Dwa myśliwce Rafale szukały UFO w pobliżu indyjskiego lotniska Imphal

Kategorie: 

Źródło: innemedium

W niedzielę Indyjskie Siły Powietrzne (IAF) otrzymały informacje o niezidentyfikowanym obiekcie latającym w pobliżu lotniska Imphal. W odpowiedzi na to wydarzenie, IAF wyznaczyły dwa swoje myśliwce Rafale do operacji poszukiwawczej.

 

Według doniesień mediów, niezidentyfikowany obiekt latający został zauważony około 14:30 w niedzielę, co spowodowało opóźnienie operacji kilku lotów komercyjnych.

 

Źródła obronne zostały zacytowane w raporcie ANI, mówiąc: "Tuż po otrzymaniu informacji o UFO w pobliżu lotniska Imphal, myśliwiec Rafale z pobliskiej bazy lotniczej został wysłany do poszukiwań UFO".

 

Dodali również: "Samolot wyposażony w zaawansowane sensory przeprowadził lot na niskim pułapie nad podejrzanym obszarem, aby szukać UFO, ale nie znalazł tam niczego".

Poinformowali także, że "zaangażowane agencje starają się ustalić szczegóły dotyczące UFO, ponieważ istnieją nagrania wideo obiektu latającego nad lotniskiem Imphal".

 

W komunikacie opublikowanym na platformie społecznościowej X (dawniej znanej jako Twitter), Dowództwo Wschodnie poinformowało: "IAF aktywowały swój mechanizm obrony powietrznej na podstawie wizualnych informacji z lotniska Imphal. Mały obiekt nie był później widziany".

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj