Dzień przed trzęsieniem ziemi w Meksyku obserwowano wiele UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Trudno wyjaśnić ostatnie wydarzenia z września br. Trzęsienia ziemi, huragany nagłe burze czy ostatnie szaleństwo jakim bez wątpienia jest kwestia uchodźców czy broni nuklearnej na półwyspie Koreańskim to tylko kilka z najistotniejszych przykładów. Zdaniem części środowiska ufologicznego obcy uczestniczą w tym procederze. Naoczni świadkowie z Meksyku, którzy w przeddzień potężnego trzęsienia ziemi obserwowali wiele UFO w całym kraju, są skłonni twierdzić, że coś w tym jest.

Podobne zjawiska zachodziły już wcześniej w przeszłości. W 1997 roku kilka dni przed silnym trzęsieniem ziemi w Mexico City również widziano tajemnicze obiekty na niebie. Podobnie było tuż po niszczącym tsunami nad Japonią w 2011 roku. Z kolei w Stanach Zjednoczonych często niezidentyfikowane latające obiekty widziano przed wystąpieniem tornad. Obiekty latające obserwowano również przed potężnym huraganem w Oklahomie kilka lat temu.

Obecnie publikowane są opisy obserwacji całych grup UFO na granicy Meksyku i Kalifornii, wzdłuż uskoku transformacyjnego San Andreas. Kim są? Zwiastunem gwałtownych klęsk żywiołowych, czy też ich twórcami? A może to dzięki ich interwencji uniknęliśmy jeszcze większej katastrofy?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

To są nasi odwieczni bracia

To są nasi odwieczni bracia czasami tam się rodzimy miedzy nimi i to my obserwujemy Ziemię czasami jesteśmy na Ziemi wszystko zależy od nas a życie trwa bezustannie i tu i tam. Ratują Ziemię , czyszczą po wybuchach jądrowych przede wszystkim, prowadzą obserwację żeby pomagać, mają wpływ na pewne zjawiska aby nie były za ciężkie wszystko zależy od ludzi jacy oni są jeśli wartościowi wg ich skali wartości albo są potrzebni do ich planów ciągłego udoskonalania Ziemi i ludzi to pomagają. Bez trudu potrafią zmieniać trajektorię komet , planetoid zagrażających Ziemi. Mogą niedopuszczać do trzęsień ZIemi tam gdzie chcą. Manipulują przy Słońcu dla dobra ludzkości !!! Cobyśmy nie pogineli jak muchy !!! Stoją z boku gdy mają do tego bardzo poważne powody. I nie jest to okrutne bo oni wiedzą , że przejscie i zmiana ciała to ratunek dla wielu istnień (dusz) więc jest to naturalny stan. Przy ich długości życia to już w ogóle nie problem. Każdy z nas może po przejściu (śmierci) wejść do różnych kosmicznych ras żyjących 1tyś 3 tyś, 10 tysięcy 30 tysięcy lat !!! I Ci ponad Devami jeszcze więcej niewyobrażalnie długo !!! Mają super technikę Ci co poruszają się w gęściejszej materii tylko i wyłącznie po to aby ratować świat i dobrze nim godpodarzyć na wieki. W zasadzie cłżowiek który postanawia być dla innego człowieka bratem i sprawiedliwym dla wszystkich jest bardzo blisko ich techniki o wiele wiele bliżej niż ziemscy naukowcy !!! 

Skomentuj