Dziennikarka poruszona wyglądem małej hinduski

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Arindam Deywas przybyła do Indii w 2013 roku, aby fotografować życie mieszkańców tego kraju. Podróżowała więc po różnych miejscach i robiła zdjęcia. Po wizycie w wiosce o nazwie Tripura kobieta była bardzo wstrząśnięta, ponieważ zszokowało ja to, co ujrzała tam na własne oczy.

 

 

Sześcioletnia dziewczynka Roona Begum ze względu na swoją ogromną głowę z powodu wodogłowia nie mogła nawet wstać, a jej wygląd wzbudzał powszechne zainteresowanie. Jednak Arindam nie pozostała obojętna i postanowiła pomóc zakłopotanej rodzinie.

 

Zdjęcia dziewczyny, cierpiącej na wodogłowie, rozeszły się za pośrednictwem Internetu po całym świecie. W sumie zebrano 62 tys. dolarów na leczenie dziecka. Roana przeszła dziesięć operacji, po czym jej głowa znacznie się zmniejszyła około półtorej razy. Obecnie mała uśmiecha się i, co najważniejsze, porusza się samodzielnie.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Joker

Sam pewnie wyglądasz

Sam pewnie wyglądasz zajebiście. Najlepiej wyśmiać przykute do łóżka dziecko. Kolejny gimbus się wypowiada. Obys sam nie miał nigdy takich problemów. Głupota ludzka nie zna granic. Jesteś tego dobrym dowodem.

Portret użytkownika pilipp

ludzie wyluzujcie. troche

ludzie wyluzujcie. troche czarnego humoru i odrobinka dystansu. oczywiste, że każdemu powinno być przykro z tego powodu, dziecko niczemu niewinne, początek zycia i tyle cierpien, ale rozczulanie sie w komentarzach nic jej nie pomoze. mam rowniez nadzieje ze matka miałą cesarkę a jej mąż pewnie liczyl ze to bedzie cesarka bo O a   o   to spora różnica jednak.

brwi krędką walnięte.

Strony

Skomentuj