Dzisiejsze Królestwo Polskie

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

W Polsce tak jak w większości państw obowiązuje pewien system władzy rządowej. Jest on ustanowiony przez wiele czynników. Czynniki te można pogrupować na materialne i niematerialne. Państwo to organizacja mająca monopol na stanowienie i wykonywanie prawa na określonym terytorium. Ma zdolność do nawiązywania i utrzymywania stosunków dyplomatycznych z innymi państwami. Państwo może narzucać swoje poglądy innym, ludziom, społecznościom oraz krajom.

 

 

Żyjemy w czasach, w których aktualne jest powiedzenie Orwella, że „powtarzanie rzeczy oczywistych jest obowiązkiem inteligentnych ludzi”. Zachodnie państwa zakwestionowały definicję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety, teraz kwestionują rzecz jeszcze bardziej oczywistą – odrębność mężczyzny i kobiety wpisaną w ich naturę. Głosi się, że męskość i kobiecość nie wynikają z płci, z natury, czyli z faktu urodzenia się mężczyzną lub kobietą.

 

Kobiecość lub męskość to jedynie społeczne role, przeciwko którym człowiek ma pełne prawo się buntować i sam je kształtować całkowicie dowolnie. Absurd takiej wizji płciowości widoczny jest gołym okiem. Niestety plany organizacji promujących takie szaleństwa sięgają znaczniej dalej, aż do całkowitego wymazania człowieczeństwa z mapy ludzkiej informacji genetycznej. O tym moga państwo przeczytać na innymmedium w tym miejscu: http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwy-wladca-pierscieni-czesc-ii

 

Państwem kieruje rząd, który aparatem administracji albo organem sprawującym władzę wykonawczą narzuca "swoje" poglądy na to jak ma wyglądać życie obywateli. Rząd to pewna grupa humanoidów lub "człowieków", którzy mają specyficzne podejście do świata i do jednostek w nim egzystujących. Kto więc kieruje myślami tej "wybranej" grupki trzymającej władzę ? Kto ich kontroluje ? Odpowiedz standardowa jest prosta, lecz nie daje wyjaśnienia na pytanie, o to co się dzieje obecnie w Polsce.

 

Pomijając "urzędy kontrolujące" tzw. rząd, trzeba się zastanowić czy przypadkiem nie jest nam narzucany system śmierci gorszy od tych zwanych afrykańskimi ? Czy przypadkiem nie jest on najgorszym ze wszystkich tzw. cywilizowanych systemów społecznych ?! Kto więc stoi za tymi straszliwymi poczynaniami grupy trzymającej władzę ? Osobiście sądzę, że to jest sprawka sił demonicznych. Jak wiemy demony to inteligencja, pochodząca często z nieustalonych wymiarów, to byty mające ukryte i złe zamiary względem normalnych ludzi. Napuszczanie jednych grup społecznych na inne, to jak się okaże poniżej w tekście działania demoniczne ! W drugim wieku naszej ery, jeden z najwybitniejszych starożytnych mędrców tak opisał to co państwo już wiedzą dzięki poprzednim artykułom:

"...Jeżeli zaś gniewu używa się nierozważnie, po to, by karał niewinnych, po to, by wrzał przeciw tym, którzy w niczym nie zawinili, to..., [...] Takimi pokarmami żywią się również demony, które się karmią naszymi złymi uczynkami i wspierają je. Przykład takiego postępowania daje Kain, który w gniewie i zawiści zabił swego niewinnego brata..."

Szeroko rozumiana psychomanipulacja, tj. manipulacją sferą poznawczo-emocjonalną człowieka poprzez UFO byty oraz telewizję czy inne sposoby, jest niemalże powszechna. Pewne jej formy, spotykane np. w nauce, organizacjach społecznych, reklamie, handlu czy polityce są (do pewnego stopnia) akceptowane społecznie. Inne z kolei; takie, jak oszustwa, szantaż, wyłudzenie pieniędzy, maltretowanie psychiczne, ufo porwania - są ukrywane lub mało poznane przez szeroką opinię społeczną !

 

Tzw. psychomanipulacja głęboka dotyka o wiele głębszych sfer życia człowieka oraz o wiele ważniejszych wyborów: np. wyboru współmałżonka, szkoły, studiów, pracy zawodowej, form zaangażowania społecznego, codziennego stylu życia, tożsamości (narodowej, seksualnej), rezygnacji ze zdrowia a niekiedy nawet i życia, może się przejawiać w osłabieniu psychiki jak i organizmu !

[ibimage==22252==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Polska od wieków jest krajem poniewieranym przez siły zewnętrzne oraz wewnętrznych sprzymierzeńców tych kosmicznych elementów, które nie chcą byśmy byli wolnym narodem. Ostatnio zjawisku UFO i ujawnieniu tajnych informacji poświęca się dużo uwagi. Wydaje się, że ilość obserwacji wzrosła na całym świecie, a zasłona celu tych bytów coraz bardziej prześwituje.

