Duch Pablo Escobara był widziany w miejscu wysadzenia budynków w Kolumbii

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niedawno publiczne stało się ciekawe nagranie wykonane 22 lutego 2019 roku w mieście Medellin w Kolumbii. Przedstawia ono jakąś postać poruszającą się nerwowo w jednym z budynków przeznaczonych do wyburzenia, która jest obserwowana z dużej odległości za pomocą sporego zbliżenia.

Dosłownie na kilka sekund przed eksplozją na nagraniu widać coś co przypomina mglistą postać poruszająca się bardzo szybko po pomieszczeniach. Niektórzy twierdzą, że to dym a inni, że duch. Oby nie był to człowiek, ponieważ w ciągu kilku sekund budynek eksplodował i wszystko zmieniło się w kupę gruzu.

 

W Medellin, pojawiły się też opinie, że był to duch znanego handlarza narkotyków i kryminalnego celebryty, Pablo Escobara, zastrzelonego w 1993 roku. Zdaniem niektórych miejscowych Pablo już po śmierci był niezadowolony z powodu rozbiórki jednej z jego nieruchomości w tym mieście.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika arF

Po pierwsze zdecudujcie się

Po pierwsze zdecudujcie się czy duchy sa w końcu materialne czy nie. Obraz jest efektem emitowania lub odbicia przez obiekt danego spektrum elektromagnetycznej fali. Jeżeli widzicie duchy to znaczy że to nie jest żaden duch tylko obiekt materialny. 

Skomentuj