Dwa słońca nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Poszukiwania Nibiru trwają. Jak wiadomo to ciało niebieskie ma nadlatywać od strony Słońca. To właśnie tak tłumaczy się, że duża planeta może się zbliżać i trudno ją obserwować. Najnowsze nagranie wykonane 13 maja w Wielkiej Brytanii przedstawia coś, co mona traktować, jako potwierdzenie jej istnienia.

 

Nagranie przedstawia Słońce obserwowane po południu z wykorzystaniem jakiegoś filtra. Nagrywający film twierdzi, że to, co widać koło Słońca jest stacjonarne i nie jest to lensflare, czyli zakłócenie z powodu działania optyki.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nemo

Drogi robertus.. Poslużę się

Drogi robertus.. Poslużę się twoją wypowiedzią.. "Jak tam już ktoś wspomniał świeci jak słońce, a jakby to miał być planeta to niby jak, skoro ma słońce z tyłu." A czy zdajesz sobie sprawę z tego, iż może to być planeta, która okrąża Słońce w przeciwnym co my kierunku? Dodatkowo, gdyby przypadkiem ten fakt nie był Ci znany, planety mają taką dziwną własność, że odbijają promienie gwiazdy, którą okrążają.. Tak jak m. in. Jowisz czy Mars, które można zobaczyć na nocnym niebie tak jasne jak prawdziwe gwiazdy. Aha, jeszcze odnośnie gwiazd.. Wiesz, że one emitują światło w każdym kierunku? To kule, a nie płaskie krążki Wink"No chyba że jest za słońcem i jest większa sporo od niego Smile" A to ci dopiero heca! Znasz coś takiego jak złudzenie optyczne? Można zrobić ciekawe zdjęcie, na którym widać, jak własnym palcem przechylasz krzywą wieżę w Pizie Blum 3 Jeśli nie masz punktu odniesienia, oceniasz wszystko z własnego punktu widzenia, czyli mówiąc prościej: coś małego, co znajduje się zdecydowanie bliżej ciebie, będzie wydawało się ogromne Wink

Portret użytkownika robertus

  Ściema jak nic. Jak tam już

  Ściema jak nic. Jak tam już ktoś wspomniał świeci jak słońce, a jakby to miał być planeta to niby jak, skoro ma słońce z tyłu. No chyba że jest za słońcem i jest większa sporo od niego :). Z tym wybuchem gwiazdy to jest tak, że podczas jego wytwarza się ogromna energia i wytwarza się coś jakby wiązki laserowe ze strony płn i płd. Także musielibyśmy być właśnie na drodze tej wiązki, no to wtedy baj,baj.

Portret użytkownika Elion

Znalazłem ten artykuł o

Znalazłem ten artykuł o którym misałem mówi on o wygasającym olbrzymie Betelgeza który ma w krutce wybuchnąć.Wiecie co jedno mnie trapi kiedyś oglądałem na Discavery że wybuch gwiazdy powoduje ogromny impuls elektro magnetyczny czy coś takiego.Jak gwiazda  wybuchnie nawet w innej galaktyce groźi nam natychmiastowa śmierć,tak jak by wybuchła naprzeciwko ciębię bomba atomowa.Nie rozumiem tego w telewizji mówią że wybuch gwiazdy nas usmierći,a w artykule o Betelgezie mówią tylko że dotrze do nas nieznaczna ilość neutrin WTF...... LINK do artykułu o Betelgezie http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prawdopodobnie-okolo-2012-roku-zobaczymy-dwa-slonca-betelgeza-traci-duzo-swojej-masyJeżeli źle napisałem że to nie wybuch gwiazdy nas uśmierca tylko czegoś innego.to każdy może sie pomylić.

Portret użytkownika Elion

ja czytałem pewien artykuł

ja czytałem pewien artykuł niewiem czy na inne medium pl czy na zmianynaziemi że na niebie mają być widoczne dwa słońca nasze i czerwony olbrzym który bedzie swiećił 100-krotnie mocniej niż nasze słońce ma to potrwać 1-2 mieś.W tym artykule pisało że przez 1 czy te 2 miesiące on ma świecić tak mocno że nie bedziemy mieli nocy.To może ma się zacząć 21 Maja 2012r co pisaliśćie że przełożyli koniec swiata.Ale taż nie można wykluczyć że to jest nibiru [planeta X] ale ona by świeciła jak słońce ?. Zadajcie sobie to pytanie !

Strony

Skomentuj