Duch zaatakował strażnika. Niezwykłe nagranie podbija internet

Kategorie: 

Źródło: Jose Manuel Rios Morales.

Burmistrz kolumbijskiego miasteczka Armenia, będącego stolicą regionu Quindio. Ogłosił niedawno, że duch zaatakował jednego z jego mieszkańców. Urzędnik, udostępnił nagranie z tej napaści w sieci.

Zgodnie z opowieścią burmistrza Armenii, Jose Manuela Rios Moralesa atak miał miejsce w jego biurze w nocy. Nagranie udostępnione przez urzędnika pokazuje, że strażnik wpada na ścianę, jakby jakaś niewidoczna siła popchnęła go z niewiarygodną siłą. Następnie, strażnik z trudem czołgał się po ziemi, i sprawiał wrażenie, jakby opierał się jakiejś sile ciągnącej go po chodniku. Oto co na temat tej obeserwacji powiedział burmistrz miasta:

„Dzisiaj chcę podzielić się z wami tym filmem, podkreślając, że jako burmistrz jestem przekonany, że wiara ma nieodpartą siłę. Modlimy się o szacunek i zjednoczenie w modlitwie i zapewniamy, że nic nie może ukraść naszego pokoju i spokoju, ponieważ jesteśmy chronieni ręką naszego Pana”.

Polityk dodał, że miejscowy biskup i inni przywódcy religijni „wniosą Boże błogosławieństwo do każdego zakątka tego budynku”, aby powstrzymać zjawiska paranormalne i wezwał mieszkańców do zachowania spokoju i modlitwy.

Kolumbia to dość specyficzne miejsce, jeśli chodzi o podejście do paranormalnych zjawisk. Warto przypomnieć tutaj incydent z 2018 roku, kiedy to burmistrz kolumbijskiego miasta Parajito ogłosił wprowadzenie godziny policyjnej, podczas której nieletni w wieku poniżej 17 lat nie będą mogli samodzielnie przebywać w miejscach publicznych. Te restrykcje, miały na celu ochronę młodzieży przed złymi duchami, rozprzestrzeniającymi się poprzez popularną aplikację WhatsApp. Rzekomo władze Parajito odnotowały wówczas co najmniej 14 przypadków dziwnych zachowań nastolatków, takich jak m.in. groźby zeskakiwania z mostów, okaleczenia, drgawki, omdlenia czy niewyjaśnione zmiany w ich głosach.

 

Trudno ocenić czy Kolumbia jest szczególnym celem dla paranormalnych sił, czy też jej mieszkańcy są zbyt prędcy do przypisywania wielu zjawisk do paranormalnych rozwiązań. Autentyczność tego nagrania nie podlega dyskusji, ponieważ faktycznie pojawiło się ono na profilu burmistrza. Jest wielce wątpliwym, aby miał on jakikolwiek motyw by fałszować te obserwację. O tym co wydaje się wam bardziej prawdopodobne, zadecydujcie sami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ryba

Jak widać na filmie, fanatycy

Jak widać na filmie, fanatycy religini posuną się do wszystkiego aby otumanić mało myślących. Błysk światła UV w kamerę i facet rzuca się po ulicy. NIC GO NIE CIĄGNIE!!! Widać, że te rozbłyski pochodzą z jego ręki w której pewnie trzyma latarkę UV. Można jąnawet kupić w jednym z naszych marketów, więc szalejcie! 

Portret użytkownika Homo sapiens

To mi wygląda na niewidoczną

To mi wygląda na niewidoczną istotę UFO, albo UFO ducha, a nie standardowego ducha osoby zmarłej, tu mamy jakieś moce albo super technologię, podobną do istot z filmów o Thot-rze - X-menami, czy czymś takim...

"Program „ufonautów” jest trwały i międzypokoleniowy, wybierają jednego lub wszystkich z danej puli genowej. Mają, dzięki swoim „mocom X-menowym” oraz rozwiniętej technologii potrójnego kodowania bio-genetycznego prawie całkowitą kontrolę neurologiczną nad nami, są też doskonałymi manipulatorami pamięci, często prowadząc do dezorientacji i błędnego kierowania systemami przekonań uprowadzonych, sterując poprzez nich, w ten sposób, całymi narodami."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj