Duch wypatrzony na zdjęciu Zamku Dudley

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak donosi brytyjski dziennik Metro, mieszkanka Birmingham, Amy Harper, sfotografowała coś, co może być duchem z Zamku Dudley. Na jednym z serii zdjęć widać niezwykły kształt.

 

Autorka zdjęcia przebywała na terenie zamku ze swoim mężem i dziećmi. Podczas tej wizyty wykonała serię zdjęć aparatem wbudowanym w telefon Samsung Galaxy. Na jednym z nich widać postać osoby, prawdopodobnie kobiety, w szarej sukni.

[ibimage==23018==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Spekuluje się, że duch to Dorothy Parker. Rzekomo nie spełniono jej ostatniego życzenia, aby być pochowanym wraz z ukochanym dzieckiem i od tego czasu błąka się po okolicy. Ducha nie widać było, gdy Brytyjka wykonywała zdjęcie. Zauważyła to dopiero w komputerze, na większym ekranie. Jak zauważa pani Harper po tym przypadku zacznie chyba wierzyć w duchy tak jak jej mąż. 

[ibimage==23019==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zamek Dudley został wybudowany w 1071 roku i na przestrzeni wieków otacza go całe spektrum duchów. Posiadłość jest dzięki temu znana jako nawiedzone miejsce.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj