Duch Jana Pawła II podróżuje z Papieżem Franciszkiem!

Kategorie: 

Źródło:

Katolicy z całego świata byli mocno zaskoczeni w ostatnich dniach, kiedy zobaczyli w telewizji coś tajemniczego i niewyjaśnionego. Wiele osób twierdzi, że widziało ducha Jana Pawła II, który jechał z Franciszkiem w papa mobile. Takim pojazdem wożono Ojca Świętego w Meksyku podczas jego wizyty w Ameryce Południowej.

 

 

 

Ogromna liczba widzów jest przekonana, że na pustym siedzeniu za Franciszkiem pojawił się poprzedni Przywódca Kościoła Katolickiego, który, jak wiemy, zmarł w kwietniu 2005 roku. Jeśli przyjrzeć się bliżej, można rzeczywiście zobaczyć coś, co przypomina głowę mężczyzny z białą piuską. Znaleźli się oczywiście i tacy, którzy są dość sceptyczni w odniesieniu do przedmiotowego zdarzenia.

 

Warto zauważyć, że już od wielu lat istnieją pogłoski o duchu poprzednika w otoczeniu Franciszka. Plotka głosi, że postać Jana Pawła II często pojawia się w Watykanie. Uważa się, że papież był bardzo oddany swojej pracy, a nawet po swojej śmierci, nie mógł opuścić świata. Można przypuszczać, że Następca Piotra postanowił, jak w dawnych czasach, przejechać się w papa mobile na oczach wiernych. 

 

Wątpiący, jak można się spodziewać, próbują inaczej wyjaśnić incydent. Niektórzy Internauci sądzą, że za Franciszkiem siedział jakiś meksykański duchowny, choć nikt oficjalnie tego nie potwierdza. Inni uważają, że to gra światła i cienia za fotelem obecnie panującego papieża.

 

Trudno powiedzieć, czy w Meksyku zmaterializował się duch poprzedniego papieża. Wiele chrześcijan jest jednak o tym święcie przekonanych. Być może jest to zapowiedź wielkiej zmiany w Watykanie lub nawet na całym świecie. To może nie być przypadek. W rękopisie pt. „Proroctwa Papieży Rzymskich” św. mnicha Malahiya, który żył w latach 1092-1148, zapisano, że gdy umrze Piotr II, nastąpi upadek Rzymu i rozpocznie się Apokalipsa. Obecnie panujący papież Franciszek, jak się okazało, po urodzeniu przy chrzcie otrzymał imię Piotr. Prorok mnich dokładnie przewidział wszystkich papieży, którzy rządzili Kościołem katolickim.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Peterx

<p>Przecież tam z tyłu siedzi

<p>Przecież tam z tyłu siedzi jakiś dziadek w białych włosach w garniaku na początku filmu go widać i tak go ujęła kamera żadnego ducha tam nie ma tylko ten gostek co idealnie wpasowała się jego głowa</p>

Portret użytkownika Homo sapiens

Może jednak nasz JP2

Może jednak nasz JP2 nadzoruje Frańciszka żeby Frańciszek nie zrobił jakiegoś głupstwa ? (...) Z coraz bardziej licznych książek jak i opracowań dostępnych w sieci, wynika, że tzw. elita jest w kontakcie z bytami niematerialnymi (braćmi ludzkości) – ufonautami (Patrz film "Niewidoczne istoty sterujące światem"). Od czasów biblijnego Noego historia pod tym względem nie tylko się powtarza, ale jest starannie przed nami ukrywana. Dzięki niezależnym badaczom, zwłaszcza chrześcijańskim, opierającym się o Biblię oraz Ducha Świętego możemy zastanowić się nad przyszłością ludzkiej cywilizacji, starać się w ramach naszych skromnych możliwości ją przemyśleć. Bytowość stworzonych Ziemian jest z pewnością tak niezwykła jak stworzonych istot niematerialnych, mowa jest też o świecie dla nas niewidzialnym. Ktoś zza kurtyny tym wszystkim steruje i Ktoś to wszystko nadzoruje. Dzięki Biblii wiemy, że istnieją wspomniane wyżej istoty duchowe Elohim/aniołowie/Synowie Boga (porównaj z tekstem pt.: "Widziałam bogi wychodzace z Ziemi"). Na podstawie badań starożytności jesteśmy przekonani, że kosmiczna sytuacja opisana w Piśmie Świętym tak właśnie się przedstawia. Nie jest to zwykła Książka, ale przekaz od Istoty Nadprzyrodzonej – Duchowej „Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie" – Ew. Jana 4:24 (...) Więcej pod tym adresem: http://popotopie.blogspot.com/2016/04/programowanie-materii-biblijne-znamie.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sarmata

<p>Umiesz pisac o czyms innym

Umiesz pisac o czyms innym??

Kazdy temat na tym swiecie kojazy ci sie tylko z ufo i chrzescijanstwem??

Pokaz choc raz , ze umiesz pogadac na jeszcze chociaz jeden temat inny niz to cos powyzej.

Moze lec do peru na ayahuasca to cie wyzwoli.

Poznasz trzecim okiem prawde, zobaczysz ile bredni przekazales tym biednym ludziom.

Mozesz leciec ze mna, pomoge ci.

Znam tam szamanow naprawde dobrych, nie tych oszustow co jest ich na peczki.

Bo do Afryki na iboga to ze mna raczej nie polecisz, pierwej podstawy musisz znac by tam leciec.

Pomysl o tym, wczesniej sie z ciebie wysmiewalem, ale.... powaznie chce ci pomoc, pokazac ze swiat deko inaczej wyglada niz to jest nam przedstawiane.

A jak nie masz czasu na 3 tygodnie w dzungli to znam polskich rodzimowiercow co tez znaja sie na tym i to naprawde bardzo dobrze.

Pozdrawiam

 

Portret użytkownika Fred

Baran Alfa Ciągle Atakuje?

Baran Alfa Ciągle Atakuje? Pada,pada a w stadku wirtualnym nic ciekawego.Wyczerp inteltematyczny.A co słychać nowego o Pietrku Acabie,poleciał już w kosmos?Polecam zdjęcia ufo i szaraka  na fredroman.blogspot.com  

Strony

Skomentuj