i już sie wczasie przenieśliśmy o jedną godzinę do przodu, a nie mówiąc już o poleceniu do US and A ;P

Portret użytkownika mordechaj

Szkoda, że tylko na

Szkoda, że tylko na telefonie. I to takim który ma włączoną aktualizację czasu w oparciu o sygnał z przekaźnika GSM. Co do tej szyi to wygląda na bliznę po poderżniętym fachowo gardle.

Portret użytkownika Minka

Nie pokazali jazdy tunelem,

Nie pokazali jazdy tunelem, nie pokazali zegarka (rejestracja non stop i prezentacja w małym okienku). To byłby news. A tak? Widze tylko azjatę z dziwną szyją, jakby założył ludzką maskę, albo miał uposledzonego pasozyta, który żyje sobie w poprzek szyi.

Portret użytkownika ArDoR

To Reptyl jest... a głowę ma

To Reptyl jest... a głowę ma doszytą od jakiegoś uświadomionego co chciał jedynie słuszny system ChRL zmieniać... wiadomo organy wewnętrzne się przydają (towar exportowy) , ale z głową nie ma co robić to może chincyki sprzedają je na kilogramy na targu...Reptyl kupił i robi teraz karierę w TiVi.
 

Portret użytkownika baca

po dwóch browarach zebrałem

po dwóch browarach zebrałem informacje jakoś do kupy i co się okazuje?
okazuje się, że po przejechaniu kilometra od tunelu czas sie cofa w liczacym 400 metrów tunelu... i to wszystko podczas jazdy tunelem
ok
nie gorączkujmy się... poczekajmy aż i Admin [ciach] - ma prawo tak samo [ciach] jak każdy inny człowiek Smile
edit: skasowano
Nie pomawiamy nikogo bez dowodów.
/Moderator/

Portret użytkownika baca

ale mnie to bawi

ale mnie to bawi Monster patrzenie jak sie naiwniaki niezdrowo podniecają - helo dzieciaczki hello!
jak chcecie rozwiązanie tej "niesamowitej zagadki" to wjedźcie do tunelu - wówczas zobaczycie jak sie zmienia strefa czasowa i godzina cofa do tylu na waszym (automatycznie ustawionym zegarku)
przecież Chiny to tak jak Rosja i USA maja pelno róznyhy stref czasowych i wcale nie jest zaskoczeniem że "za tunelem" jest jakieś tamemnicze miejsce gdzie sa rozne godziny
naprawde łykacie dzieciaczki wszystko - a sama wzmianka ze zegar cofa sie DOKLADNIE o godzine powinna juz was na rozwiazanie naprowadzić. gdyby to byla jakas anomalia to czas cofal by sie o dowolna wielkość Smile
przerażające jest ilu was jest ciemniaki...
a horrror że nawet na trzeźwo nie trybicie jak ja po dwoch browarach...
wasze posty to strach że strach się bać...
 

Portret użytkownika MONSTER

Ta naiwność to z

Ta naiwność to z niedożywienia społeczeństwa-głodowe pensje nie wystarczają na zaspokojenie kalorycznych potrzeb mózgu. Z niecierpliwością czekam na artykuły o pokemonach lub innych munismerfach. Czy mi się zdaje czy zaczął się gwałtowny powrót do korzeni. Cofamy się w rozwoju w zastraszającym tempie. Pod artykułami Muniszamana widać że nie jest dobrze z niektórymi. Ale czego można wymagać od człowieka oderwanego granatem od TV. Oni już we wszystko uwierzą, co by im nie zapodać. Przykre to.

Portret użytkownika MonaLisa

Baca, chyba naprawdę

Baca, chyba naprawdę odpowiedziałeś po 2-ch piwach...
Przecież admin wyraźnie napisał, ze tunel ma owszem 400 metrów.  Napisał również, że niektórzy dopiero "po przejechaniu jednego kulometru od tunelu" -  a więc na dystansie 1400 od wlotu tunelu zmienia im się czas.
Baca, a może sam jesteś Adminem, i wypisujesz tu różne rzeczy, żeby nakręcać uczestników forum, co?

Skomentuj