Duże świecące UFO zaobserwowane w pobliżu Księżyca

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Niezidentyfikowane obiekty widziane nad powierzchnią Księżyca to właściwie podstawa ufologii. Obserwuje się je od dziesięcioleci. Mimo to do dzisiaj niektóre z ztakich obserwacji wzbudzają wielkie emocje.

 

Ta obserwacja zostala dokonana przez anonimowego astronoma amatora, który wykonywał wieczorne zdjęcia Księżyca swoim aparatem Nikon P900. Wszystko rozegrało się 20 grudnia 2020 roku około godziny 16:42

 

Najpierw po lewej stronie pojawiło się duże UFO, którego kształt był wyraźnie widoczny, a przed nim roztaczała się jasna poświata. Potem okazało się, że obiekt wleciał nad Księżyc zostawiając na nim swój cień. Potem UFO przekroczyło jego tarczę i po chwili zniknęło w kosmosie. 

NIe sposób powiedzieć z czym mieliśmy do czynienia w przypadku tej obserwacji, Perspektywa moze płatać figlę, i lepiej przyjąć takie wytłumaczenie, bo jeśli przyznamy, że mógł to być jakiś sztuczny obiekt poruszający się nad powierzchnią Księżyca to powoduje to liczne perturbacje i nieuchronne pytania w stylu  - do kogo należy ten obiekt.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj