Dzień niepodległości nadprzyrodzonej

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Obchodzone corocznie święto 11 listopada ma upamiętniać odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918. Wszyscy mamy wtłaczane do głów, że Józef Piłsudski to nasz narodowy bohater, to on miał być głównym projektantem i jednocześnie wykonawcą planu uwolnienia Polski z rąk wrogów. Ponieważ zajmujemy się tu, na tym portalu, sprawami nadprzyrodzonymi, musimy się zapytać kto nas uwolni z rąk prawdziwego wroga, tego samego który zawładnął duszami hitlerowców, a wcześniej zaborców Polski ?! Tego który ma w swoich sidłach polskojęzycznych polityków ? Niektórzy z nich ostentacyjnie, przed kamerami, spożywają świętą Eucharystię !

Udają chrześcijan, uważają się nawet za chrześcijan (taki mają "odlot" !), jednocześnie mniej lub bardziej świadomie, uczestniczą w tajemniczym planie, narzucanym światu siłą. Czy skończą tak jak wspomniany tu wcześniej marszałek ? Ksiądz Natanek, ale i wielu innych znawców tematu, twierdzą że wizja świętej Faustyny opisująca zjawisko "przejścia" pewnej osoby w zaświaty była ujrzeniem ciała astralnego Piłsudskiego ! „Pewnej chwili dnia 12 maja 1935 r. wieczorem, natychmiast po położeniu się do łóżka zasnęłam, ale jeżeli prędko zasnęłam, to jeszcze szybciej zostałam obudzona(…). Nieoczekiwanie ujrzałam pewną duszę, która oddzielała się od ciała wśród okropnych męczarni. O Jezu, pisząc to, drżę cała, po zobaczeniu okropności świadczących przeciwko tej duszy. Zobaczyłam wychodzące jakby z błotnistej przepaści dusze dzieci małych i nieco większych, koło 9 lat. Te dusze były odrażające i okropne, podobne do najbardziej przerażających potworów, do rozkładających się zwłok. Lecz te zwłoki żyły i świadczyły przeciwko konającej duszy.

A dusza, którą widziałam w agonii jest duszą, którą świat czcił i uwielbiał, czego rezultatem jest próżnia i grzech. Wreszcie na koniec wyłoniła się jakaś niewiasta, która w czymś podobnym do fartucha niosła łzy, i ta niewiasta świadczyła wiele przeciwko tej duszy. O, straszna chwilo, w której trzeba będzie ujrzeć swe czyny w ich istocie i nędzy. Żaden z tych czynów nie będzie zapomniany i będą towarzyszyć wiernie przed sądem Bożym. Brak mi słów i porównań, aby wyrazić rzeczy tak okropne, i, chociaż wydaje mi się, że ta dusza nie będzie potępiona, to jednak jej męki nie różnią się niczym od męczarni w piekle. Jedyną różnicą jest to, że się w pewnej chwili skończą.”

Ksiądz Natanek na podstawie solidnych publikacji twierdzi o elitach II Rzeczypospolitej, ich większej części, iż byli uwikłani, należeli do międzynarodowego UFO-kominternu ! To samo możemy powiedzieć o dzisiejszej tzw. śmietance. Ci też tworzą zręby Nowego Babilonu. Sprawa ma szerszy kontekst - globalny. Przewidziała to Maryja Dziewica, znane są w tej kwestii informacje, określane terminem "Czwartej Tajemnicy Fatimskiej". W Biblii mamy o tym zakodowane więcej. Większość słyszała już o "liczbie Bestii (charagma χαραγμα)", jednak spora część polskiego społeczeństwa ciągle jeszcze nie jest w pełni doinformowana o planie "Międzynarodowego okultystycznego UFO-kominternu" !

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nieważny

b@ron zakladając że żyjamy w

b@ron zakladając że żyjamy w światach równoległych wszystko może się ze sobą przeplatać.  Sen śniony tu może być fragmentem alternatywnej rzeczywistości lub odwrotnie.O (mam chwilowy przebłysk) może reinkarnacja to jedna chwila w kontinium czasoprzestrzeni dla jednej duszy.Czyli taki skan Twojej świadomości.Milion żyć jednej duszy rozgrywany w wielu płaszczyznach na raz.Milion różnych upadków, a jednocześnie obok milion wzlotów...pytanie komu potrzebna taka symulacja? Stwórcy, uczestnikom, obserwatorom czy samej duszy? pozdro

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Tyle iż mistyczny BABILON

Tyle iż mistyczny BABILON czyli BABI LĄD o jakim "BIADA" anioł to LECHIA jaka UPADŁA bo się "lechitom" zachciało pasożydować na swoich poddanych.... jakim do tej pory z racji LECHICKIEGO PRAWA musieli SŁUŻYĆ i "STRAWĄ" i "OCHRONĄ" i "ODZIENIEM".....

dlatego też PRZEPOWIEDNIE mówią o NAWRACANIU SIĘ wszelakich zjudaizowanych ODMIEŃCÓW w tym LECHICKICH PRZECHRZT.... bo inaczej ich los będzie jak opisanej w artykule "duszy"....

a samo BABI wcale a wcale nie odnosi się do BAB jak to się może z pozoru wydawać.....

Portret użytkownika b@ron

no właśnie, sęk w tym, że

no właśnie, sęk w tym, że czasem może nam się śnić ... że się budzimy ... brzmi banalnie, jednak coś w tym jest, mi kilka razy w życiu zdarzył mi się taki przypadek, opisany przypadek w artykule, jak nic był snem... kobieta poprostu miała taki sen, bardzo ciekawy temat na artykuł, co powoduje że śnimy i nie dziwi mnie fakt, gdy sen dotyczy rzeczywistości, np. gdy o czymś rozmyślamy i potem mamy sen związany z tym wydarzeniem... jak dla mnie jest to normalne, jednak zawsze zachodziłem w głowę czym są sny które biorą się znikąd ... skąd biorą się te wszystkie obrazy które widzimy ... paradoksalnie mózg kreując sen, może również kreować to co nazywamy rzeczywistością a która może być tylko innym snem ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Maria_st

"Przewidziała to Maryja

"Przewidziała to Maryja Dziewica, znane są w tej kwestii informacje, określane terminem "Czwartej Tajemnicy Fatimskiej".

Homo nie mażadnego boga, czy Boga to urojenia ludzkiego chorego umysłu ....takie ogłupianie aby człowiek nie wziął w końcu odpowiedzialności za swoje czyny i nie oczyścił pola zwanego religią.....bo skończy się zniewalanie siebie.

Religia to najgorsze zło jakie sobie sami wyhodowaliśmy .... a siedziby religii to miejsca gdzie straciliśmy rozum.

W imię boga, Boga--jak zwał tak zwał krew leje sie strumieniami a cierpienie odbieramy jako coś naturalnego.

TFU

Portret użytkownika b@ron

"bogiem" może być istota

"bogiem" może być istota wyższa, niekoniecznie taka łaskawa jak to na siłę wmawiają religie... jeśli go nie ma, to skąd jesteśmy? i zgadzam się że "bóg" nie ma nic wspólnego z żadną religią ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj