Dziewczyna twierdzi, że była w Piekle. Widziała tam Jana Pawła II i Michaela Jacksona!!

Kategorie: 

Własne

Osiemnastoletnia dziewczyna z Ekwadoru, twierdzi, że widziała piekło oraz torturowane w nim dusze. Angelica Elizabeth Zambrano Mora miała udać się tam za nakazem Boga, który w tym celu uśmiercił ją i po 23 godzinach przywrócił jej życie. Jak twierdzi, podczas swojej wędrówki, widziała umęczone dusze zmarłych członków swojej rodziny, Michaela Jacksona a nawet Jana Pawła II.

Zgodnie z opowieścią dziewczyny, Bóg bezpośrednio skontaktował się z nią po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku, gdy miała jeszcze 17 lat. Jak twierdzi miał on obiecać dziewczynie, że pokaże jej niebo i piekło oraz, że dzięki niemu pozna wiele tajemnic o których nikt nie ma pojęcia. Kilka miesięcy później podczas modlitwy, dziewczyna dostrzegła postaci aniołów, które również przepowiadały jej rychłą wizytę w niebie i w piekle oraz jej nadchodzącą śmierć.

Jak nie trudno się domyśleć, dziewczyna była przerażona choć duch święty prędko zapewnił, że Bóg przywróci ją do życia, bo przecież musi podzielić się swoim wyznaniem z resztą świata. Śmierć nadeszła już 7 listopada kiedy to 18 latka rzeczywiście umarła i jak twierdzi, rzeczywiście wybrała się w podróż po zaświatach w towarzystwie Boga.

To co widziała jest niezwykłe pod wieloma względami. Przykładowo, dziewczyna twierdzi, że spotkała tam dusze celebrytów pokroju Michaela Jacksona którzy mieli sprzedać swoje dusze wzamian za sławę i którzy cierpią zawsze gdy ktoś słucha lub śpiewa ich piosenki. Jednak co ciekawsze, widziała tam również papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Bóg miał pokazać jej całe życie papieża oraz zaprezentować wszystkie niewygodne fakty, o których nikt nie ma pojęcia. Zdaniem Boga, papież Polak nie żałował swoich grzechów oraz był kłamcą i materialistą, który przedkładał pieniądze ponad zbawienie. Dziewczyna miała widzieć papieża otrzymującego tysiące monet i banknotów które ojciec święty zachowywał dla siebie.

Angelica Mora twierdzi, że Bóg krytykował również kult świętych wiliczając w to kult maryjny. Jak twierdzi, podczas swojej wędrówki przez niebo, Jezus przedstawił jej Maryję i zapewnił, że wszelkie objawienia które miały być jej udziałem to fałsz. To jednak nie wszystko, ponieważ na koniec wizyty, gdy miała ona wrócić do ciała, Bóg pokazał jej sąd ostateczny oraz słynne pochwycenie chrześcijan.

Nie da się ukryć, że przekaz Angelici Elizabeth Zambrano Mora brzmi conajmniej fantastycznie. Jest to zresztą problem większości objawień, w których to mamy doczynienia z tylko jednym świadkiem. Opisywane przez nią widoki są też dość kontrowersyjne, ponieważ podczas gdy można byłoby przetrawić fakt, że Michael Jackson który zdaniem niektórych otwarcie wyznawał satanizm skończył w piekle, o tyle uświęcony przed kilkoma laty Jan Paweł II przedstawiany tutaj jako udręczony w ogniu, chciwy, kłamca zdecydowanie nie pasuje do ogólnoprzyjętego obrazu tej postaci.

Najprawdopodobniej, większość z ludzi uzna te wyznania za objaw choroby psychicznej. Fakt, że zgodnie z opowieścią ciało dziewczyny leżało martwe przez 23 godziny i to nie w szpitalu a w rodzinnym domu nie pomaga w weryfikacji całego zajścia. Zresztą, nawet jeśli rzeczywiście doszło tutaj do stanu śmierci klinicznej to w dalszym ciągu nie mamy odpowiedzi na to, jakim sposobem niedotleniony mózg, który powinien być nieodwracalnie uszkodzony po 8 minutach od zgonu zdołał się przebudzić po 23 godzinach i to bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Możliwe, że mamy tu doczynienia z rzeczywistym cudem, ale o tym zadecydujcie już sami. Film z zeznaniem dziewczyny znajdziecie poniżej, a jeśli ktoś preferuje wersje tekstową to zapraszam TUTAJ.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Robert Kukuczka

This vision is 100% false.

This vision is 100% false. The devil will do all he can to destroy the Eucharist, our love towards the Mother of God, who himself Jesus is. The devil used the truth and mixed it up with what is false, what is against the church Jesus established 2000 years ago. Strangely enough look around. Nowadays there are many people and there are more and more of them who live without the Eucharist, the holy sacraments and they have become rude, without respect, self esteemed, proud, conceited. When there is the rear worship for the Eucharist, who is Jesus himself and the respect towards Mary, who is our best saint and she leads us, as Jesus wanted to heaven, to Jesus. Where there is MAry there is the real worship of Jesus, of God. People change and become real good hearted Christians. You will soon notice it when you leave the Catholic Church that you will become the servant of your emotions, of devil. ... 

Portret użytkownika Mnicg

Ksiądz Natanek dużo dobrego

Ksiądz Natanek dużo dobrego mówi i robi ale nie jest wyrocznią. Za JP2 wiele faktów przemawia że świety nie był i wcale bym się nie zdziwił że mógł trafić gdzie trafił .. Starajmy się kroczyć drogą prawdy i być prawymi aby się za żadne skarby z nim nie spotkać na dnie czyśca czyli w piekle.

Portret użytkownika Czloax

Po przeczytaniu i bez

Po przeczytaniu i bez oglądania wyrażę opinię, że dziewczynie nie Bóg ale szatan to pokazał. Ten co do Watykanu zjechał z dwoma pudełkami (buty i książki) i heroicznie do samego końca nadludzkim wysiłkiem był z ludem Chrystusowym oszustem nie był. Siksa głupia więc rozum nie działa. Ale za to bezczelność sprawia, że w sumie diabeł ma używanie. A ten niewątpliwie Jana Pawła II nie lubi bo dał mu się we znaki.

Portret użytkownika Dębowe

"...o tyle uświęcony przed

"...o tyle uświęcony przed kilkoma laty Jan Paweł II przedstawiany tutaj jako udręczony w ogniu, chciwy, kłamca zdecydowanie nie pasuje do ogólnoprzyjętego obrazu tej postaci."

Otóż obraz papieża jak najbardziej tutaj pasuje. Cały kościół katolicki to pleśń i samozwańczy święci, nie mający nic wspólnego z chrześcijaństwem. Jednak skąd ludzie mają o tym wiedzieć, skoro przecież o wiele bardziej ciekawsza do przeczytania od Biblii jest np biografia jakiegoś celebryty czy innego głodnego pieniędzy chwasta.

Strony

Skomentuj