Dziesiątki ptaków zostało zmasakrowanych na brazylijskiej farmie!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

W ciągu ostatnich siedemdziesięciu lat odnajdywano już wiele zabitych i okaleczonych zwierząt. Zwykle leżały one na boku i nie posiadały niektórych narządów takich jak serca, oczy, języki czy płuca. Czasami, zwierzęta były nawet opróżniane z krwi! Najnowsze tego typu zdarzenie miało mieć miejsce kilka dni temu w Brazylii.

W Baiirro Alto, w Brazylii, odnaleziono 60 sztuk zaszlachtowanego drobiu. Tylko dwa kurczaki pozostały przy życiu, a reszta gęsi, kaczek i kur została odnaleziona martwa i bez serca. Narząd ten został dosłownie wyrwany z ich klatek piersiowych.
Nie natrafiono na żaden ślad po włamaniu do kurnika a więc trudno stwierdzić kto lub co dokonał tej masakry.

Właściciel drobiu twierdzi, że ani on, ani sąsiedzi nie słyszeli żadnego hałasu, który wskazywałby na obecność jakiejś osoby w tym miejscu. Ludzie którzy mieli kontakt ze zwierzętami rolnymi powinni zdawać sobie sprawę, że kury, gęsi i kaczki nie są w stanie milczeć podczas wyciągania ich jajek a co dopiero wyrywania ich serca.

Biorąc pod uwagę region świata z jakim mamy tutaj doczynienia, pierwszym podejrzanym byłaby pewnie mityczna El Chupacabra. Stworzenie znane z atakowania zwierząt oraz wysysania ich krwii lub wyrywania organów wewnętrznych. To wyjaśnienie burzy się nieco gdy spojrzymy na zdjęcia kilku ze zwierząt, które nie zostały rozszarpane a raczej poddane zabiegowi i to z niesamowitą precyzją. Co takiego mogło zamordować ponad 60 ptaków, pozbawić je serca i odejść niezauważone? Czyżbyśmy mieli tu doczynienia z jakąś inną nieznaną jeszcze kryptydą? A może poprostu złośliwym i na domiar złego sadystycznm sąsiadem? Odpowiedź na to pytanie pozostaje poza naszym zasięgiem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

nie ma się co dziwić, gęsi

nie ma się co dziwić, gęsi robiły sobie jaja latami... a ktoś je ciągle zabierał, tak dla jaj...

no więc nie miały już serca do znoszenia jajek...

nawet twardziel gąsior padł ze złamanym sercem jak mu wykorkował nagle cały harem...

Skomentuj