Dwóch rzekomych gigantów na zdjęciu z Egiptu

Kategorie: 

Źródło: Google Earth

W sieci pojawiło się interesujące zdjęcie przedstawiające okolicę miejscowości Giza w Egipcie. To właśnie tam znajdują się najsłynniejsze piramidy egipskie. Jeden z internetowych badaczy odkrył zdjęcie dołączone do Google Earth na którym widać dwie bardzo wysokie osoby, odpowiadające opisom biblijnych gigantów.

 

Na zdjęciu widać typową egipską ulicę z ruchem drogowym jednak pewne jego elementy zwracają uwagę. Drogę przechodzą dwie bardzo wysokie osoby. Widać, że istoty te dominują wzrostem nad resztą ludzi w kadrze. Oczywiście nie wiadomo czy nie jest to po prostu skutek odpowiedniego kadrowania, ale wszystko wskazuje na to, że nie.

Fakt, że zdjęcie z rzekomymi gigantami jest przypięte na Google Earth w okolicach piramid powoduje, że niektórzy badacze od razu zaczęli wiązać te sprawy sugerując, że to potomkowie prawdziwych budowniczych piramid.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kolfeniusz

Możnaby uwierzyć w gigantów

Możnaby uwierzyć w gigantów mających 2,15 metra, gdyby nie to, że giganci mieli po kilkanaście łokci (odległość od końa ramienia do końca palców dłoni). Prawdziwi giganci by płakali jakby to czytali Wink

Portret użytkownika Kolovrat

Ty panie admin, wymień mi

Ty panie admin, wymień mi trzy rzeczy, które wskazują na to, że nie mamy to do czynienia z fake'm.

"Wszystko wstazuje, że nie"... [ciach]. Porównywalny do pana o pseudonimie tallinn.

 

[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za używanie obraźliwych słów

/mod/

Strony

Skomentuj