Duch przesuwa krzesła w angielskim teatrze

Kategorie: 

Źródło: YouTube

O dziwnym zjawisku paranormalnym donosi portal london24.com, który przedstawił zapis z CCTV pokazujący, że w pewnym momencie krzesło porusza się w niewyjaśniony sposób.

 

Nagranie pokazuje wydarzenia, które rozegrały się w ostatnią niedzielę nad ranem w teatrze Brookside w Romford. Menadżer teatru, Jai Sepple twierdzi, że nie wiedział, czy się śmiać czy płakać, gdy zobaczył nagranie, na którym widać, że krzesło samo się wysuwa, a na dodatek dookoła latają jakieś orby.

 

Jak twierdzi Sepple, na koniec dnia zawsze równa krzesła i zwykle nie zwraca uwagi na CCTV, ale przykuło jego uwagę wysunięte krzesło, które nie stało tam, gdzie je pozostawił. Po tym co zobaczył, on sam skłania się do tego, by uwierzyć, że to duch. Inna opcja jest taka, że może to być akcja marketingowa jakiejś kreatywnej agencji PR.

 

http://www.london24.com/news/quirky-london/ghost_caught_on_cctv_moving_c...

http://www.romfordrecorder.co.uk/news/video_ghosts_caught_on_camera_at_b...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Tak,jedno z bliskich prawdy

Tak,jedno z bliskich prawdy zapewne,założeń.Te"Orby",czy "Orbs'y"-to kurz,zanieczyszczenia,również owady w powietrzu w silnym świetle IR,użytym do podświetlenia tego sporego pomieszczenia dla prawidłowej pracy kamery,a będące po za ogniskowaniem obiektywu.

Portret użytkownika baca

za okupacji komunistycznej w

za okupacji komunistycznej w ramach represji dla społeczeństwa był teatr telewizji - często jednego aktora, a za żydo okupacji mamy teatr przemysłowej telewizji... bez aktorów nawet ze spalonego teatru...
właśnie obejrzeli państwo sztukę pt. Wysunięcie Krzesła
była to oczywiście surowa alegoria niezwykłej podróży Guliwera do krainy Liliputów z nawiązaniem do drugiej, brutalnej części starego testamentu... te puste krzesła to rzecz jasna symbol ofiar powodzi w Rumunii która dała się we znaki zbieraczom chrustu...

Portret użytkownika Roskosmos

Słabo, ledwo się krzesło

Słabo, ledwo się krzesło posunęło po podłodze. Każe to wskazywać że mogła być jakaś linka umocowana do niego.
Jak ja bym był duchem to bym robił jaja takie że ho ho i to na oczach publicznych a nie się tak czaił przed CCTV.

Skomentuj