Duch zauważony na jednej z dróg w Kuala Lumpur

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kierowca, który wracał późną nocą na jedną z dróg na przedmieściach stolicy Malezji, Kuala Lumpur, nagle zobaczył tajemniczą postać siedzącą na środku drogi. Film z tego zdarzenia został nagrany przez wideorejestrator.

25-letni dziennikarz Asuan Yap jechał ze swoim przyjacielem po krętej drodze w rejonie Bukit Tinku, gdy postać siedząca na środku drogi zwróciła ich uwagę. Ten widok był przerażający dla obu mężczyzn, a kierowca natychmiast zatrzymał się i pojechał z powrotem – wyjaśnia Daily Mail.

Wiele osób, które widziały film zamieszczony w Internecie, uznało, że na drodze siedział mężczyzna, który czekał aż samochód się zatrzyma, by jego ukrywający się wspólnicy mogli okraść pasażerów. Aswan Yap twierdzi jednak, że postać, którą widział z przyjacielem, była duchem. Na poparcie swoich słów dziennikarz powiedział, że ​​w chwili zatrzymania samochodu, wszystkie kontrolki na tablicy rozdzielczej samochodu zaczęły migać. Doniesiono również, że niedaleko od tego miejsca znajduje się słynny w Kuala Lumpur „nawiedzony dom”.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

To raczej będzie hologram

To raczej będzie hologram tego co steruje, bardziej widocznego zaznaczyłem na biały kolor,teraz by było można wyobrazić sobie jak to się może skończyć jak taki hologram podsunięty człowiekowi,znajomy tak zginął też był łuk w lewo,brak śladów hamowania,pojechał prosto,z tego co wiem dobry kierowca,w ochronie pracował,spędził pół życia za kółkiem,dziwił mnie ten wypadek i nie był sam,pasażer dałby jakiś sygnał,myślę że zostali zamordowani,jak ci tym podobnie w wypadkach http://www.fotosik.pl/zdjecie/244700f9e62ae9ee 

Skomentuj