Duch ściga coraz bardziej przestraszonego muzułmanina

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Zwykle nagrania duchów trwają bardzo krótko i są wykonywane przypadkiem. Tym razem jednak w sieci pojawił się film przedstawiający ducha z Wielkiej Brytanii, który skutecznie przestraszył jednego z islamskich emigrantów.

 

Zdarzenie to miało rzekomo miejsce na drodze pomiędzy Blackburn i Belmont w hrabstwie Lancashire. Podczas nagrania słychać mężczyznę mówiącego po arabsku, który jest coraz bardziej zdenerwowany, a po chwili wręcz przerażony tym, co widzi przed sobą.

[ibimage==23689==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nagranie przedstawia jakąś postać, która jaśnieje w reflektorach samochodu. Istota ta wygląda tak jakby była to jakaś babcia o lasce, która kuśtykając przemieszcza się z miejsca na miejsce. Nietypowe jest to, że rzekomy duch nie rozpływa się w powietrzu jak moglibyśmy tego oczekiwać, tylko wręcz podąża za samochodem wywołując atak paniki muzułmanina.

 

Oczywiście nie można wykluczyć, że jest to tylko jakiś żart internautów, których celem było wzbudzenie zainteresowania nietypowym filmikiem, coś jak arabska wersja psa pająka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Szczerze mówiąc, najwyższa

Szczerze mówiąc, najwyższa pora, by świat, który nazywamy duchowym lub niefizycznym, zaczął być widzialny dla każdego. Może ciągłe widzenie różnych prenikających wszystko i wszystkich zjaw "naprawiłoby" ludzkość, bo bez jakiegoś obucha nie ma szans, by ludzkość wyszła na prostą.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika zielonawyspa

To może być ufo podszywające

To może być ufo podszywające się pod ducha ! Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby. http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika antymosiek

jeśli zachód wpier...a im się

jeśli zachód wpier...a im się ze swoją "demokracją" ,pompuje ich ropę do swoich baryłek nie płacąc im za to centa, wywołując konflikty, mordując ich żony i dzieci, to ty byś popadł w zachwyt ?
 
 

Strony

Skomentuj