Dwa kolejne kręgi w zbożu zlokalizowano w Anglii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W ciągu ostatnich kilku dni zidentyfikowano nowe piktogramy, które pojawiły się na angielskich polach. Trzeba przyznać, że są one bardzo interesujące.

 

Przede wszystkim wart odnotowania jest krąg, który znaleziono w Badbury Rings w hrabstwie Dorset. Strukturę tą odkryto 17 lipca bieżącego roku. Otrzymaliśmy nagranie dokumentujące oblot nad tym piktogramem wykonany za pomoca drona. Trzeba przyznać, że jest to bardzo skomplikowany wzór i na dodatek wykonany bardzo starannie.
[ibimage==21915==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Niektórzy widzą w tym spadochroniarza, fragmenty drzewa życia oraz znanego z mitologii nordyckiej drzewa boga Odyna, Yggdrasil. Nagranie oblotu tego kręgu podesłał nam Adam z Wielkiej Brytanii, za co serdecznie dziękujemy.

 

Do powstania klasycznych czterech kręgów w zbożu doszło też w miejscu uważanym za światowe zagłębie takich formacji, czyli w Wiltshire. Tym razem były to łatwe do wykonania kręgi, które mogły powstać w sposób naturalny, za pomocą uklepywania zboża deską ze sznurkiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Kalendarz Majów się skończył.

Kalendarz Majów się skończył. Mamy teraz erę Kalendarza Czerwców a mimo to "obcy" nie nauczyli się pisać po ludzku?!. Czy wygenerowanie obrazu litery alfabetu łacińskiego, lub innego, stanowi nieosiągalne wyzwanie dla posiadaczy tak zaawansowanej technologii?.
A może GPS nie pozwala na tak prostą czynność?. 
Zmieniają nam świadomość?.
Poniekąd. W istocie niszczą strukturę procesu myślowego. Wprowadzając czynnik nieznany do naszej świadomości generują chaos i podatność na wchłanianie "nowych" idei min. głoszonych przez Alberta Pike'a i jego mentalnie wykastrowanych następców, czyli papki o "równości" i "miłości" gdy jednocześnie mając gęby pełne frazesów o "prawach człowieka" promują upadek moralny, ochronę morderców i mordowanie nienarodzonych oraz tworzą ogólnoplanetarny chaos.
 
 

Portret użytkownika baca

no więc wynika Benecie i

no więc wynika Benecie i Pako że jasnopomroczny ma jeszcze nieco ponad dwa tygodnie czasu aby powstanie tego kręgu nam tu przepowiedzieć - on jest jak ostatnio podaje he he... medium...
widzi przyszłość, słyszy głosy no i uzdrawia ludzi - dużo ma tego towaru "nie dla idiotów" - to wszystko dzieje sie u niego w takich hurtowych ilościach że właściwie nie powinien sie nazywać medium tylko MediumMarket.

Portret użytkownika eRHea

Jasnopomroczny przepowie

Jasnopomroczny przepowie pojawienie się tego kręgu dokładnie 18.07 o godzinie 18:18 - że powstaną w przeszłości przyszłe kręgi. I oczywiście rozszyfruje ten krąd jako upadek Usa i Rosji, a że na spadochronie (jak pokazuje piktogram), więc nikomu się nic nie stanie i świat o tym nie usłyszy...

Portret użytkownika pako1205

Czekam,czekam,jak już

Czekam,czekam,jak już wspomniałem z utęsknieniem,a swoją drogą-błąd z datą w artykule,był monitowany od 1-go posta i nie bardzo wiem,co powoduje,że nie został do tej pory skorygowany,ponieważ faktycznie wprowadza niepotrzebny ferment.;)

Strony

Skomentuj