Duch amerykańskiego medium miał wskazać miejsce swojej śmierci

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Bardzo dziwna sytuacja miała miejsce w amerykańskim mieście Crestone w stanie Kolorado. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy miejscowe medium, niejaka Kristal Anne Reisinger zaginęła bez wieści jeszcze 18 lipca 2016 roku. Trwające w tej sprawie śledztwo trafiło w martwy punkt jednak teraz po ponad dwóch latach, dziennikarze śledczy ze stacji FOX31 twierdzą, że jej duch mógł wskazać im miejsce popełnienia zbrodni.

Zespół dziennikarzy zakładał, że kobieta została zamordowana, a jej ciało ukryte w jednej z okolicznych kopalni złota. Baza danych do przeprowadzenia poszukiwań była oparta o stanowe wykazy otwartych i zapieczętowanych kopalni w okolicy miejsca zdarzenia, co doprowadziło do powstania mapki potencjalnych miejc ukrycia ciała medium. Następnie, dziennikarze wybrali się do 62 zamkniętych i odpieczętowanych kopalni i zaczęli wykonywać zdjęcia i filmy ich wejść oraz najbliższych wnętrz.


Źródło: Fox31

Żadna z kopalni, nie została przez nich sprawdzona pod kątem prawdziwości ich tezy, a sama wyprawa miała jedynie charakter dokumentacyjny. Okazało się jednak, że fotografia wykonana na ostatniej z kopalnii, wyraźnie różniła się od pozostałych. A na jej kadrze widać cienistą postać ze skrzydłami, która zdaniem dziennikarzy stacji, może być sygnałem od samej kobiety. Jest to o tyle interesujące, że już po zaginięciu kobiety, jej długoletnia przyjaciółka oraz córka utrzymywały, że jej ciało znajduje się w głębi kopalni zlokalizowanej w okolicy niewielkiej rzeczki. Wszystko to pokrywa się z lokacją znalezioną przez dziennikarzy.


Źródło: Fox31

Biorąc pod uwagę, że od jej zaginięcia minęło już prawie 2 lata, najprawdopodobniej kobieta dawno nie żyje. Czy jednak fakt wykonania tak osobliwej fotografii, rzeczywiście dowodzi jakichś paranormalnych konotacji? Sprawa zaginięcia Kristal Anne Reisinger jest dość popularna w Stanach Zjednoczonych, a więc trudno odrzucić myśl iż jest to jedynie gra pod publiczkę. Choć z drugiej strony, jedynie przeszukanie terenu kopalnii u której wejścia sfotografowano ten niezwykły kształt, jest w stanie udzielić odpowiedzi na nasze pytania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj