Duch ściga coraz bardziej przestraszonego muzułmanina

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Zwykle nagrania duchów trwają bardzo krótko i są wykonywane przypadkiem. Tym razem jednak w sieci pojawił się film przedstawiający ducha z Wielkiej Brytanii, który skutecznie przestraszył jednego z islamskich emigrantów.

 

Zdarzenie to miało rzekomo miejsce na drodze pomiędzy Blackburn i Belmont w hrabstwie Lancashire. Podczas nagrania słychać mężczyznę mówiącego po arabsku, który jest coraz bardziej zdenerwowany, a po chwili wręcz przerażony tym, co widzi przed sobą.

Nagranie przedstawia jakąś postać, która jaśnieje w reflektorach samochodu. Istota ta wygląda tak jakby była to jakaś babcia o lasce, która kuśtykając przemieszcza się z miejsca na miejsce. Nietypowe jest to, że rzekomy duch nie rozpływa się w powietrzu jak moglibyśmy tego oczekiwać, tylko wręcz podąża za samochodem wywołując atak paniki muzułmanina.

 

Oczywiście nie można wykluczyć, że jest to tylko jakiś żart internautów, których celem było wzbudzenie zainteresowania nietypowym filmikiem, coś jak arabska wersja psa pająka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ...

Samara Morgan come back A

Samara Morgan come back Smile A tak na poważnie, to bardzo zrytą psychikę mają te islamisty. Nie brak im odwagi, aby w samobójczym ataku zabić jak najwięcej ludzi, a najzwyklej w świecie panikują na widok białej postaci spacerującej nocą w szczerym polu. Czyli, nie taki islamista straszny, jak go malują...

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Szczerze mówiąc, najwyższa

Szczerze mówiąc, najwyższa pora, by świat, który nazywamy duchowym lub niefizycznym, zaczął być widzialny dla każdego. Może ciągłe widzenie różnych prenikających wszystko i wszystkich zjaw "naprawiłoby" ludzkość, bo bez jakiegoś obucha nie ma szans, by ludzkość wyszła na prostą.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika zielonawyspa

To może być ufo podszywające

To może być ufo podszywające się pod ducha ! Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby. http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika antymosiek

jeśli zachód wpier...a im się

jeśli zachód wpier...a im się ze swoją "demokracją" ,pompuje ich ropę do swoich baryłek nie płacąc im za to centa, wywołując konflikty, mordując ich żony i dzieci, to ty byś popadł w zachwyt ?
 
 

Portret użytkownika solar

Duchy są bardzo neibezpieczne

Duchy są bardzo neibezpieczne ale to nie znaczy że są niemożliwe do pokonania, kupuje się rojniki, brzozy i topole osice, śa bardzo skuteczne. duchy to nie Bóg który jest wszechmogący. co nie znaczy ze duchy z łątwością są możliwe do pokonania, jeśli kogoś nawiedzaja duchy należy użyć brzozy, topoli i rojniki, natomiast dodatkowo trzeba rozwiesić czosnek na nitkach w pokojach.  Duchy nigdy nie są przyjaźnie nastawione do ludzi, i są na to dowody - zmarli którzy cierpia w czyscu nigdy sie za nas nie modlą ale myślą tylko i wyłącznie o tym żeby pójść do nieba i dlatego kombiują żeby za wszelka cenę sie tam dostać. dusze zmarłych nigdy sie nie modlą za ludzi żywych, ludzie sie modlą za zmarłych ale zmarli się nie modlą za żywych ponieważ uważają to za rzecz całkowiecie niepotrzebną. Nikt z naszych przodków sie za nas nei modli, nasi przodkowie są od tego aby straszyć ludzi.  Duchom nie zależy na naszym szczęsciu, duchom zależy zeby byli sami szczęśliwi. 

Portret użytkownika m65

Jakby ciapaty użył umiejętnie

Jakby ciapaty użył umiejętnie pedału gazu wraz z odpowiednim przełożeniem, to dowiedziałby się czy chodzi o ducha, czy jakąś upośledzoną staruchę Wink
Szczerze mówiąc gdyby mnie to spotkało, to nie wrzucałbym tego do sieci. Trochę obciach. Choć z drugiej strony trudno przewidzieć jak sobie gość to tłumaczył. Czy to duch zatem, czy obcy? Raczej wątpię. Albo ktoś sobie robił jaja, albo faktycznie jakąś steruszkę wkurzył zmotoryzowany arab Wink
 

Portret użytkownika baca

ha ha przecież to jakaś

ha ha przecież to jakaś kulawa starucha o lasce co widać doskonale w 2:25 minucie...
arab zachował się racjonalnie, bo oczywiście pomyślał że to staruszka-samobójca, która chce go wysadzić w powietrze i dlatego tak ostro pociskał na wstecznym...

Portret użytkownika jestemtu bez logowania

Jaka staruszka? Przecież to

Jaka staruszka?
Przecież to koza ze sztylem w D.
To stara sztuczka, jak widzisz zająca na ulicy to walisz mu długimi po oczach a ten głupieje i staje w miejscu.
Tej kozie raczej sztyl w zadku przeszkadzał stać nie ruchomo.

Albo po prostu ex go nawiedziła w drodze do haremu.

Portret użytkownika zielonawyspa

To może być UFO porywacz bo

To może być UFO porywacz bo oni są zmiennokształtni ! Jak się okazuje, na Ziemi istnieje ogromna ilość materiału dowodowego, jaki to materiał doskonale informuje nas o UFOnautach, a także o używanych przez nich urządzeniach technicznych. Tyle tylko, że nasi naukowcy zastraszeni widokiem mizernego losu tych wszystkich badaczy którzy poświęcają się badanim owych pasożytniczych UFOnautów, boją się podjąć badania tego materiału. (Niezwykłe kłopoty i nieszczęścia które trapią każdego kto zajmuje się konstruktywnymi badaniami UFO opisane są pod nazwą "przekleństwo wynalazców" na całym szeregu stron internetowych totalizmu, np. na stronach fe_cell_pl.htm - patrz tam punkt #11, boiler_pl.htm - patrz tam punkty #D1 i #F1, oraz newzealand_visit_pl.htm - patrz tam punkt #G1.) Pomimo owych prześladowań badaczy UFO, ostatnio materiał ten zaczął być badany. Niektóre wyniki jego badań zawarte są w monografii [1/5] dostępnej za pośrednictwem niniejszej strony. Ich przykładem mogą być zdjęcia urządzenia napędowego używanego przez wehikuły UFO, jakie nazywa się komora oscylacyjna. (Zdjęcie takiej komory UFO pokazane są poniżej na niniejszej stronie internetowej, jako "Fot. #B7".) Komora ta wytwarza potężne pole magnetyczne, jakie wehikuły UFO wykorzystują do formowania sił nośnych i stabilizacyjnych. Najprostsza taka komora oscylacyjna ma kształt przeźroczystej kostki sześciennej. Aby jednak łatwiej sterować wydatek magnetyczny całego wehikułu UFO, dwie takie kostki formowane są w konfigurację zwaną "kapsuła dwukomorowa". Taka "kapsuła dwukomorowa" ma postać mniejszej kostki sześciennej umieszczonej we wnętrzu większej podobnej kostki. Wymiary obu tych kostek muszą wypełniać ścisłe współzależności matematyczne. Na zdjęciach przytoczonych poniżej, lewe pokazuje fotografię silnego strumienia pola magnetycznego wyrzucanego z wewnętrznej komory oscylacyjnej podczas lotu UFO. Natomiast prawe zdjęcie pokazuje kwadratowe wypalenie trawy jakie odzwierciedla kształt i wymiary wylotu z "kapsuły dwukomorowej" UFO typu K5 - porównaj wielkość tego wypalenia z białym okręgiem referencyjnym o średnicy 1 metra, który leży obok niego. (Takie kwadratowe wypalenia można znaleźć w środku okręgów zniszczonej trawy pojawiających się w miejscach lądowania wehikułów UFO.) Interesujące w owym lądowisku UFO jest, że wzajemne współzależności wymiarowe obu komó oscylacyjnych (wewnętrznej i zewnętrznej) w tym UFO precyzyjnie spełniają wymiary jakie muszą mieć obie komory w "kapsule dwukomorowej".
http://ufonauci.w.interia.pl/

Skomentuj