Duchowny przewidział trzęsienia ziemi w Rumunii

Kategorie: 

Źródło: http://www.doxologia.ro/cuvinte-cheie/ioan-valentin-istrati

Kilka miesięcy temu, znany rumuński duchowny i jasnowidz Joan Istrate, powiedział, że jego kraj oczekuje silne trzęsienia ziemi. Okazało się, że Istrate miał rację. Ostatnio w Rumunii odnotowano bardzo mocne wstrząsy - 6,1 w skali Richtera. Dla porównania, największe znane w dziejach ludzkości trzęsienie ziemi o wielkości 9,5 punktu wystąpiło w Chile w 1960 roku.

 

 

 

Skutki zdarzenia odczuwalne były nie tylko w Rumunii, ale również w Bułgarii i w wielu częściach Ukrainy (w tym okolicach Kijowa), a nawet w regionie Biełgorodu w zachodniej Rosji. Eksperci twierdzą, że epicentrum trzęsienia ziemi znajdowało się na głębokości osiemdziesięciu dziewięciu kilometrów w odległości stu czterdziestu pięciu kilometrów od Bukaresztu. Nie było informacji o ofiarach, ale mieszkańcy niektórych krajów Europy Wschodniej wyrażają obawy, że wstrząsy mogą powtarzać się w najbliższej przyszłości.

 

Sejsmolodzy z rumuńskiego Instytutu Fizyki poinformowali, że przewidzenie podobnego zjawiska jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście, eksperci mówią o metodach naukowych. Sztuki tej dokonał jednak jasnowidz. Joan Istrate zapowiedział, że Rumunia ucierpi na skutek trzęsienie ziemi, którego zasięg będzie odczuwalny także w innych krajach europejskich. I tak się stało…

 

Warto zauważyć, że wcześniej Istrate przewidział także dokładnie różne ważne wydarzenia. Na przykład ostrzegał przed groźnym pożarem w Bukareszcie, w którym, jak się potem okazało, zginęło kilkanaście osób. Duchowny mówił również dużo wcześniej, że Unia Europejska zacznie się rozpadać i o kryzysie zadłużenia w Grecji oraz o decyzji Wielkiej Brytanii dotyczącej wyjścia ze Wspólnoty.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj