Dwie noce pod rząd w Kalifornii widziano dziwne światła

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Lokalne media amerykańskie zwróciły uwagę na masowa obserwacje jasnego obiektu. Doszło do tego dwa dni pod rząd, a ostatnio 31 października 2013.

 

Obserwacja występowała w stanie Kalifornia w miejscowości Bakersfield. W materiale filmowym można zobaczyć wielu świadków twierdzących, że to, co widzieli na niebie nie przypominało niczego znajomego.

 

Światło było zbyt jasne na planetę czy gwiazdę, ale jednocześnie było stacjonarne. Jeden ze świadków zdołał spojrzeć na ten obiekt za pomocą teleskopu. Twierdzi, że widział, jakby obiekt był podzielony, zmieniał kształt i mienił się różnymi kolorami.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Komentarze co poniektórych są

Komentarze co poniektórych są żałosne. Ale trudno się dziwić skoro wynikają z braku podstawowego doświadczenia obserwacyjnego gwiazd, planet, księżyca, samolotów, helikopterów, satelitów i tego wszystkiego co pozwala wiedzieć czym takie coś kolorowe tak jasno świecące na niebie na pewno nie było. A to juz wiele. 
*****
Zachowanie prezenterki jak i jej głupkowata mina i ta durna przyśpiewka tylko pokazują stan powagi mediów wobec tak spektakularnych obserwacji dokonanych przez setki ludzi jednocześnie. To kpina w żywe oczy wszystkich obserwatorów, którzy wiedzieli czym na pewno to nie jest, a domyślali się czym to jest. 
 
---------------------------------------------------

Żydowska inwazja i podbój Polski-tajny plan obcych:  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=1021 Tylko obserwacja nieba i poznawanie historii pozwoli Ci dowiedzieć się prawdy gdzie ukrywają sie obcy, kim się wysługują od 2 tysięcy lat i jakie są ich cele.

 

Portret użytkownika nowy

No cóż "prestissimo LIVE" a

No cóż "prestissimo LIVE" a czego się spodziewałeś po jankeskiej blondynce? Bo chyba nie inteligencjki.
Jak w tym kawale:
- kto jest głupszy od blondynki za kierownicą?
- amerykańska blondynka za kierownicą.
 
P.S.
Szacun dla Polskich blondynek - najpiękniejszych dziewczyn w naszej galaktyce.

Portret użytkownika robertus

Zaciekawiło mnie to bardziej

Zaciekawiło mnie to bardziej może nich wszystkich dlatego, gdyz wczoraj zadzwonił do mnie mój dobry znajomy po godzinie osiemnastej z Niemiec - okolice Norymbergii - że świeci bardzo jasna gwiazda na południowym zachodzie i chciałby wiedzieć jak się nazywa. U mnie niestety pod Wrocławiem niebo zachmurzone całkowicie i oczywiście nie miałem mozliwości tego zobaczyć. Ale pomyślałem sobie, iż to może być Syriusz i wysłałem mu mailem zrzut kawałka nieba z konstelacją Oriona i gdzie ma jej szukać.
Odpisał mi po jakimś czasie, że ona porostu zniknęła. Wisiała nad horyzontem jakieś dziesięć minut, przygasnęła, znowu się rozświetliła i poprostu zgasła. Miała jasność przelatywanej stacji kosmicznej ISS, jak kiedyś obserwowaliśmy, lub samolotu podchodzącego do lądowania, ale wisiała 10 minut w jednym miejscu w ogóle nie zmieniajac pozycji.
No i co Wy na to, co to mogło być ?

Portret użytkownika yarek francja

Witam! Mieszkam w Paryżu i

Witam! Mieszkam w Paryżu i tez obserwowalem cos bardzo podobnego jednej nocy przez teleskop, nisko nad horyzontem, nad zachodnim niebem, było to w wakacje 2012 chyba sierpień, później juz tego nie widziałem pomimo ciągłej obserwacji, aż do wiosny tego roku (marzec) gdy znów się pojawiło dokładnie w tym samym miejscu. Przez teleskop wyglądało identycznie jak na pokazanym zdjęciu ...l

Portret użytkownika Asperia

Ja też widziałem tę gwiazdę

Ja też widziałem tę gwiazdę (Szczecin), żeczywiście mocno świeciła kolor lekko żółtawy, myslałem, że to Wenus. Była nieruchoma, może jakieś 15 - 20 stopni nad horyzontem na południowy zachód. Po jakiejś godzinie ponownie próbowałem ją znaleźć ale bez rezultatu choć niebo było tam czyste. 

Portret użytkownika eL

Też widziałam tę gwiazdę

Też widziałam tę gwiazdę (również Sz-n) kiedyś i się zastanawiałam co to jest. Za ta na mniej więcej południowym-wschodzie też jest ciekawa gwiazda, czerwona i jakby pulsowała. Ale to nie mars, ani nawet jowisz.

Strony

Skomentuj