Dwa UFO sfilmowane nad Atlantą

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Oto świeżutkie nagranie dwóch obiektów, które z dużą prędkością mijają samolot pasażerski. Film został nakręcony na pokładzie samolotu nad amerykańskim miastem Atlanta.

 

Jak wynika z opisu w serwisie YouTube pasażer, Mike Smith początkowo uznał, że był to przelot dwóch myśliwców, ale gdy przyglądnął się temu, co nagrał na większym ekranie stwierdził, ze nie widać, aby te obiekty posiadały skrzydła. To czyni z tego filmu kandydata na obserwację UFO.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mdf

Radzio: kIedy ludzie tacy jak

Radzio: kIedy ludzie tacy jak Ty w końcu zrozumieją, o co chodzi prowadzącemu tę stronę. Gdyby admin miał się ograniczać do "zwykłych" informacji ten serwis stałby sie kolejnym wp.pl czy czyms podobnym. A tu nie chodzi o to, czy admin szuka końca świata na sile, tylko ze prezentuje nam informacje niedostępne w ogolnych źródłach, o których mozna podyskutować w komentarzach z innymi otwartymi ludźmi. Wiekszośc tych artykułów to tłumaczenia zza granicy. W tym momencie pojawia się hejter, czyli taka osoba jak Ty Radzio, która tu w ogóle nie pasuje i zamiast cisnąć innym w internecie idz pooglądać wiadomości w tv. Moze sie czegos "ciekawego" dowiesz. Pozdro dla admina za te strone i dla innym otwartych umysłów:)

Portret użytkownika radzio 1970

wybacz adminisratorze ze

wybacz adminisratorze ze wciaz cie krytykuje...ale ,widzac twe wszystkie,znaczy wiekszasc opowiesci,to zaczynam sadzic ze nie mozesz sie doczekac czegos wyjatkowego,konca swiata jakiegos,konca poczatku,nibiru,Yellowstone,czarnej dziury,czy co tam jeszcze,,aaa teraz na tapebie jest 4 sierpnia,godz,,nie pamietam juz ktora....a propos,nie emitujesz wszystkich komentow...pozdrawiam,,twoj wielbiciel....sic..

Skomentuj