Duch obecny na chrzcie

Kategorie: 

http://swns.com

Dwa lata temu, podczas ceremonii chrztu małej Mia-Bella Kennett w kościele św. Marcina w Canterbury (Wielka Brytania), jak się okazało, przybyli zaproszeni goście, ale także ktoś jeszcze...

 

Zdjęcia telefonem komórkowym zrobił 29 – letni Jamie, ojciec dziewczynki, a przeglądała je później Heather Sewell , 50 – letnia babcia dziecka (matka Jamiego). Kobieta dostrzegła na jednym ze zdjęć sylwetkę zmarłego męża Terrego, który wiele lat temu popełnił samobójstwo.

Terry wcisnął się miedzy Jamiego i jego żonę, która trzymała dziecko. Prawdopodobnie przedwcześnie zmarły człowiek czuł, że jego obowiązkiem jest uczestnictwo w ważnej uroczystości rodzinnej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kluska

  "Zdjęcia telefonem

  "Zdjęcia telefonem komórkowym zrobił 29 – letni Jamie, ojciec dziewczynki",
 " Terry wcisnął się miedzy Jamiego i jego żonę, która trzymała dziecko".
 
Moje pytanie jest nastepujace:
Jakim cudem Jamie robiac zdjecie mogl stac obok Terrego ktory stoi obok jego zony?

Portret użytkownika Ona

 Czy piszący ten artykuł był

 Czy piszący ten artykuł był na haju ??? Zgadza się tylko to że są to chrzciny ale reszta już nieTen drobiazgowy opis i tyle pomyłek łącznie z tym że dziecko jest trzymane przez mężczyznę a nie przez kobietę.Co z wami? Sami podważacie swoją wiarygodność !!!

Portret użytkownika b@ron

dlaczego od razu

dlaczego od razu duch?...przypadek jakich wiele...ktoś z rodziny, na dzień przed chrztem zabalował i w dzień chrztu wyglądał niewyraźnie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

A ja mam pytanie czy to jest

A ja mam pytanie czy to jest Kościół,chodzę co niedziele  z córką do Kościoła przyglądałem się mu dobrze,czytałem np takie wstają zorze,nie wiem czy nie chodzi o te dni ostateczne i pojednania się z Bogiem,teraz się pojawiają właśnie takie ,muszę księdza spytać,ale nie w tym problem a w tych szybach z tymi twarzami,nie widziałem twarz takich, są namalowane różne postacie Jezusa ale nie takie, ten jeden wygląda jak szatan i nie pasuje do tego miejsca                                               http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ffaf9be6c3d28e8.html

Portret użytkownika Q...

To Wielka Brytania więc jest

To Wielka Brytania więc jest to prawdopodobnie  "Kościół Anglikański". Oni, tam idą z duchem dalekim od tego co uznajemy (min. ich "papieżem" jest Królowa brytyjska) więc pastor po lewej  jest w istocie, co wyraźnie widać, pastorzycą. To że ktoś używa kamuflażu nie oznacza że jest tym za kogo się podaje. 
 

Strony

Skomentuj