Duch został nagrany w jednym z brytyjskich pubów przez kamerę CCTV

Kategorie: 

Internet

W jednym z pubów w brytyjskim mieście Yateley kamera CCTV zdołała uchwycić przechodzącego ducha. Niewyraźna postać uchwycona w nagraniu pojawiła się jedynie na kilka sekund, na samym szczycie schodów prowadzących do damskiej toalety.

 

Nagranie pochodzi jeszcze z 15 października 2015 roku, na kilka tygodni przed Halloween. Niezależnie czy uzna się tę obserwację za prawdziwą, czy też stworzoną sztucznie z użyciem komputera, warto zapoznać się z tym co opowiedziała o tym menedżer pubu Kate Staniszewska.

„ Jest wiele historii o tym, kto mógłby to być. Wierzę, że ta konkretna obserwacja przedstawia kobietę, którą widuje się tutaj całkiem często (...) Mieszkam w tym budynku i wiele razy czułam już, jakbym mijała się z duchem. Jestem tutaj zaledwie sześć meisięcy a odniosłam takie wrażenie już kilka razy. Mimo wszystko to pierwszy raz gdy udało się nam go zobaczyć. ” -powiedziała Kate Staniszewska dla Huffington Post

Andy Froker, który zdołał nagrać wizerunek ducha, powiedział, że sprawdzał kamery, ponieważ alarm w pubie uruchamiał się bez powodu i chciał wiedzieć dlaczego. Jak twierdzi tego typu zdarzenia miały już wcześniej miejsce. Opowiedział nawet o pewnej sytuacji, kiedy to siedział przy ladzie obsługując jedynego klienta w barze i nagle usłyszał odgłos tłuczonego szkła. Jak się później okazało szklanka położona wysoko na półce spadła nagle na ziemię. Po sprawdzeniu nagrań z kamer CCTV okazało się, że nie tyle spadła co niemalże wyleciała z półki.

Pub White Lion już od lat był znany jako nawiedzone miejsce o sławie przyciągającej fanów mocnych wrażeń. Co jednak dziwne, większość stron podaje informacje, wedle której duchem nawiedzającym to miejsce miałby być jej poprzedni właściciel o imieniu James Rogers. Czy może to oznaczać, że w brytyjskim pubie znajduje się nie jeden a aż dwa duchy ? Bazując na samym nagraniu z kamery CCTV oczywiście trudno to zweryfikować, ale nie da się ukryć, że sprawa brzmi interesująco.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Gdyby nie spadające same z

Gdyby nie spadające same z siebie przedmioty - zaryzykowałbym stwierdzenie że to "nakladki" nie do końca skasowanych obrazów z poprzednich nagrań, ew. wew. wada taśmy albo - co bardziej prawdopodobne -  efekt defektu pamięci flash...

Portret użytkownika El Koto

Podaje informacje kluczowe w

Podaje informacje kluczowe w rozszyfrowaniu tajnego przekazu IM na 2016 rok.
W poprzednim odcinku:
Odcinek 1 Sezon 1
Wilkołaki wraz z Zombie pochodzące z Stacji Kosmicznej zostały zahipnotyzowane pewnym dziwnym nagraniem rozsiewanym w internecie. Pod wpływem tego nagrania ukradły Hillary Clinton tajne dokumenty na temat UFO. Następnie Wilkołaki i Zombie udały się nocą do nieczynnego szpitala psychiatrycznego w celu poczytania se tych dokumentów. Gdy już se poczytały w całości te tajne dokumenty o tym UFO to doznały takiego szoku, że wsadziły te papiery do wnętrza spróchniałego drzewa znajdującego się blisko wykopalisk archeologicznych w centrum Izraela. Drzewo to następnie podpaliły. W wyniku tego aktu wandalizmu zebrały się gazy, które zaobserwowano w formie dziwnych błysków światła nad stolicą Australii.
Odcinek 2 Sezon 1
Wilkołaki i Zombie napełnieni w poprzednim odcinku gazami udali się do Baby Wangi po poradę. Ślepa Baba zajrzała swym jaśniepomrocznym wzrokiem w tajne teczki CIA dotyczące Wilkołaków i Zombie. Oniemiała Baba Wanga nic nie rzekła, ale w wyniku tego spojrzenia była wyraźne zaniepokojona na twarzy najbliższą przyszłością. Zaniepokojenie to udzieliło się Wilkolakom i Zombie dlatego udali się wspólnie na drinka do jednego z 666 pubów White Lion rozsianych w całej Anglii celem rozluźnienia napięcia w spiętych zwieraczach. W pubie White Lion Wilkołaki i Zombie niespodziewanie spotkali starego kolegę Ducha.
*
Ciąg dalszy sensacyjnego serialu nastąpi wkrótce.

Portret użytkownika drako_tr.

...tak sobie czekałem na

...tak sobie czekałem na jakiś choćby cichy miauk "El...Kociambra", czy też mroczną przepowiednię "Grzesia aronika" a tu cisza :/... może...hmm....jak to szło.."w marcu Koty, w kwietniu psy..." wiem, wiem, mamy styczeń ale zmiany klimatyczne mogły mu nieco w łebku namieszać.....a Grzesia zapewne bez reszty pochłonęła kariera na jew-tube .... ale mogę się mylić i "chłopcy" -  "lekarstwa" testują...
Po zdrówka Baca...i czekam na kolejnego Twojego arta.
 

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Cabaj

 ...owy duch zaś okazał sie

 ...owy duch zaś okazał sie kotem z poluzowanym zwieraczem,dodatkowo napełnionym gazami.
Gdy kot zaczoł popuszczać....zombi jakoś wytrzymały
ale w sekunde zdechły wszystkie wilkołaki w reakcji na gaz wydobyty z kociej sraki.
Widząć to zombi chciały opuścić lokal...na to kot krzyknoł...zaczekajcie!
teraz bedzie mój wokal!KARAOKE PLEY!
 Miałk wydobyty z kociej tchawicy sprawił że zombiakom pękły kości potylicy.
 a że i tak były zdechnięte to....cdn...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj