Drogowy tunel z Chin umożliwia "podróż w czasie"

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Jak donosi globaltime.cn w Chinach odkryto tunel umożliwiający podróż w czasie. Miejscowi nazywają go "Tunelem czasu", ponieważ ponoć jest w stanie odwrócić czas.

 

Wspomniany tunel istnieje w Guizhou w Chinach. Tunel ma ponad 400 metrów długości i podobno w czasie jazdy przez niego, czas na telefonie komórkowym przeskakuje o jedną godzinę wstecz. Reporter, który napisał na ten temat osobiście przetestował tunel i twierdzi, że zjawisko zdarza się osiem na dziesięć razy po przejechaniu przez tunel.

Można wjechać do tunelu o 9 rano i wyjechać o 09:05, a czas na telefonie komórkowym wyświetli 08:05. W większości przypadków czas zmienia się po przejechaniu kilometra od tunelu. Do tej pory nie było żadnego wyjaśnienia na temat tego zjawiska.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wrzaskun

Znam odpowiedz, rozwiązanie

Znam odpowiedz, rozwiązanie jest proste, jednak fajnie patrzeć na tych którzy się teraz zastanawiają dlaczego tak się dzieje, odpowiedzi nawet tych osób logicznie myślących nie są poprawne, choć dobrze że istnieją Smile

Portret użytkownika kamujac

No cóż. Bacy potrzebne były

No cóż. Bacy potrzebne były aż dwa browary aby "coś" pojąć i do tego nie bardzo wiadomo co. Ale to świadczy samo za siebie...
Co do tego czasu. Ma to być przeskok w czasie? Niby dlaczego?
Przeskok to by był gdybyśmy wjechali o 9.00 a po wyjechaniu wszystkie zegarki po tamtej stronie wskazywały by 8.05 a tak nie jest. Cofa się jedynie nasz zegarek. I to w komórce.
Większość obecnych telefonów zmienia czas z letniego na zimowy automatycznie. Trzeba się więc doszukiwać powodu zakłuceń, które powodują, że nasz układ elektroniczny w telefonie "głupieje" i zmienia czas.
To zwykłe zakłucenia a nie podróż w czasie:) Tylko co je powoduje?
Pewnie mój komentarz się nie pojawi, bo jak zwykle wolicie dziwne teorie zamiast logicznych wytłumaczeń jakiegoś fenomenu.
...UFO istnieje. Ale nie wszędzie. Smile

Portret użytkownika Israfel

Dlaczego tam jeszcze nikt nie

Dlaczego tam jeszcze nikt nie wygrał miliona w Lotto?
Należy przejechać po losowaniu, znając liczby a po wyjeździe mamy 55 minut do losowania, dzwonimy do rodziny i podajemy liczby a oni wysyłają kupon.
I tak codziennie :D.

Portret użytkownika Dexter

Też mi coś tunel do podróży w

Też mi coś tunel do podróży w czasie nie jest potrzebny, wystarczy z Polski pojechać do Rosji do dajmy na to Kaliningradu i już sie wczasie przenieśliśmy o jedną godzinę do przodu, a nie mówiąc już o poleceniu do US and A ;P

Portret użytkownika mordechaj

Szkoda, że tylko na

Szkoda, że tylko na telefonie. I to takim który ma włączoną aktualizację czasu w oparciu o sygnał z przekaźnika GSM. Co do tej szyi to wygląda na bliznę po poderżniętym fachowo gardle.

Strony

Skomentuj