Duch na cmentarzu postawił turecką policję w stan gotowości!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Pracownicy cmentarza Ulu Mezarlık (Wielki Cmentarz) w tureckim mieście Çorum twierdzą, że regularnie widują na nim widmo dziewczyny płaczącej pomiędzy nagrobkami. Duch zawsze wędruje tą samą ścieżką a jego podróż jest zawsze zwieńczona na tym samym pomniku.

Zgodnie z opisami, dziewczyna wyglądała na nastolatkę i jest ubrana prawie w całości na czarno za wyjątkiem jej butów które mają być czerwone. Ze względu na opublikowanie tej historii w internecie, na miejscu pojawiły się już tłumy gapiów i paranormalnych turystów którzy również liczą na zaobserwowanie tego niezwykłego zjawiska.

Pierwsza obserwacja płaczącej dziewczyny miała miejsce o czwartej rano 26 kwietnia br. Pracownicy cmentarza nie zdążyli wtedy sprawdzić gdzie zmierzała jednak już następnej nocy podeszli wystarczająco blisko aby dostrzec, że dziewczyna płakała przy grobie anonimowej kobiety która w przekazach medialnych jest nazywana Fatma Ç. Jedyne co o niej wiemy, to fakt że zginęła w 1982 roku.

Dziewczyna była widziana w tym obszarze przez kolejne trzy noce, aż do momentu gdy pracownicy cmentarza pozostawili na nagrobku notatkę, w której pytali się dziewczymy czy potrzebuje pomocy i zobowiązali się udzielić jej wszelkiego wsparcia. Niedługo potem,o całej tej sprawie dowiedziała się również miejscowa społeczność oraz przedstawiciele policji którzy zdecydowali się działać. W rezultacie, gdy w poprzedni wtorek dziewczyna pojawiła się tam po raz kolejny policjanci usiłowali ją schwytać.

Jednak mimo podjętego pościgu nie byli oni w stanie jej złapać oraz zidentyfikować. Już dzień później policja zdecydowała się zorganizować barierki ochronne na terenie całego cmentarza. Okazało się że były one bardzo przydatne ponieważ blisko trzystu gapiów przypuściło dosłowny szturm na cmentarz w nadziei na zobaczenie ducha na własne oczy. Kilkunastu z nich wdało się w walkę z policją co skończyło się aresztem dla kilku z nich.

Zarząd cmentarza zdecydował się na zorganizowanie kamer na podczerwień, które mogłyby zarejestrować tę niezwykłą postać. Jeżeli dziewczyna pojawi się tam po raz kolejny, nagranie może umożliwić zidentyfikowanie kim tak naprawde jest ta nastolatka i w jaki sposób znika ona z cmentarza. No chyba, że rzeczywiście mamy tu doczynienia z duchem? Może jest to właśnie rzeczona wcześniej zmarła z 1982 roku, a może ktoś kto znał ją za życia. Tak czy inaczej, cała ta historia jest zdecydowanie intrygująca.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

dobrze że przynajmniej

dobrze że przynajmniej zrobiono zdjęcie tej ubranej na czarno zapłakanej zjawy...

nie ma na nim czarnego ubrania i nie płacze ale reszta się całkowicie zgadza - to jest dziewczyna więc nie ulega wątpliwosci że to wszystko jest prawda... polska milicja też powinna być postawiona w stan gotowości bo w każdej chwili dziewczyna może zgubić tampon i się rozpłakać..

Portret użytkownika Homo sapiens

Duchy istnieją, nikt nie ma

Duchy istnieją, nikt nie ma wątpliwości. Są też istoty duchowe, które potrafią materializować różne rzeczy. Większość wie o orgaznizacjach Thule-Vril, wywołujących duchy, istoty z innego wymiaru, nawiązujących kontakt z innym wymiarem. Niebywałe rzeczy dzieją się i obecnie, kiedy ciągle działają tajne zrzeszenia THULE...

Atak okultystycznej mafii zboków nowego hitleryzmu NWO

https://vimeo.com/268233705

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika apoco

tak się dzieje na każdym

tak się dzieje na każdym cmentarzu,bez względu na wyznanie i żaden "ghostbuster",przyziemny,nie ma nic do gadania.Nie ma znaczenia kiedy ktoś odszedł-do allacha czy jezuska.Żadna religia tego nie nauczy z/w na biznes w zniewalaniu dusz.kropka

Na bardzo starych,setnoletnich zamkach do tej pory są zagubieni i nie ma im kto drogi wskazać co dalej...durna cywilizacja i durnie się to skończy

Skomentuj