Dwa podobne spodki UFO sfotografowane nad Brazylią i Saint Lucia

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com/

W ciągu dwóch dni dwa bardzo podobne spodki UFO zostały sfotografowane nad Brazylią oraz nad Saint Lucia – państwem leżącym na wyspie znajdującej się na Morzu Karaibskim. Co ciekawe, według obserwatorów z Brazylii, 15 minut po pojawieniu się spodka, na niebie pojawił się także śmigłowiec wojskowy, a w Saint Lucia to samo zdarzenie miało miejsce 20 minut po obserwacji UFO.


UFO nad Brazylią, 23 września 2017 roku.

Świadkowie z miasta Goiânia w Brazylii zrobili zdjęcie, gdy znajdowali się na balkonie swojego mieszkania, w wielopiętrowym budynku. Ich uwagę zwrócił dziwny obiekt na niebie.

UFO nad Saint Lucia, 24 września 2017 roku.

Świadkowie z Saint Lucia odpoczywali na wakacjach. Ludzie także wyszli na balkon, aby zrobić zdjęcia zachodu słońca. Dopiero na wykonanych fotografiach zaobserwowali niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO to podejrzana sprawa, do

UFO to podejrzana sprawa, do tej pory nie zatrzymali wojen, nie wyleczyli ludzi chorych, nie dali nam przepisu na leczenie chorób i nie spowodowali że świat stał się lepszy ! Jedyną kosmiczną siłą zdolną tego dokonać jest prawdziwy i jedyny żywy Bóg YHWH, Duch Święty oraz Jego syn Chrystus wraz z Jego aniołami. Wszystko o nich jest zapisane Świętym Jezykiem Hebrajskim w Biblii. Kto się zapoznał z naukami Zbawiciela Jezusa przetrwa wielke zwiedzenie jakim jest ewolucja i zbliżająca się bestia sztucznej inteligencji !

http://popotopie.blogspot.com/2017/09/po-dwoch-tysiacach-lat-polskojezyczni.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Roman

Nie zastanawiałeś się że

Nie zastanawiałeś się że Jezus i Bóg YHWH są/byli kosmitami zaawansowana obca rasą która zeszła na naszą Ziemię aby zaszczepić nam pewne morale którego nie było było tylko barbażyństwo choc i teraz nie jest lepiej, obiekty ufo sa powiązane z Jezusem oni od tamtego czasu stale nas monitorują. Bóg który stworzył wszystko obce rasy nazywają kreacją.

Portret użytkownika Kimbur

Bóg ani Jezus nie przerywają

Bóg ani Jezus nie przerywają wojen. A nawet przeciwnie. Ale Bóg dał nam podobno wolną wolę - chcemy, to sami wojny przerwiemy. Na razie jest zbyt wielu, którzy wojen pragną. I jest też pozwolenie na działalność Szatana i Antychrysta - i działają, teraz to nawet wręcz jawnie.

Skomentuj