Duch został nagrany w jednym z brytyjskich pubów przez kamerę CCTV

Kategorie: 

Internet

W jednym z pubów w brytyjskim mieście Yateley kamera CCTV zdołała uchwycić przechodzącego ducha. Niewyraźna postać uchwycona w nagraniu pojawiła się jedynie na kilka sekund, na samym szczycie schodów prowadzących do damskiej toalety.

 

Nagranie pochodzi jeszcze z 15 października 2015 roku, na kilka tygodni przed Halloween. Niezależnie czy uzna się tę obserwację za prawdziwą, czy też stworzoną sztucznie z użyciem komputera, warto zapoznać się z tym co opowiedziała o tym menedżer pubu Kate Staniszewska.

„ Jest wiele historii o tym, kto mógłby to być. Wierzę, że ta konkretna obserwacja przedstawia kobietę, którą widuje się tutaj całkiem często (...) Mieszkam w tym budynku i wiele razy czułam już, jakbym mijała się z duchem. Jestem tutaj zaledwie sześć meisięcy a odniosłam takie wrażenie już kilka razy. Mimo wszystko to pierwszy raz gdy udało się nam go zobaczyć. ” -powiedziała Kate Staniszewska dla Huffington Post

Andy Froker, który zdołał nagrać wizerunek ducha, powiedział, że sprawdzał kamery, ponieważ alarm w pubie uruchamiał się bez powodu i chciał wiedzieć dlaczego. Jak twierdzi tego typu zdarzenia miały już wcześniej miejsce. Opowiedział nawet o pewnej sytuacji, kiedy to siedział przy ladzie obsługując jedynego klienta w barze i nagle usłyszał odgłos tłuczonego szkła. Jak się później okazało szklanka położona wysoko na półce spadła nagle na ziemię. Po sprawdzeniu nagrań z kamer CCTV okazało się, że nie tyle spadła co niemalże wyleciała z półki.

Pub White Lion już od lat był znany jako nawiedzone miejsce o sławie przyciągającej fanów mocnych wrażeń. Co jednak dziwne, większość stron podaje informacje, wedle której duchem nawiedzającym to miejsce miałby być jej poprzedni właściciel o imieniu James Rogers. Czy może to oznaczać, że w brytyjskim pubie znajduje się nie jeden a aż dwa duchy ? Bazując na samym nagraniu z kamery CCTV oczywiście trudno to zweryfikować, ale nie da się ukryć, że sprawa brzmi interesująco.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Gdyby nie spadające same z

Gdyby nie spadające same z siebie przedmioty - zaryzykowałbym stwierdzenie że to "nakladki" nie do końca skasowanych obrazów z poprzednich nagrań, ew. wew. wada taśmy albo - co bardziej prawdopodobne -  efekt defektu pamięci flash...

Portret użytkownika El Koto

Podaje informacje kluczowe w

Podaje informacje kluczowe w rozszyfrowaniu tajnego przekazu IM na 2016 rok.
W poprzednim odcinku:
Odcinek 1 Sezon 1
Wilkołaki wraz z Zombie pochodzące z Stacji Kosmicznej zostały zahipnotyzowane pewnym dziwnym nagraniem rozsiewanym w internecie. Pod wpływem tego nagrania ukradły Hillary Clinton tajne dokumenty na temat UFO. Następnie Wilkołaki i Zombie udały się nocą do nieczynnego szpitala psychiatrycznego w celu poczytania se tych dokumentów. Gdy już se poczytały w całości te tajne dokumenty o tym UFO to doznały takiego szoku, że wsadziły te papiery do wnętrza spróchniałego drzewa znajdującego się blisko wykopalisk archeologicznych w centrum Izraela. Drzewo to następnie podpaliły. W wyniku tego aktu wandalizmu zebrały się gazy, które zaobserwowano w formie dziwnych błysków światła nad stolicą Australii.
Odcinek 2 Sezon 1
Wilkołaki i Zombie napełnieni w poprzednim odcinku gazami udali się do Baby Wangi po poradę. Ślepa Baba zajrzała swym jaśniepomrocznym wzrokiem w tajne teczki CIA dotyczące Wilkołaków i Zombie. Oniemiała Baba Wanga nic nie rzekła, ale w wyniku tego spojrzenia była wyraźne zaniepokojona na twarzy najbliższą przyszłością. Zaniepokojenie to udzieliło się Wilkolakom i Zombie dlatego udali się wspólnie na drinka do jednego z 666 pubów White Lion rozsianych w całej Anglii celem rozluźnienia napięcia w spiętych zwieraczach. W pubie White Lion Wilkołaki i Zombie niespodziewanie spotkali starego kolegę Ducha.
*
Ciąg dalszy sensacyjnego serialu nastąpi wkrótce.

Portret użytkownika drako_tr.

...tak sobie czekałem na

...tak sobie czekałem na jakiś choćby cichy miauk "El...Kociambra", czy też mroczną przepowiednię "Grzesia aronika" a tu cisza :/... może...hmm....jak to szło.."w marcu Koty, w kwietniu psy..." wiem, wiem, mamy styczeń ale zmiany klimatyczne mogły mu nieco w łebku namieszać.....a Grzesia zapewne bez reszty pochłonęła kariera na jew-tube .... ale mogę się mylić i "chłopcy" -  "lekarstwa" testują...
Po zdrówka Baca...i czekam na kolejnego Twojego arta.
 

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Cabaj

 ...owy duch zaś okazał sie

 ...owy duch zaś okazał sie kotem z poluzowanym zwieraczem,dodatkowo napełnionym gazami.
Gdy kot zaczoł popuszczać....zombi jakoś wytrzymały
ale w sekunde zdechły wszystkie wilkołaki w reakcji na gaz wydobyty z kociej sraki.
Widząć to zombi chciały opuścić lokal...na to kot krzyknoł...zaczekajcie!
teraz bedzie mój wokal!KARAOKE PLEY!
 Miałk wydobyty z kociej tchawicy sprawił że zombiakom pękły kości potylicy.
 a że i tak były zdechnięte to....cdn...

Portret użytkownika Mekty

Biorąc pod uwagę założenia

Biorąc pod uwagę założenia mechaniki kwantowej, tłumaczące nakładanie się wrzechświatów, ciemną materię oraz to jak niewiele dane nam zostało widzieć - nie powinniśmy mieszać świata materialnego z innym wymiarem, dlatego że jakieś proste urządzenie cyfrowe zarejestrowało coś co przypomina ducha z komiksu. Jeżeli rejestracja jakiegokolwiek zjawiska o tym charakterze mogłaby mieć miejsce, to dlaczego nie wykorzystalibyśmy takich urządzeń w celu rozpoznawania aury każdego człowieka. Prosta weryfikacja jakim kto jest człowiekiem i jakie są obnażone jego cele ! 
No właśnie... film ukazuje nam ducha pokroju bajki Scooby Doo, takiego samego wypuszczam średnio 1000 razy dziennie kiedy wychodzę na balkon na papierosa ;). Oczywiście w żaden sposób nie podważam teorii, że otaczają nas inne istoty, które mogą się dematerializować i rematerializować, których nie jesteśmy w stanie zobaczyć a one żyją w świecie kilku wymiarowym. Ten film to frajda dla ubogich.. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. 

Skomentuj