Dziedziczka Wangi głosi szokujące prognozy dla świata na najbliższe miesiące

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jedyną spadkobierczynią Wangi jest dziewczynka z Francji. Kaede Uber, bo o niej mowa, głosi niesamowite prognozy na 2016 r. Dziecko, które rozmawia z siłami nieziemskimi i widzi przyszłość, kilka lat temu okrzyknęła się jedyną spadkobierczynią słynnej Bułgarki, donosi TopNews.

 

 

Według stacji NTV, narodziny jasnowidzki miała przewidzieć sama prorokini, mówiąc przed śmiercią, że odchodzi, ale zostawia prezent w postaci przyjścia kogoś niezwykle wyjątkowego. W kręgach ezoterycznych uważa się, że dusza Wangi przeniosła się do ciała dziewczyny, która od teraz będzie postrzegana, jak wybitna starucha. 02 października br. Kaede Uber ujawniła niesamowite prognozy.

 

„Choroby i wojna nie znają granic" - powiedziała dziewczynka.

 

Według Kaede kłopoty w postaci strasznej choroby, na którą nie ma lekarstwa, zaczną szerzyć się w Hong Kongu. Następnie pojawienie się nieuleczalnej grypy w południowo – wschodniej Azji przyczyni się do rozpętania wojny na całym świecie. Przypomnijmy, że według przepowiedni Wangi w roku 4599 ludzie zyskają nieśmiertelność, ale wcześniej przejdą gehennę na Ziemi.

 

W 2088 roku będzie się wszystkim wydawało, że wirusa, który dość znacznie zredukuje naszą populację, udało się poskromić. Żadne lekarstwo nie będzie w stanie uratować ludzkości. „Antidotum" zostanie opracowane dopiero w trzecim tysiącleciu - w 3404 roku. Kaede Uber zapowiada, że jeszcze w 2016 roku dojdzie do fatalnego w skutkach ataku terrorystycznego z wielką ilością ofiar w Stanach Zjednoczonych.

 

„Ludzie będą zabici. Będzie dużo krwi i martwych. Arabowie przyniosą śmierć…” – powiedziała dziewczyna.

 

Matka młodej jasnowidzki twierdzi, że Kaede od niedawna śmiertelnie boi się imigrantów z Bliskiego Wschodu. Młoda wizjonerka wyraziła także swoją opinię na temat Hillary Clinton - kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Według Francuzki, Clinton jest w ciągłym stresie, a w jej pobliżu zawsze przebywa lekarz, który jej pilnuje. Clinton choruje i zmaga się z wieloma chorobami, a mimo to pokona Donalda Trumpa w listopadowych wyborach.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika nick2134

No i co?  Nie spełniło się,

No i co?  Nie spełniło się, ani mega ataku terrorystycznego w Stanach [ choc to kazdy mógłby przewidywac] ani wyborów nie wygrała Clinton. zniszczycie tej mlodej przyszlosc, jak w necie bedzie o niej tyle bredni. a tekst o chorobach i wojnach, ze nie znają granic- no normalnie cud jasnowidztwa!!!! haha

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Sami przyznali że Clinton

Sami przyznali że Clinton wygrała kilkoma milionami głosów "na dole", ale oni mają tak pop...ny system wyborczy że... ostatecznie na fotelu zasiadł Chyży Rój co i tak nie zmienia tego co w Satanach ciągnie się od dekad: nieważne czy demokraci czy republikanie wygrają swego figuranta w Białym domu i tak zwycięża Kompleks Wojskowo-Zbrojeniowy a prezydenci nieważne z jakiej opcji muszą tak "tańczyć" jak oni mu grają, inaczej kęsim - jakiś zamach, awaria, zawał, wylew, rak... metod jest bez Liku'du...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Alf-red

Co do tego ataku

Co do tego ataku terrorystycznego na USA to by pasowało. Pan Bóg zsyła w tej chwili Huragan po to żeby namieszać i uniemożliwić atak terrorystyczny. I w ten spobó może pomóc ludziom chociaż wydaje się Nam że szkodzi. Może i być tak.

Portret użytkownika Dziad Weng

Na Kłajpedach wybudują

Na Kłajpedach wybudują ogromny most do Pakanumby. Następnie będzie awaria nosa i któryś z budowlańców zrekrutowany przez nowe ugrupowanie zbrojne Wata-Kurumba przerobi przęsło na wyrzutnie rakiet z mieszanką sagutury, która będzie miała mocniejsze działanie niż biały fosfor i napalm razem wzięty. Wtedy ludzie zaczną palić w piecach śniegiem - czyli tak zwaną wodą w proszku. We wszechświecie tylko zmiany są pewne, taki aksjomat wypowie "czarny wtorek" i zrezygnuje z działalności partyzancko zbrojnej po porwaniu słowianina, tenże tak im głowę popsuje że się załamią i tak jak nigdy nie pili alkoholu całe ugrupowanie popadnie w alkoholizm i przepije resztę rakiet, właściwie to ze wschodu bliższego rosjojęzycznego zostanie im zrobiony przelew za rakiety w postaci bimbru ze śliwek do tego dołożyć zespucie głowy przez owego słowianina i to ze zwykłej wycieczki szkolnej i będzie jak rzekłem. Za prawdę powiadam wam dożyjecie dni słonecznych a słońce to będzie grzało na plaży soczystej, promieniami dla odpornych na promieniowanie. Stan Alfa przewibruje w stan Theta i nastąpi szoszonba. Do roku 4500 bo dalej już nie będzie liczony w liczbach wam znanych nastąpi era śpiewających drzew. Cokolwiek to znaczy...

Portret użytkownika p4ul

Co ty za brednie piszesz ,

Co ty za brednie piszesz , człowieku??? Nie będzie żadnego roku 4000 ani powyżej jako nieśmiertelność, ta kobieta wanga bzdury mówiła, jak wróżka to i też od złego ducha to pochodzi. żadne przepowiednie a kłamstwa od szatana pochodzą. Nieśmiertelność to tylko sam Pan Bóg może dać i nikt inny, a ludzie nie mogą nawet jakby się za przeproszeniem się zesrali (Jezus wybacz* moje przekleństwo) to nie ma takiej opcji, bo człowiek nie może być bogiem* upadliście na głowę czy jak ???. Lepiej zawierzcie się Maryji Matce Bożej > http://www.zaufaj.com/modlitwy-do-maryi.html 

Portret użytkownika beka

stwierdzenie dwóch

stwierdzenie dwóch oczywistości (wojny nie znają granic i zamach terrorystyczny w usa) oraz nieweryfikowalny bełkot (czas) o niesmiertelności pozwala przypuszczać, że dziewczynka ma zdrową wyobraźnie i jest zupełnie normalna, w przeciwieńtwie do stada imbecyli upatrujących w niej wieszczkę, wróżkę, jasnowidzkę czy co tam jeszcze w tych pomylonych durnych pałach się zalęgnie.

Portret użytkownika Sio

Są trzy rodzaje jasnowidzenia

Są trzy rodzaje jasnowidzenia. Jedno polega na tym, że wypowiada się sto różnych dwuznacznych wersji i jedna się trafia. Druga to wyższa szkoła jazdy. Wymaga znajomości demona - anioła. To one mają dostęp do tajemnic z przyszłości lub przeszłości. Widziane są one w wizjach - często niezrozumiałych. Demon jest jednakże lordem czy panem legionów duchów i tu jest problem. Wizje są często fałszywe.

Trzecia to odmienny stan świadomości - poza materią i zmysłami, poza ciałem. Czas w tym stanie nie istnieje. Jest to stan poza ciałem astralnym i mentalnym - nie ma zadnego związku umysłu z obecną rzeczywistością. Ale można zobaczyć tylko to co osoba przeżyje w przyszłości. Dla chrześcijan, żydów czy muzułmanów to jest apokalipsa ponieważ ci co pisali księgi byli w tym stanie. Dla innych to nie jest rzeczywistość z przyszłości. Dla religii nie ma przyszłości i dla tych, którzy je wyznają jest jedynie przeszłość a apokalipsa jest wyzwoleniem.                     

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika X

TAK, to jest TA dziewczynka o

TAK, to jest TA dziewczynka o której 25 lat temu powiedziała Wanga. Czekałem na nią 25 lat.

Tallinin, odrobileś wszystkie gafy jakie strzeliłeś do tej pory Smile  U mnie masz wyzerowany licznik - już Ci nie będę beretu prostował.

Portret użytkownika Tomasz Węgrzynowski

Pawełku dziecko dorgie trzeba

Pawełku dziecko dorgie trzeba mic otwarty umysł na wszelką wiedze nie tylko na TVN Polsat czy inny kanał z szambem.To że czegoś nie rozumiesz nie pojmujesz w twój rozumek  to nie znaczy ze to jest fałszywe i kłamliwe.Przemyśl to

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Bez paniki... Wygrana Trumpha

Bez paniki... Wygrana Trumpha jest 100% i zgodna z założeniami elit światowych przeciwnych NWO obozu Bilderberg. Trumph wygra, bo tylko dzięki negocjacjom USA Trumpha z Rosją i Niemcami zdołają utworzyć Judeopolonię w zamian za rozbiory Polski pomiędzy Rosję i Niemcy.

 Część zachodnia Polski będzie pod zabgorem niemieckim, wschodnia z wyłączeniem częsci centralnej - rosyjskim a centralna z zachodnią Ukrainą zostanie Judeopolonią. Wcześniej będzie wojna Polski  z Rosją z powodu właśnie Ukrainy, dzięki Dudzie i Pisowi

 Nie jestem ani Wangą ani Dengą tylko Angelusem i nie jestem jasnowidzem, tylko widzę czyutelnie logiczne plany elit.

 Plany elit są następujące: Bilderberg dąży do depopulacji i globalnej zagłady ludzkości do 500 mln a obóz przeciwny do utrzymania swojego materialnego status Qvo. Grupuje część korporacji przemysłowych i ich bossów.

Bilderberg - banksterstwo i koncerny farmaceutyczne, rody królewskie i Watykan

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Nie pisz tak,bo on ma >filtr

Nie pisz tak,bo on ma >filtr<i ten filtr podpowiada co nastąpi w przyszłości,sam go zaprojektował.Oczywiście że clintonka wygra,dziadkowi sie tylko wydaje że wie,ale jednak w to nie wierzy.Przypomne mu po wyborach,jak sie pomylił.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To kundel żydowski, troll.

To kundel żydowski, troll. Wiadomo, że próbowali zdyskredytować "Protokóły" jako fałszywkę, tylko dokładnie się to zgadza... Mam oryginał - wydanie 1921 r.

 PLANY OBECNYCH CZASÓW  I METODY ICH REALIZACJI OPISANE DOKŁADNIE W TEJ KSIĄŻCE!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Piotr Pliszka

"Pytanie czy lecą według

"Pytanie czy lecą według scenariusza czy robił jakiś mega jasnowidz?" -Oczywiście, że planowane, jednak już wiele scenariuszy nie zostao zrealizowanych przez ten cholerny internet. Np. wprowadzenie Amero jako waluty wspólnej dla Mexyku, USA i Kanady, wykorzystanie obozów fema w przypadku wojny domowej w wyniku zdemaskowania i buntu wobec władzy korporatokratów i wiele pomniejszych.

Skomentuj