Dwa klasyczne UFO sfotografowane w Anglii

Kategorie: 

Foto: Haydn Morgan

Do interesującej obserwacji UFO doszło w miejscowości Kingswear w hrabstwie Devon. Zdjęcie uchwyciło dwa klasyczne "latające spodki".

 

Obserwacji dokonano we środę 16 października 2013 roku. Co ciekawe autorem jest były inżynier lotnictwa, Haydn Morgan. Wykonał to zdjęcie z pokładu promu. Jak twierdzi jego wzrok przykuło cos dziwnego na niebie, a ponieważ miał aparat gotowy do zdjęć wykonał kilka ujęć.

[ibimage==19207==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Gdy przeglądnął zdjęcia na ekranie komputera zdał sobie sprawę, że udało mu się uchwycić coś niewytłumaczalnego. Jak sam mówi przez wiele lat był sceptycznie nastawiony do tematu UFO. Zdjęcie przekazał do analizy dwóm znajomym profesjonalnym fotografom, aby wykluczyć, że to, co sfotografował nie jest po prostu zabrudzeniem obiektywu. Nic na to nie wskazuje.

[ibimage==19208==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dodał tez, że z pewnością nie są to ptaki. Jak powiedział, po 27 latach pracy w lotnictwie spotkał się z wszelkimi możliwymi maszynami latającymi, ale czegoś takiego nigdy nie widział i jego zdaniem to nie powinno latać. A jednak...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Wiesz b@ron mój filmik jest

Wiesz b@ron mój filmik jest ok ładnie widać ale pisałem że gdy przeżuciłem go przez ten program zaczeły się piksele pokazywać i filmik traci na wizerunku ale jak puszczam z rejestratora na tv to ładnie widać a to bez znaczenia, filmik priwat ,wiesz gdybym miał nagrywać zwykłym telefonem to bym musiał na dachu wystawić leżak i nagrywać  całe dnie i noce ,nie da się tak ale do tych 80% dodał bym troche widziałeś na filmiku co widać w 19sek 0/30 te 3 obiekty co pokazały się przez setne sekundy i znikły chodzi o erupcje Popocateptla w Meksyku

Portret użytkownika b@ron

zibi...masz  rację , film

zibi...masz  rację , film jest okej ,ten co link kiedyś podawałeś ,oczywiście jak byk widać że to ptactwo się tłucze przed burzą, a co do popo , to zostanę przy tych 80% Wink 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

zibi...tych linków nie podaj

zibi...tych linków nie podaj bo spieprzyłeś sprawę ,już ci mówiłem kiedyś, zooma takiego dowaliłeś że piksele można policzyć na zdjęciu , film z twojego rejestratora dokładnie pokazywał że to ptaki...dużo ciekawsze jest zdecydowanie nagranie przy wulkanie ,chociaż na 80% stawiam że to zakłócenia ,masz u mnie plusa bo widać że się tym pasjonujesz ,ale jak co to nagraj coś nawet telefonem ,ale zdjęcie wstawiaj zawsze bez zooma 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ing

zibi dwie sprawy. Zainwestuj

zibi dwie sprawy. Zainwestuj w porządny telefon i jego używaj do rejestracji bo ten rejestrator kompletnie się do tego nie nadaje. Jego rozdzielczość jest nie do opisania. Kup sobie nokie c7. Ja właśnie tego używam i jestem zadowolony. Lepiej robić zdjęcia seriami a potem je sprawdzić na kompie niż rejestrować cały czas niebo. Druga sprawa to otwierałem na tablecie drugi link i wychodzi mi informacja że strona zawiera jakieś treści erotyczne tak więc sprawdź czy o ten link chodzi

Portret użytkownika zibi

W sumie ing masz racje trzeba

W sumie ing masz racje trzeba samemu sobie uchwycić ufo i zaczełem to robić nagrały mi się na rejestratorze 4 obiekty ,jedną z nich pokaże foto                                                                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5dc1ac4175b5bace.htmll                                                              ale nie wszyscy mają kamery a i czas proponuje wpisać sobie Erupcja wulkanu Sakurajima w Japoni i obejrzeć filmik ale żeby go dokładnie zobaczyć proponuje na dole jest czerwona skala i kropka czerwona trzeba strzałeczką minimalnie do przodu lub do tyłu przycisnąć aby klatka po klatce szła, wtedy będzie się przesuwał filmik powoli,można spacją klikać,no niestety na filmiku nie mogą być widoczne ptaki dlatego że by musiały latać z prętkością kilku tysięcy na godz,nie też samoloty bo w popiole wulkanicznym nie da się latać,nie kamienie z wulkanu bo trajektoria lotu nie taka,a i z wody jeden się wysunoł,ciekawe co to może być,a słyszeliście o tym jak w meksykańskim wulkanie popo wleciał podłużny obiekt czyżby mieli swoje bazy w wulkanach,nie mam nic przeciwko obcym ale przeciwko rządasom że ukrywają prawde przed ludżmi 

Portret użytkownika NoNieMoge

error 404 taka strona nie

error 404 taka strona nie istnieje, tak wiec cos z linkiem do fotki nie tak.
A Obcy to nie baja, slowo UFO jest Rzadowa mistyfikacja. Byli i sa, tyle ze nie chce sie im z malpami w zoo gadac, a szczegolnie jak te sa agresywne, a swa klatke tak zabrudzily ze cuchnie az do stratosfery.
Przyzwyczajcie sie do jednego, nie beda z nami rozmawiali poki sie nie uspokoimy i nie posprzatamy burdelu krory zesmy z tej planety zrobili. No chyba ze ich krew zaleje i wpadna powiedziec: "Dosc bydlenta teraz was uspimy, sami posprzatamy i zasedlimy tu rozumne istoty".
A jak nie wierzycie to sobie pisma swiete wszystkich religi swiata poczytajcie. Tam ich wyslannicy od tysiacleci o rozum i pokoj nawoluja, a my mowimy: "Taak rozumiemy" lecz zamiast tak robic to [ciach] tylko do kosciulka, krotka modlitwa o wygrana w lottka a jak sie z kims nie rozumiemy to bron w lapy i okrzyk na usta: "Gincie w imie Chrystusa, Allaha, Jahwe itd." zamiast wolac: "Gincie w immie glupoty, arrogancji, ignorancji, pychy, zawisci naszej i waszej!!!"
 
Tak wiec ja im sie wogule nie dziwie, z taka cholota nie ma o czym rozmawiac.
 
edit: skasowane
ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów
/Moderator/

Portret użytkownika zatroskany

Napisana bardzo prostymi

Napisana bardzo prostymi słowami inteligentna analiza ogarniającej nas rzeczywistości. Wulgaryzmy używane w takim kontekscie precyzują przekaz, a ten jest bardzo dobrze celowany.
Brawo. Mam dokładnie takie same przemyslenia i nie rozumiem dlaczego wciąż ludzie popełniają ten sam błąd w urządzaniu świata w którym żyją. Biją sie nie wiadomo o co, zbroją bo przecież trzeba się bronić, produkują syf który zaraz po zakupie wyrzucają na śmietnik, bo przecież niemodny już, niby pracują nad lekami które moga wyleczyć wiele chorób, a jak znajdą panaceum to okazuje się że chodzi tylko o kasę.
 
A Jezus mówił prosto i w jednym zdaniu potrafił zawrzeć istotę uzdrowienia dla luczkości: miłujcie się. Jestem katolikiem i przytaczam słowa mojego misjasza, ale niemal we wszystkich religiach przekaz jest niemal identyczny. W każdym razie taki był dopóki nie został przekręcony dla "niższych" celów.
 
Czekam czasów kiedy zrozumiemy, po co żyjemy. Używając przenośni posu NoNieMoge powiem, że z troską wielką stwierdzam jednak, że coraz bliżej nam do chwili kiedy ktoś uzna, że tej "klatki" już nie da się posprzątać rękami małp w niej żyjącymi. One coraz bardziej brną w swoją ideologię opartą na żądzy posiadania i władzy, a z tego powodu trzeba zrobić odgórny porządek. W końcu to jedna z, wcale tak nielicznych, planet nadających się do życia i szkoda jej zmarnować na tekich mieszkańców.
 
Cóż musi się stać, żebyśmy się opamiętali ?

Portret użytkownika ing

coś słabo czytałeś te religie

coś słabo czytałeś te religie skoro wychodzisz z założenia że ich wysłannicy nawołują do pokoju. Przypuszczam że jesteś katolikiem a zatem masz dostęp do starego testamentu. Możesz mi teraz uwierzyć na słowo ,ale jeśli wolisz to zasypię cię cytatami i udowodnię że stary testament ocieka dosłownie krwią i są to słowa od boga. Oczywiście opisuje on czasy Mojrzesza, a więc tego w którego do dziś wierzą żydzi -w sensie mesjasza.W innych religiach jest bardzo podobnie choć w żydowskim talmudzie dodatkowo są wskazówki dla żydów jak mają się zachowywać w stosunku do chrześćijan. Bardzo mocno upraszczając jest tam nawoływanie do pogardy a innych wyznawców należy traktować jak podludzi. Tak więc jeśli szukasz powiązań między religią a obcymi to powinieneś dogłębnie prześledzić działania żydów. Od zarania dziejów jest to jedyna nacja której bóg obiecał ziemię i dał wskazówki w ich pismach jak tą ziemię zdobyć. Żadna inna religia na świecie nie jest tak silnie zjednoczona w kierunku swojego celu jak judaizm. Pozostałe religie są manipulowane przez ludzi wcelu osiągnięcia swoich korzyści.Poza judaizmem który powoli niezłomnie dąży do swego celu. Poczytaj ,poszukaj aby zrozumieć

Strony

Skomentuj