Dwie niezwykłe anomalie w okolicy Słońca

Kategorie: 

Anomalia w okolicy Słońca zarejestrowana 25 lutego 2014 - źródło: NASA/ UFO OVNI

Znowu doszło do obserwacji szegoś, czego nie powinno być w okolicy Słońca. Tym razem satelita SOHO przesłał obrazy, które wskazują na istnienie dwóch dziwnych anomalii.

 

Pierwsze z nagrań zostało wykonane na podstawie zdjęć z 25 lutego 2014 roku. Przedstawia ono normalną scenerię i coś jak obiekt, który z dużą prędkością przelatuje w polu widzenia urządzenia SECCI HI 1-B. Wygląda na to, że widać go też było z pokładu sondy STEREO-B. Trudno powiedzieć, co to może być, bo na komponent plazmy to nie wygląda.

[ibimage==20641==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Drugie nagranie powstało na podstawie zdjęć nadesłanych również tego samego dnia. Przedstawia ono coś co ma być rzekomo zamaskowanym obiektem. Biorąc pod uwagę rozmiary byłoby to coś ogromnego.

Zwrócono też uwagę na podobieństwo tej anomalii do innej zarejestrowanej w we wrześniu 2013 roku. Wtedy jednak sferyczny kształt był dużo bardziej czytelny. Oczywiście tradycyjnie żadna agencja kosmiczna tego nie komentuje.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika b@ron

jakie "dwie niezwykłe

jakie "dwie niezwykłe anomalie"?...przecież to są dwie najzwyklejsze anomalie w okolicy słońca...jasno potwierdzające ,że o słońcu i okolicach...też nic nie wiemy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ten obiekt okrąża Słońce na

Ten obiekt okrąża Słońce na krótkiej orbicie od poczatku Świata...
 Jak i kilknaście innych... Trzeba  naprawdę starć się byc idiotą, by sądzić, że naszą gwiazdę "oblatuje tylko tych kilka palnet z Ziemia włacznie...
 Przecież to oczywiste, że nasza gwiazda ma całą mnogość różnych innych satelitarnych obiektów, w tym obiektów rodem z gruzu kosmicznego tuż przy sobie...
 A teraz... Teraz doszły nowe komety jak ISON i takie tam inne...
 Teraz po prostu, dzięki technologii je obserwujemy...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

a skąd to mam wiedzieć...

a skąd to mam wiedzieć... wystarczy logicznie pomysleć, skąd się nagle, gdy osiagneliśmy technologie do obserwacji pojawiaja sie cyklicznie te "artefakty"...? Musiały byc od zawsze otaczając naszą gwiazdę..

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj