Duch straszący w walijskim pubie został uchwycony w kamerze CCTV

Kategorie: 

W walijskiej miejscowości Llanelli w zachodniej Walii doszło do manifestacji zjawisk paranormalnych. Właściciel miejscowego baru nie ma wątpliwości, że jego lokal nawiedza duch.

 

49 letni właściciel, David Langley-Evans powiedział, że nie mógł początkowo uwierzyć w to, co zobaczył. Coś przezroczystego materializowało się na jego oczach. Od tego czasu zapraszał licznych ekspertów od zjawisk paranormalnych, aby pomogli mu zrozumieć, co się dzieje.

 

Świadek zamontował nawet kamerę telewizji przemysłowej, dzięki której udało mu się nagrać całe dziwaczne zjawisko. Dzięki temu zdobył dowód, że to się dzieje naprawdę i nie ma zwidów.

 

Zdaniem mężczyzny dziwne zjawiska dzieją się tam od początku gdy użytkuje ten lokal. Wcześniej jego żona zauważyła, że same przesuwają się akwaria i to tak, że stawały na krawędzi stłuczenia się. Właściciele pubu twierdzą, że to duchy poprzednich mieszkańców z XIX wieku.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alena

Na stronie "Zloty Wiek Gai "

Na stronie "Zloty Wiek Gai " jest wlasnie ciekawy artykul mowiący o tym .co sie dzieje z nami po śmierci. Rzuca on nowe swiatło na te sprawy. Warto przeczytać , bo inaczej sie wtedy zaczyna widzieć te zjawiska.

Portret użytkownika baca

ten duch to jedyny klient

ten duch to jedyny klient pubu, a więc zrozumiałe ze właściciel drżących rąk, czyli "przemysłowej kamery" nieźle się wystraszył...
teraz szuka kogoś kto pomoże mu zrozumieć bo on niestety ma problemy ze zrozumieniem - no cóż prawda jest prosta - otóż angielskie morloki wolą pić sikacza za parę pensów ze sklepu niż sikacza za pięć funtów z kufla - i wszystko to dlatego, bo królowa morloków miała zły dzień i podniosła morlokom podatki...

Portret użytkownika ghgffg

moim zdaniem to ludzie sobie

moim zdaniem to ludzie sobie sami te duchy wymyśliły. zobaczą kurz i myślą że to duch albo anioł. trudno jest zobaczyc ducha jeśli istnieje. ludzie nie wierzcie w duchy nie ma żadnych dowodów na ich istnienie!!!! jesli nawet istnieją duchy to po c miały by przychodzizć na ziemię?

Strony

Skomentuj