Dyskoidalne UFO na zdjęciu z Kalifornii

Kategorie: 

Dyskoidalne UFO w Santee, Kalifornia

W Kalifornii zaobserwowano interesujący niezidentyfikowany obiekt latający. Dokonała tego Ellen Henry, mieszkanka miejscowości Santee. Jak sama twierdzi zdjęcie nad swoją stodołą wykonała przypadkiem.

 

Na zdjęciu widać wyraźnie metaliczny kształt w formie dysku, który znajduje się na tle błękitnego nieba. Wydaje się, że obiekt nie posiada żadnych stateczników ani skrzydeł. Nie jest to zatem znany ludzkości pojazd latający. Niestety nie dysponujemy większą ilością zdjęć z tego przelotu, a pani Henry powiedziała, że jej aparat po wykonaniu tej fotki przestał działać. Komentując zdarzenie mieszkanka Santee stwierdziła, ze czuła się bardzo niesamowicie, gdy zdała sobie sprawę, że obserwuje UFO.

W okolicy gdzie dokonano obserwacji znajdują się korytarze powietrzne odrzutowców pasażerskich, ale mimo chęci trudno uznać ten pojazd za normalny samolot. Ostatecznie można stwierdzić, że może to być jakiś efekt tajnego projektu wojskowego, ale dopóki nikt tego nie przyzna należy to uznać za klasyczny przykład obserwacji UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Pewnie nie raz udało się Wam

Pewnie nie raz udało się Wam cyknąć coś podobnego na fotce,co o tym myślicie,jestem ciekawy Waszego zdania o Orbs.To jest z zoomem i kontrastem zdjęcie,jednak nie do końca mnie przekonuje wyjaśnienie o zanieczyszczeniu powietrza...

Portret użytkownika Mezcalito

Dajcie spokój, przecież

Dajcie spokój, przecież wszyscy wiedzą, że nie dysponujemy jeszcze techniką, pozwalającą na zrobienie ostrych i dobrych technicznie zdjęć. Aparaty w komórkach dopiero się pojawiły, nie są wszechobecne, tak samo jak dobrej jakości kamery. Jestem przekonany, że jak tylko technika nam pozwoli, będziemy robili dobre zdjęcia. 

Strony

Skomentuj