Dziedziczka Wangi głosi szokujące prognozy dla świata na najbliższe miesiące

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jedyną spadkobierczynią Wangi jest dziewczynka z Francji. Kaede Uber, bo o niej mowa, głosi niesamowite prognozy na 2016 r. Dziecko, które rozmawia z siłami nieziemskimi i widzi przyszłość, kilka lat temu okrzyknęła się jedyną spadkobierczynią słynnej Bułgarki, donosi TopNews.

 

 

Według stacji NTV, narodziny jasnowidzki miała przewidzieć sama prorokini, mówiąc przed śmiercią, że odchodzi, ale zostawia prezent w postaci przyjścia kogoś niezwykle wyjątkowego. W kręgach ezoterycznych uważa się, że dusza Wangi przeniosła się do ciała dziewczyny, która od teraz będzie postrzegana, jak wybitna starucha. 02 października br. Kaede Uber ujawniła niesamowite prognozy.

 

„Choroby i wojna nie znają granic" - powiedziała dziewczynka.

 

Według Kaede kłopoty w postaci strasznej choroby, na którą nie ma lekarstwa, zaczną szerzyć się w Hong Kongu. Następnie pojawienie się nieuleczalnej grypy w południowo – wschodniej Azji przyczyni się do rozpętania wojny na całym świecie. Przypomnijmy, że według przepowiedni Wangi w roku 4599 ludzie zyskają nieśmiertelność, ale wcześniej przejdą gehennę na Ziemi.

 

W 2088 roku będzie się wszystkim wydawało, że wirusa, który dość znacznie zredukuje naszą populację, udało się poskromić. Żadne lekarstwo nie będzie w stanie uratować ludzkości. „Antidotum" zostanie opracowane dopiero w trzecim tysiącleciu - w 3404 roku. Kaede Uber zapowiada, że jeszcze w 2016 roku dojdzie do fatalnego w skutkach ataku terrorystycznego z wielką ilością ofiar w Stanach Zjednoczonych.

 

„Ludzie będą zabici. Będzie dużo krwi i martwych. Arabowie przyniosą śmierć…” – powiedziała dziewczyna.

 

Matka młodej jasnowidzki twierdzi, że Kaede od niedawna śmiertelnie boi się imigrantów z Bliskiego Wschodu. Młoda wizjonerka wyraziła także swoją opinię na temat Hillary Clinton - kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Według Francuzki, Clinton jest w ciągłym stresie, a w jej pobliżu zawsze przebywa lekarz, który jej pilnuje. Clinton choruje i zmaga się z wieloma chorobami, a mimo to pokona Donalda Trumpa w listopadowych wyborach.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nick2134

No i co?  Nie spełniło się,

No i co?  Nie spełniło się, ani mega ataku terrorystycznego w Stanach [ choc to kazdy mógłby przewidywac] ani wyborów nie wygrała Clinton. zniszczycie tej mlodej przyszlosc, jak w necie bedzie o niej tyle bredni. a tekst o chorobach i wojnach, ze nie znają granic- no normalnie cud jasnowidztwa!!!! haha

Portret użytkownika Alf-red

Co do tego ataku

Co do tego ataku terrorystycznego na USA to by pasowało. Pan Bóg zsyła w tej chwili Huragan po to żeby namieszać i uniemożliwić atak terrorystyczny. I w ten spobó może pomóc ludziom chociaż wydaje się Nam że szkodzi. Może i być tak.

Portret użytkownika beka

stwierdzenie dwóch

stwierdzenie dwóch oczywistości (wojny nie znają granic i zamach terrorystyczny w usa) oraz nieweryfikowalny bełkot (czas) o niesmiertelności pozwala przypuszczać, że dziewczynka ma zdrową wyobraźnie i jest zupełnie normalna, w przeciwieńtwie do stada imbecyli upatrujących w niej wieszczkę, wróżkę, jasnowidzkę czy co tam jeszcze w tych pomylonych durnych pałach się zalęgnie.

Portret użytkownika Sio

Są trzy rodzaje jasnowidzenia

Są trzy rodzaje jasnowidzenia. Jedno polega na tym, że wypowiada się sto różnych dwuznacznych wersji i jedna się trafia. Druga to wyższa szkoła jazdy. Wymaga znajomości demona - anioła. To one mają dostęp do tajemnic z przyszłości lub przeszłości. Widziane są one w wizjach - często niezrozumiałych. Demon jest jednakże lordem czy panem legionów duchów i tu jest problem. Wizje są często fałszywe.

Trzecia to odmienny stan świadomości - poza materią i zmysłami, poza ciałem. Czas w tym stanie nie istnieje. Jest to stan poza ciałem astralnym i mentalnym - nie ma zadnego związku umysłu z obecną rzeczywistością. Ale można zobaczyć tylko to co osoba przeżyje w przyszłości. Dla chrześcijan, żydów czy muzułmanów to jest apokalipsa ponieważ ci co pisali księgi byli w tym stanie. Dla innych to nie jest rzeczywistość z przyszłości. Dla religii nie ma przyszłości i dla tych, którzy je wyznają jest jedynie przeszłość a apokalipsa jest wyzwoleniem.                     

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika X

TAK, to jest TA dziewczynka o

TAK, to jest TA dziewczynka o której 25 lat temu powiedziała Wanga. Czekałem na nią 25 lat.

Tallinin, odrobileś wszystkie gafy jakie strzeliłeś do tej pory Smile  U mnie masz wyzerowany licznik - już Ci nie będę beretu prostował.

Strony

Skomentuj