Dwoje naukowców twierdzi, że odkryli ruiny Atlantydy

Kategorie: 

Zdjęcia z robota nurkującego wokół wybrzeża Kuby

Dwóch naukowców, Paul Weinzweig oraz Pauline Zalitzki,  twierdzą, że odnaleźli Atlantydę. Zatopione ruiny odkryto w okolicach wybrzeża dzisiejszej Kuby. Obszar, który zlokalizowali naukowcy niegdyś był lądem,  ale teraz znajduje się pod wodą. Weinzweig i Zalitzki wierzą, że to, co odkryli to ruiny miasta jakieś zaawansowanej cywilizacji, sprzed co najmniej 10 tysięcy lat.

Badacze zlokalizowali podmorskie ruiny przy wykorzystaniu robotów nurkujących. Potwierdzili oni istnienie pod wodą kilkunastu sfinksów oraz, co brzmi sensacyjnie, cztery wielkie piramidy. Oprócz tego znaleziono wiele innych struktur. Lokalizacja tego znaleziska znajduje się wewnątrz obszaru zwanego "trójkątem bermudzkim".

[ibimage==15242==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podobno są też dowody na to, że miasto zostało zalane gwałtownie, a nie w wyniku procesów trwających odpowiednio długo. Ta właściwość ruin z Karaibów zdaje się pasować do legendy o Atlantydzie. Jej zniszczenie mogło nastąpić pod koniec ostatniej epoki lodowcowej. Pojawiła się hipoteza, że lód na biegunach szybko stopniał, co spowodowało zalanie całego kontynentu. 

[ibimage==15243==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Odczyty z sonarów

Pod koniec ery lodowcowej poziom wody był ponad 120 metrów niższy i na przykład na środku Morza Północnego odnajduje się pozostałości po osadach zamieszkałych przez naszych przodków. Istnienie monumentalnych ruin z trójkąta bermudzkiego znane jest przynajmniej od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Teraz jednak może dojdzie do skutku konkretna eksploracja ruin i struktur z dna morza.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika emil

Przy okazji przypomnienia

Przy okazji przypomnienia zatopionego miasta,nie wkurwia was że minelo 10 lat od odkrycia i nadal zero zainteresowania ze strony nauki,żadnych eksploracji itp..Natomiast jak znajda kupe gruzu i gliniane nocniki to wstrzymuje sie inwestycię a archeolog dostaje niezdrowej podniety. Wiem bo bylem na wykopkach,kupa śmiechu i a gdy negowałem historię za kazdym razem slyszałem ze najpierw byli sumerowie,egipcjanie rabali granit miedzianymi dlutami i tak dalej,nie wiem za co dostali dyplom,duzo czasu spedzali na kolanach,więc  moze pod biurkiem takze:-]

Portret użytkownika PilipWeeFee

łał, tylko ze to wiadomo bylo

łał, tylko ze to wiadomo bylo od dawna. jeden odcinek "starożytnych kosmitów" byl poswięcony atlantydzie gdzie powiedzieli to samo co jest zawarte w tym artykule.nic nowego, artykuł zrobiony na przymus, "aby coś było".

Portret użytkownika ewela

Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł

Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. Jak to oceniacie ludzie,Polacy? "DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ......DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU ... PEWNIE SIE TO NIE UKAZE ALE BEDE PISAL NA WSZYSTKICH PORTALACH AZ DO SKUTKU !"

Portret użytkownika Niziol

Nie wazne czy pisze o tym

Nie wazne czy pisze o tym biblia czy inna pra ksiega..Sa dowody na calym globie megalitycznych budowli.I to jest niesamowite,ze byl jakis lud i to wszystko budował tylko po co?jak z czasow ost.zlodowacenia znajdywali kosci neandertalczyka w jaskiniach.To cos tu nie gra z datami i Historia:)
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... neandertalczyk nigdy nie

... neandertalczyk nigdy nie istniał. 50 lat temu ta teoria została definitywnie obalona ale trend ewolucyjny nauki powiela to kłamstwo nadal.
 Te wszystkie megality, podkreślam wszystkie pochodzą sprzed biblijnego Potopu, czyli między 4,5 do 6 tys lat temu...
 W jaskiniach odnajdowano istoty ludzkie ocalałe z potopu rozpoczynające nowe życie po zagładzie i bez żadnych środków technicznych, wiedzy i mądrości...
Ponieważ rodzili się w jaskiniowych warunkach dostawali szybko artretyzmu... i takich właśnie znajdowano..
200 lat później... cywilizacja zaczęła się tworzyć od nowa...

Portret użytkownika emil

Przepraszam ale co z ciebie

Przepraszam ale co z ciebie za fan potopu w biblijnym wymiarze?Biblia opisuje historie potopu ktora byla przekazywana z ust  do ust przez plemiona izraelskie,a boga jako w to wmieszano by uzyskać wytlumaczenie tego zdazenia.Kiedys dla pierwotych plemion kazde niezrozumiale zjawisko,wydarzenie bylo tlumaczone dzialalnoscia boga.bogów.
Ps.Niestety ale dawno temu nie bylismy jedynym gatunkiem homo,nawet nie bylbym pewien ze nawet dzis jestesmy jedynym przedstawicielem rodzaju homo.

Portret użytkownika GMO to smierc

Ważne że w Biblii piszą bo

Ważne że w Biblii piszą bo Biblia jest Świętą Księgą w której oprócz prawd historycznych są zawarte prawdy duchowe.  Potop się odbył bo taj jak tu inni piszą są dowody archeologiczne i geologiczne

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj