Duża ilość obserwacji kręgów w zbożu

Kategorie: 

Krąg z Oxfordshire odkryty 19 maja 2012

Jak co roku wiosna i lato są okresem manifestacji zjawiska zwanego kręgami zbożowymi. Tego typu obserwacje wymagają po prostu odpowiedniego nośnika, aby trzeba przyznać, zbyć zaprezentowanymi. Przypadki kręgów zdarzają się na całym świecie, choćby w polskim Wylatowie, ale trzeba przyznać, że większość obserwacji przypada na Wielką Brytanię. To właśnie tam w ostatnich tygodniach zaobserwowano najwięcej przypadków tego typu zjawisk.

 

W środowisku naukowym panuje przekonanie, ze są to fałszerstwa a fakt pojawienia się niezmiernie skomplikowanego wzoru kwitowany jest stwierdzeniem, że ktoś bawił się technologią GPS. Jednak czy jest to takie proste, ze większość obserwacji UFO to balony meteo lub chińskie lampiony a kręgi to efekt ciężkiej nocnej pracy z deseczkami i odbiornikami GPS?

Człowiek to istota w dużej mierze niedoskonała, więc dlaczego kręgi są tak idealne? Trudno zakładać, ze tworzy je jedna osoba w danym momencie, bo często byłoby to wręcz niewykonalne a wytworzenie skomplikowanych kręgów z wykorzystaniem technologii satelitarnych wymaga koordynację całej formacji, która byłaby trudna do osiągnięcia bez kontroli powietrznej powstającego wzoru.

Co jakiś czas dochodzą do nas informacje, że kręgi jakkolwiek w części sfałszowane, to jednak w większości stanowią jakąś formę komunikacji, być może nawet międzywymiarowej. Ludziom łatwiej jest wrzucić wszystko do worka z absurdami niż zastanowić się trochę nad zagadnieniem.

Niewykluczone też, że akcja globalnej dyskredytacji kręgów ma podłoże w chęci utrzymania ich prawdziwego charakteru w tajemnicy. Tajemnicą poliszynela jest, że armie wiodących mocarstw prowadzą tajne programy mające na celu decyfrację tych hipotetycznych wiadomości. Dochodzą też informacje, że duże sukcesy na tym polu mają Rosjanie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

A może te znaki są robione na

A może te znaki są robione na prośbę Aniołów ? Robione przez istoty podległe im aczkolwiek stworzone także przez Boga...? Jednak tak inne od ludzi, że aż ciężko by nam było to zaakceptować ? "...Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam..." (Mt 7:7)

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

to nie jest przypadek ze

to nie jest przypadek ze niemal wszystkie przypadki "kręgów" mają miejsce na Wyspach.
nie chciałbym nikomu psuc dobrej zabawy ale z historii wiem ze taki sam wysyp "dziwnych zjawisk" czyli konkretnie duchów przed wojną również był domena Brytyjską niemal w stu procentach.
udebilnianie tamtejszych lemingów doszło nawet do tego że niesławny król Edek - ktory byl alkoholikiem i przyjacielem Hitlera, "wytumaczony" ze swych sympatii dla hitlerowcow zostal wobec poddanych przez pałac Bukingham uwaga! (to jest oficjane stanowisko brtyjskiego rzadu) tym że zły doktor "rzucił na niego czar i pozwolił biednemu królowi wpaśc w opętanie faszyzmem."
może mi nie uwierzycie ale Anglicy w TO UWIERZYLI.
bo to taki już naród po prostu.
na discovery do dziś temat duchów "objaśniają im" zreszta filmy "dokumentalne" Smile
w kręgi natomiast wierzą jeszcze mocniej.
Anglikom naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia, no nie?
 

Portret użytkownika ufo22new

Z tym kręgami to jest dziwna

Z tym kręgami to jest dziwna sprawa, niby to pradziwe, niby ściema.... Chyba jedna z bardziej zastanawiających rzeczy paranormalnych czy jak je tam nazwać. Ogólnie jest to najbardziej namacalny dowód na "coś". Jeżeli robi to "coś" to po co? i dlaczego w zbożu? dlaczego najwięcej w anglii itd. Jeżeli robią to ludzie, to jak, po co, w jakim celu? i dlaczego nikt nigdy ich nie złapał za przysłowiową rękę? Poza tym niektóre są cholernie skąplikowane, idealnie równe co świadczy o niebywałej staranności i technice, więc jak to zrobić w nocy z pomocą deski i nawet GPSa. Kółko jeszcze może da radę, ale więcej? Nie wiem... dziwne że jeszcze nie ma wyjaśnienia. Piszę o tym, bo mieszkam niedaleko Wylatowa (30km) i kiedyś miałem okazję widzieć to na własne oczy, stać tam i mówię wam, że dopiero w tedy człowiek zdje sobie sprawę (wiedząc jak to wygląda w powietrza) jak ciężko zrobić coś takiego.Pozdrawiam

Portret użytkownika Thoma de Aquino

Dobrze, że wyższe cywilizacje

Dobrze, że wyższe cywilizacje są wyższe bo byśmy całkiem zgineli... a tak się musimy zastanawiać jaką drogą podążać do zapoczątkowania kontaktu z wyższymi cywilizacjami ! I dlatego potrzeba ludzi świętych znających możliwości kontaktu z wyższymi cywilizacjami ! A świętość się uzyskuje przez poprawne życie z zasadami a nie bez zasad.

Portret użytkownika johann

A ją myślę. że te kręgi są

A ją myślę. że te kręgi są wiadomościami adresowanymi do konkretnej grupy odbiorców którzy je bez problemu odczytują . Takie smsy z domu dla przedstawicieli obcej cywilizacji przebywających na ziemi. Taka placówka dyplomatyczna : ) . Bo gdyby były adresowane do nas to po dłuższym czasie bez odzewu z naszej strony zaniechanoby takiej formy kontaktu. Tako rzekłem Smile

Skomentuj