Dziesiątki anomalii w okolicy Słońca

Kategorie: 

Obiekt przelatujący za Słońcem

Od dawna już informujemy o tym, że w okolicy Słońca dzieje się coś dziwnego. Obserwacje z wielu urządzeń rozmieszczonych w kosmosie zdają się potwierdzać, że okolice najbliższej nam gwiazdy pełne są aktywności, którą trudno zaklasyfikować za pomocą posiadanych pojęć naukowych.

 

Poniższy materiał wideo powstał, jako kompilacja zdjęć udostępnianych przez agencje kosmiczne. Od dawna też dochodzą sygnały, że zdjęcia dostępne na przykład na serwerach NASA dziwnie znikają i pojawiają się ponownie wyedytowane. Dlatego niektórzy pobierają je od razu na dyski lokalne  zaraz, gdy po raz pierwszy stają się dostępne publicznie. To właśnie na takich okazach oparto ten film.

Dodatkowo nagranie zostało poddane cyfrowej obróbce, co ma za zadanie wyczyszczenie obrazów z NASA, które często są po prostu słabej jakości. Dzięki zastosowaniu rozmaitych filtrów obrazu udało się wyizolować zarówno obiekt, który leci za Słońcem i z pewnością nie jest planetą.

 

Widać też obiekt, który kilkakrotnie "tankował" z naszego Słońca. Dzięki przetwarzaniu obrazu widać wyraźnie ze jest to coś idealnie sferycznego. Widać też UFO w kształcie pączka, które kiedyś obserwowane było też z pokładu ISS. Film potwierdza, że okolice Słońca nie są wcale tak bezludne i niedostępne jak mogłoby się nam wydawać.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika iwan2229

Teoria słońca-portalu wcale

Teoria słońca-portalu wcale nie jest tak absurdalna...Nasi "wielcy naukowcy" są zgodni co do jednego aby móc zakrzywiac czasoprzestrzeń czy też podróżowac między wymiarami potrzeba by było ogromnej ilości energii,a czym jest gwiazda jak nie ogromem energi?A to że dla nas materiał który wytrzymał by taką temperaturę nie istnieje nie znaczy że nie ma go na innych planetach...

Portret użytkownika dociekliwy

Dlaczego materiał, choć

Dlaczego materiał, choć pewnie i taki można stworzyć.
Jeśli jest antygrawitacja tak może być coś na kształt powiedzmy odwrotności temperatury. Tak jak lodówka grzeje a z drugiej mrozi, tak powłoka statku może być takim odpromiennikiem co chłodzi pojazd a zarazem jest cześcią wewnętrznej klimatyzacji. Jakiś rodzaj przetworzenia energii może ?
A może patent jest jeszcze prostszy, tylko jeszcze do tego nie doszliśmy.
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Oglądając ten film, gdybym

Oglądając ten film, gdybym nie znał prawdy ... uwierzyłbym, że Wszechświat jest pełen życia i cywilizacji. Ale tak nie jest.Ten film jest spreparowany dla potrzeb projektu Blue-Beam.I zejdźcie na ziemię Ziemi. I rozglądnijcie sie wokól, co dla was szykują mieszkańcy Waszej planety... Ci źli mieszkańcy... I odpowiedźcie sobie na pytanie: Czy gdyby ci co sobie latają przez i około Słońca byli, czy łotry tej planety mogłyby sie czuć bezkarnie? I dlaczego były bezkarne podczas holkaustów w historii Ziemi?Tylko Wy... możecie uratować siebie i mnie... kierując oczy nie w Słońce, lecz przed siebie.... Tam pojawia się smok zniszczenia...

Portret użytkownika dociekliwy

Na Twoje pytania można

Na Twoje pytania można powiedzieć i tak i nie.
Powiedzmy znasz kogoś kto potrzebuje pomocy. Mąż Twojej znajomej chla wóde i ją bije, poniewiera dzieci.
On wie, że Ty go znasz, obserwujesz, ale nadal czuje sie bezkarny i kontynuuje swoje łotrowskie dzieło.
Gościu śmieje Ci się w twarz ! Wie, że ma pewne granice , ale ich nie przekracza. Ty z jakiś względów wiadomych sobie to tolerujesz mimo, że czujesz się od niego pod każdym względem "wyższy".
Wie on też i Ty że dopóki żona jego, ofiara nie zdecyduje się na krok, że go opuszcza jest on całkowicie bezkarny.
To świadomość żony ma być zapalnikiem, że Ty i inni jej pomogą. Zakładam, że jesteś ten zaawansowany Smile i masz środki  możliwości, chęci by to zrobić, a nawet powiem więcej, to Twoj obowiazek.
Jednak oczkiem w glowie, jest to by ona sama o tym zdecydowała , weszła na "wyższy poziom"
 Owszem porównanie kulawe pokrętne, ale może jest podobnie ?
Sami w pewnym sensie musimy sobie pomóc
A co blue beam też należy mieć to na uwadze...
 
 

Portret użytkownika Kapucha i mucha

  Dziecko, sam zejdź na

 
Dziecko, sam zejdź na ziemię i skończ już te swoje wywody. Większości zaglądających tu osób nie przekonasz do swoich pseudo racji, choćbyś narobił na patyk z podniecenia. Pogódź się z tym w końcu i skończ trollować, bo to jest już nudniejsze od kazania w kościele... Jak przeszukamy calutki wszechświat i nie znajdziemy innego życia, to wtedy przyjdziemy do ciebie i zwrócimy ci honor, a tymczasem zajmij się lepieniem garnków, albo idź sobie bratki w ogródku zasadź, albo łap muchy nad stawem i daj nam w spokoju sobie wierzyć, że istnieje inne życie, ok? Smile

Portret użytkownika TheAndrzejs

Endor masz rację. W

Endor masz rację. W dzisiejszych czasach sami widzimy jak wyśmiewana jest nasza wiara. ,,Błogoosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli" Często zadaję sobie pytanie, jak to jest, być człowiekiem ,który uparcie wmawia sobie i innym, że bóg nie istnieje? A skąd wzieły się opętania przez szatana, diabła? Wielu mówi ,że to ludzie chorzy psychicznie, ale co ciekawe tylko po egzorcyźmie, nie lekach itp. ale po wykonaniu rytuału egzorcyzmu osoba opętana nagle jest zdrowa? (opisałem to w skrócie) Dlaczego?Pozdr.  

Portret użytkownika TheAndrzejs

Endor masz rację. W

Endor masz rację. W dzisiejszych czasach sami widzimy jak wyśmiewana jest nasza wiara. ,,Błogoosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli" Często zadaję sobie pytanie, jak to jest, być człowiekiem ,który uparcie wmawia sobie i innym, że bóg nie istnieje? A skąd wzieły się opętania przez szatana, diabła? Wielu mówi ,że to ludzie chorzy psychicznie, ale co ciekawe tylko po egzorcyźmie, nie lekach itp. ale po wykonaniu rytuału egzorcyzmu osoba opętana nagle jest zdrowa? (opisałem to w skrócie) Dlaczego?Pozdr. 

Portret użytkownika Kracha

Jak ktoś "tankuje" wprost ze

Jak ktoś "tankuje" wprost ze Słońca to Ziemia musi być dla niego mało atrakcyjna, albo nawet niegościnna WinkA my istoty o Boskich możliwościach możemy si tylko temu przyglądać, a może to nawet lepiej? Jeszcze by kowbojom przyszło do głowy to "ustrzelić".Fakt faktem, jedyna podróż to droga do wnętrza siebie. Czuje (i widzę), że nie należy marnować ani chwili.Pozdrawiam wszystkich! Smile

Strony

Skomentuj