Dziecko w RPA urodziło się z liczbą 12 na czole

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Mały Hanru van Niekerk urodził się 11 listopada ubiegłego roku w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Na jego czole znajduje się jednak inny numer - 12. Nikt nie wie jak się tam znalazł, dziecko ma to niezwykłe znamię od urodzenia.

 

Posiadanie dwunastki na czole nie jest czymś typowym. Nikt nie wie jak do tego doszło. Lekarze są zaskoczeni zwłaszcza dlatego, że znamię wygląda wyraźnie jak cyfry 1 i 2. Nie ma mowy o przypadkach i przywidzeniach. To po prostu dwunastka.

 

Rodzina niezwykłego malca nic sobie nie robi z faktu, że jest ono inne. Babcia małego Hanru, Catherine Jooste w wywiadzie dla lokalnej prasy powiedziała, że niezwykła dwunastka na czole chłopca nie ma dla nich znaczenia. Kobieta twierdzi, że lekarze zapewniali ich, że liczba będzie coraz mniej widoczna. Dotychczas jednak tak się nie stało.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika to ja

chyba pora usunąć kanał z

chyba pora usunąć kanał z czytnika RSS. Ta 12 to wygląda trochę jak ukucia jakieś albo ukonszenia bo składa się jakby z kropek nałożonych na siebie. Najprawdopodbniej podruba na żywym dziecku a do tego dla uwiarygodnienia tematu 0 innych fotek Smile Trzymajcie się i rozprawiajcie nad tą "parszywą dwunastką" Wink

Portret użytkownika Arrr

Po co takie typy jak baca i

Po co takie typy jak baca i te inne lemingi co nie wierzą w nic oprócz czubka własnego nosa wgl sie wypowiadają...Zamiast sie zastanowić troche to zyją  jak te rybki w akwarium i całe zadowolone, jeszcze sie mądrzą i mysla ze tacy zabawni są. Z tymi komentami to prosze na wp. Tylko ze tam was zjedza jeszcze wieksze trole od was to sie wyzywacie tutaj. Konkludując nie wnosicie nic prócz pewnego rodzaju cienkiego humoru z którego tylko takie typy jak wy moga sie cieszyć. Powtórze jeszcze raz lepiej wam bedzie na wp !.

Portret użytkownika Baran & Owca

... czytając wypowiedzi kilku

... czytając wypowiedzi kilku ignorantów to troszke się dziwię ze zaglądają na taką stronę i szukają poklasku i taki poklask znajdują wśód siebie i sobie równych w głupocie , może już czas najwyższy aby załozyli swoją strone  >> BiAŁA GŁUPOTA PONAD WSZYSKO << i tam właśnie mogliby sobie dokazywać na wszystkie sposoby , tych osób nie będe wymieniać z niku bo to nie ma sensu zniżać się do czyjegoś  poziomu ignorancji i nie tylko i na tym wywodzie tutaj zakończe i przejde do aktualnego tematu czyli dziecka z liczbą 12 na czole ; jeżeli by przyjąć że jest to tak zwane znamię lub >> Pieczęć Boga << opisana w bibli a kto szuka ten niech sobie znajdzie , to LiCZBA 12 oznacza porządek Boży, doskonałość ;

 • 12 synów Jakuba
 • 12 pokoleń Izraela (ludu Starego Przymierza)
 • 12 chlebów pokładnych na stole przed zasłoną Arki Przymierza (Kpł 24, 6)
 • 12 koszy z ułomkami z pięciu chlebów jęczmiennych (J 6,12-15)
 • 12 apostołów (posłańców Nowego Przymierza)
 • wieniec z 12 gwiazd na głowie Niewiasty (Ap 12,1)
 • pieczętowanie 12 tysięcy sprawiedliwych (Ap 7,1-8)
 • 12 bram, 12 aniołów do pilnowania oraz imiona 12 pokoleń wypisanych na bramach nowego miasta w niebie (Ap 21,12)
 • mury miasta na 12 fundamentach, z wypisanymi imionami 12 apostołów (Ap 21,14)
 • bramy wykonane z 12 pereł (Ap 21,21)
 • drzewo życia w Nowym Jeruzalem wydające co miesiąc 12 rodzajów owocow przynoszących uzdrowienie narodom ( Ap 22,2 )             Dwanascie w kulturze ;  W licznych kulturach liczba ta ma szczególny status i istnieje dążenie do jej osiągnięcia dla zachowania harmonii i doskonałości. Stąd np. 12 znaków zodiaku europejsko-semickiego i chińskiego, 12 bogów olimpijskich, 12 plemion Izraela, 12 apostołów, 12 imamów w najważniejszym odłamie islamu szyickiego, 12 gwiazdek na fladze europejskiej, dwunastkowy system liczbowy itd.       
  12 (dwanaście) – liczba naturalna następująca po 11 i poprzedzająca 13. Warunek podzielności zapisanej w systemie dziesiętnym liczby przez 12 to, aby była podzielna zarówno przez 3, jak i przez 4 . Dziecko urodziło się 11 listopada a węc 11.11.2014 roku i tu powiedziałbym o tej dziwnej korelacji liczbowej która mnie zatanowiła ? Czy to przypadek proszę pana jednego z drugim czy tak miało być ? ? ?                          
                                                                                                      
  Symbolika liczb – przypisywanie dodatkowej treści i znaczenia liczbom występującym w określonym kontekście kulturowym lub literackim, a nawet naukowym – oprócz ich konkretnej wartości matematycznej. Nierzadko symboliczna wymowa liczby dość daleko odbiega od jej wymiernej wartości.
  Często określone znaczenie symboliczne wiąże się z wcześniejszym wystąpieniem danej liczby jako konkretnej wartości w znanej sytuacji (np. 12 apostołów, 12 plemion izraelskich itd. – stąd 12 jako symbol zupełności i zorganizowania). Kiedy indziej znaczenie danej liczby wynika z trudnych obecnie do ustalenia przesłanek kulturowych: sytuacji, których obecnie nie znamy, utartych powiedzeń, a nawet mitów i przesądów. Jednak nierzadko znajomość znaczenia symbolicznego danej liczby jest wręcz konieczna do zrozumienia znaczenia wypowiedzi zawartych w określonym dziele literackim.
  Do najbardziej znanych należy symbolika liczb użytych w proroczych objawianiach zawartych w Piśmie Świętym, zwłaszcza w biblijnej Księdze Apokalipsy.
  W Polsce toczyły się dyskusje nad symboliką liczby 44 w dramacie Dziady Adama Mickiewicza.
  Symbolika liczb rozumiana jako jeden z wyrazów porządku panującego we wszechświecie miała także wpływ na kształtowanie poglądów naukowych, w szczególności w astronomii (np. w pitagorejskiej harmonii sfer rozwijanej jeszcze do czasów Jana Keplera – w jego pracy Harmonices Mundi (Harmonia świata) z 1619 roku).
  Czasami symbolika liczb nawiązuje do wyglądu, w jaki są przedstawiane. Przykładowo, w Starożytnym Rzymie liczby wyrażano układem palców, co pozwoliło świętemu Hieronimowi powiązać przypowieść o ziarnie dającym plon trzydziestokrotny, sześćdziesięciokrotny i stukrotny z małżeństwem i dziewictwem , a teraz ;
  Pomiar czasu bazuje na liczbie 12 i jej wielokrotnościach;  60s x 60min x 24 = 1 doba.
  Rok kalendarzowy ma 12 miesięcy i jest przybliżoną miarą czasu obiegu Ziemi wokół Słońca.
  Nie zawsze tak było; w dawnych czasach używano kalendarza księżycowego opartego na liczbie 13….
  …. ale to osobna historia.
  Cykl precesji osi ziemskiej związany z odchyleniami  osi rotacji Ziemi a tym samym powolną wędrówką geograficznego bieguna północnego wzdłuż pasa zodiakalnego, odmierza okresy czasu / ery / liczone w tysiącach lat ziemskich a będące również wielokrotnością liczby 12.
  Pas ten podzielony a jakże na 12 części zwany jest popularnie Zodiakiem.
  Dla przypomnienia, to właśnie cykl precesyjny powoduje, że opuściliśmy właśnie Erę Ryb i weszliśmy w Erę Wodnika.
  Najciekawsze jest to, że geneza tego systemu pomiaru czasu jest nieznana.
  Przyjrzyjmy się teraz podstawom geometrii:
  Kąt pełny ma 360 stopni. / oczywiście wielokrotność 12 /
  Mógłby ktoś zapytać a dlaczego nie 100 albo 1000?  Przecież system dziesiętny jest o wiele łatwiejszy w użyciu.
  Odpowiedź jest zaskakująca:   system ten został nam zadany a jego geneza jest nieznana.
  Nie muszę dodawać, że współrzędne kątowe są niezbędne do określenia położenia czegokolwiek w
  przestrzeni.
  Uprawniona jest więc teza, że system dwunastkowy opisuje naszą czasoprzestrzeń.
   
  Widzimy przedstawiciela jednego z gatunków / akurat wiodącego / ziemskiego życia biologicznego.
  Wszystkie gatunki od mikroorganizmów po naczelne oparte są na związkach węgla, który to pierwiastek
  o zdumiewających właściwościach chemicznych ma liczbę atomową…….12
   
  Od nędznej materii przejdźmy teraz do sfer duchowych.
  Adeptom wiedzy ezoterycznej pragnę przypomnieć system 12 centrów energetycznych / czakr /, których aktywacja w procesie rozwoju duchowego prowadzi do powstania Istoty Doskonałej.
  Wyróżnia ja posiadanie 12 helis DNA.
  Jest to liczba wszystkich planet naszego układu słonecznego plus słońca i księżyca wraz z Nibiru lub Planetą Milionów Lat jak ją nazywali Egipcjanie.
  Dwunastka, jako liczba wyjątkowa pojawia się od wieków w religiach i mitach / 12 apostołów, 12 rycerzy
  Okrągłego Stołu/, architekturze / 12 bram Jerozolimy/, literaturze / 12 ksiąg „Pana Tadeusza”/  i wielu innych dziedzinach. Przykłady można mnożyć!
  Generalnie pojawia się w miejscach lub dziełach o znaczeniu kluczowym.
  Czy to może być przypadek?   a teraz z innej troszke beczki , jeżeli przyjąć że są to teraz tak zwane czasy ostateczne lub inny opis takiego czasu >> jako że będzie się działo jak za dni Noego ( Powodzie ) to polecam wam stronę którą napewno też znacie i lubicie  >> ZMiANY na ZIEMI << i jeden z ostatniego wpisu powódż na pustyni Atacam ! takich powowdzi można naliczyc wiele czyli moze to być właśnie ten opisywany w bibli  >> Czas Noego <<  ale to tylko takie mokre fakty które można sprawdzić i policzyć i do tego wojny które się toczą , przypomnę tylko jeszcze jedną sprawę dotycząca liczby 12 ; pieczętowanie 12 tysięcy sprawiedliwych Ap 7,1-8 pozdrawiam wszystkich ignorantów i aby im wszystkim zabrakło takiej pieczątki .... i Wesołych Świąt dla tych wszystkich którzy je obchodzą .
Portret użytkownika b@ron

Baran & Owca...dzięki za

Baran & Owca...dzięki za wyjaśnienie znaczenia liczby 12 ...ten dzidziuś ma farta że urodził się z liczbą 12 a nie z twoim postem na czole, bo to byłby obciach...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

twój owczy pęd do

twój owczy pęd do matematyki hebrajskiej troszeczkę mnie zbił z tropu baranie...
licząc te drapieżne plemiona jesteś jak ta przysłowiowa... owca...
która poszła do wilków zapytać co będzie na śniadanie...

Portret użytkownika Baran &amp; Owca

....teraz to ja mam fajny

....teraz to ja mam fajny ubaw i mam gdzieś ( tak przysłowiowo ) twoje konwenanse , ortografie, składnie i pierrrdatnie .... kończoc twoją mysl o Owcy ktura przyszła do WiLkuw spytać się co bedzie na sniadanie ...to po drodze zerżżżneła 12 WiLcząt a że jej to było mało to poptosiła o dokładke ! ! ! bawi ciebie to bo ? ? ? bo mnie taKKK ... chcesz jeszcze jakąś bajeczke ???

Portret użytkownika Baran &amp; Owca

tak to już jest niebieski czy

tak to już jest niebieski czy bardiej fioletowy [ciach] ze takich jak ty to wciągam na śniadanie napisałbym ci jeszcze troszke więcej ale i tak tego bucu nie opublikujesz , cioteczko bo jaki ADMiN to taki portal a tak na marginesie to zadam ci jeszcze jedno pytanie ; masz garbaty nos czy damskie przyrodzenie ? ? ? i tylko nie odpowiadaj mi pytaniem na pytanie bo juz wiesz kto tak odpowiada a jak nie wiesz to ci napisze jeszcze raz jak mi zadasz choć jedno mądre pytanie bo to że kogoś nie widzisz to nie znaczy że go niema, obserwuj i czuj się obserwowany ! Czuj-Duch jak mówili Harcerze i wybili Hitler-Judent czy jak im tam było ale historie znasz . papatki

Strony

Skomentuj