 

Wiele osób, łącznie z częścią badaczy UFO, mówi o zbliżającym się "ujawnieniu tajemnicy" – być może największej w historii ludzkości. Czy Polska może odegrać w tym wszystkim jakąś doniosłą rolę ?! Oczywiście tak ! Poglądy zawarte w tym wpisie są tymi, które reprezentuje piszący te słowa, mają w ocenie piszącego odzwierciedlenie w oberwowanym obrazie polskiej rzeczywistości.

[ibimage==22253==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W tym kraju już od kilku lat przeprowadza się działania mające na celu zniszczenie normalności, a w to miejsce starają się nam zaimplantować demoniczną nienormalność w postaci bezpłciowości zwanej Gender. Do tego standardem nowoczesnego europejczyka ma stać się homoseksualizm, który uważany jest przez pewną część badaczy starożytności jako efekt zatrucia demonicznego ! Specyficzna grupa "światowych" genetyków stara się nawet wyekstrahować homoseksualny gen by móc go potem wdrukować w specjalne jednostki ! Spora część narodu polskiego słyszała o największym zagrożeniu jakim jest wprowadzanie GMO, a to jest najszybszą, jeszcze słabo rozpoznaną drogą do zmian ludzi w coś innego, coś co ma mało wspólnego z NATURĄ, w coś odbiegającego od planów Stwórcy.

[ibimage==22254==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jak się okazuje Polska to światowy kraj ! Nie jest to w wymiarze systemu jakiś europejski zabity dechami robotniczy barak, gdzie każe się ludziom pracować do 67 roku życia, tylko światowej klasy państwo ufologiczne ! Do tego państwo gdzie prawdopodobnie część z ludności może być hybrydami ! Jak odróżnić hybrydę od człowieka ?

 

Takich możliwości genetycznych w tej chwili nie mamy. To może posiadać tylko jedno państwo czyli usa, gdzie potajemnie prowadzone są prace pod tym kątem. To tam zbiera się wszelką informację biologiczną zwaną mapą genetyczną człowieka.

[ibimage==22255==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Można by się zastanowić czy nie ma innych możliwości rozpoznania "zatrucia" demonicznego. Zanim napiszę parę słów o tej metodzie, muszę przedstawić kilka wyrywkowych faktów potwierdzających to, że Polska to światowej klasy państwo innowymiarowe.

 

Cytat z sesji hipnotycznej gdzie same istoty ufo informują nas, iż część z ludzi już nie jest "normalnymi" !

a Szaraki uniosły Angie w powietrze i ułożyły ją na dziwnym stole. Mężczyzna położył kulę na jej brzuchu i zaczął wodzić nią zataczając kręgi. Angie poczuła w tym miejscu wzrost ciepła i że coś ją "ciąga". Zapytała go co robi.

Odrzekł jej, że jest "wystarczająco dojrzała" i będzie mogła zajść w ciążę. Angie powiedziała mu, że stara się o to z mężem od dłuższego czasu, ale jak dotąd nie udaje się im. Mężczyzna poinformował ją, że nie może zajść w ciążę dlatego, że jej "system krwionośny, immunologiczny i genetyczny" funkcjonuje inaczej niż u innych ludzi. - Czyżbym była częściowo obcą istotą? - zapytała zmieszana.

Jeden z Obcych powiedział jej, że ją trochę "zmodyfikowali", aby mogła wypełnić misję[...]

Oto kilka cytatów dotyczących terenów Polski.

[...]Następnie według Czesławy G. między nią a siedzącą przy niej istotą nastąpił telepatyczny przekaz myśli, który prawdopodobnie docierał również do świadomości jej męża. Czesława G. jest przekonana, że ów przekaz czy też wymiana myśli trwała dłuższy czas, lecz zapamiętała jedynie następujące zdanie: „Jesteś potrzebna do reprodukcji ludzi", „Zmieni się kalendarz i czas, oraz bliżej nie sprecyzowane zdanie: „Jesteśmy istotami nie ziemskimi lub .,nie jesteśmy Ziemianami". Czesława G. odczuwała, że koniecznie musi wyjść z domu, co jak stwierdziła miało związek z wrażeniem, „jakby przez moją głowę przepływały fale, jakby wyrywało mi mózg"

i dalej:

... Marian G. poradził jej aby położyła się na tapczanie, tak żeby głowę miała zasłoniętą ścianą licząc, ze w ten sposób uwolni się od wpływu światła, sam zas usiadł na krzesie obok i zaczął wygrażać w kierunku (według niego) ..niebieskiej kuli na wziesieniu. Wtedy ponownie odczuł ..uderzenie" w pierś. Zasłabł i przewrócił się na tapczan. I tym razem nie stracił przytomności...Po wejściu do mieszkania Marian G. powiedział do żony. że nigdzie nie zauważył światła. Czesława G. w dalszym ciągu jednak widziała „czerwona kulę" na wzniesieniu. Już nie emanowała promieni światła i po chwili zaczęła wznosić się do góry i stopniowo oddalać. Wyglądało to tak, że ..czerwona kula", która okazała się być poświatą, traciła na intensywności niknąc, a wewnątrz nie pojawiło się jaskrawobiałe „oko" przypominające kształtem elipsę.[...]

Kolejny przypadek z Polski:

[...]na środku pokoju dziennego wykryto dwumetrowej średnicy „krąg NOL”, ale – zdaniem mierzącego – „nieczynny” choć jakby przygotowany do pojawienia się w tym miejscu NOL. Wykonany zaraz potem w tym miejscu pomiar promieniowania gamma daje wynik = 22 mkR/h.

Jak wspomniałem , powyższe pomiary wykonano 15 sierpnia 1993 r. pomiędzy godziną 13.30 a 17.00 i tutaj bardzo istotna staje się relacja córeczki tych państwa, 4 i półletniej Agnieszki, która następnego dnia rano poprosiła mamę o kredki i papier i… narysowała minireportaż z miejsca określonego przez nią „chmurką”, która w nocy była nad ich domem i właśnie do tej „chmurki” dwóch obcych ją zabrało…

Zauważmy: dziecko nie umiało wówczas pisać, czytać ani rachować. Nigdy nie widziało programu w TV ani na video na temat NOL ani o ich załogach, a mimo tego narysowało obiekt o takiej samej ilości okien jak podała to jej matka, która przez ponad godzinę obserwowała 25 lipca owego roku NOL towarzyszący jej i dwóm osobom na trasie z Warszawy do domu, a następnie unoszącego się nad domem, który zresztą sfilmowała na taśmie video.

Mało tego, dziecko narysowało „szaraka” o bardzo dużej głowie, z olbrzymimi czarnymi oczyma. Rysując „obcych” na czterech kolejnych rysunkach umiejętnie rysowała „coś” w okolicach uszu, względnie ich duże spiczaste uszy. Na ten temat dziecko złożyło nam relację w obecności swojej matki już 16 sierpnia 1993 roku o godzinie 17.00…

Dziewczynka prawdopodobnie posiada implant, jeszcze z 25 lipca, który wszczepiono w kręgosłup, co stwierdzono 15.08.93r.[...]

Obserwując to co się dzieje na forach internetowych można zaryzykować stwierdzenie, że wielu tam pojawiających się, ma specjalną misję do wykonania ! Możliwe że są to hybrydy. Ich zadaniem było by wyśmiewanie zjawiska, badaczy ufo, chrześcijaństwa oraz wprowadzanie dezinformacji !

[ibimage==22256==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Często pojawiające się zwroty jak "żydek" "spisek żydowski" odwracają uwagę od prawdziwego problemu, od prawdziwego wroga ! Istoty ufo mogły stworzyć taki rodzaj mieszańców, którzy mają specjalne zdolności paranormalne. Są w jakiś nieznany nam sposób podłączeni do sieci, przez komputery wywierają wpływ psychiczny albo i duchowy na jednostki normalne czyli ludzi.

 

Swoimi mocami parapsychicznymi sieją postrach. Spora część ludzi stwierdza, że czuje atak mentalny gdy tylko wejdzie na daną stronę czy dany portal ! Trzeba podkreślić, że może tu dochodzić do połączenia sił ufo demonicznych razem z ich wytworami w postaci ukształtowanych "biorobotów". To zjawisko ma też specjalną nazwę "zespołu uzależnienia od internetu" (ang. Internet Addiction Disorder, IAD)

 

W kolejnym urywku sesji hipntycznej dowiadujemy się, że istnieje jakiś przygotowany plan UFO istot. Dlaczego jest on tak starannie ukrywany ? Kto i kiedy uruchomi całą armię "nowych obywateli Ziemi" ?! Jeżeli państwo obejrzą film, do którego dałem link na końcu, to z pewnością zdadzą sobie sprawę, że coś się szykuje na tej planecie ! Film ten został przetłumaczony na język polski i nosi tytuł "Demoniczne UFO"

 

Poniżej kolejny urywek z sesji hipnotycznej. Wydaje się, że Istoty UFO przygotowują coś specjalnego:

[...]Spośród wspomnień, które przeniknęły do jej świadomości w ciągu ostatnich kilku lat, najwięcej pytań rodzą te związane z "ludźmi w kokonach". - Nie pamiętam, kiedy to wydarzenie naprawdę mogło mieć miejsce - stwierdziła. - Przypominam sobie jedynie duże pomieszczenie zalane miękkim, białym światłem. W pomieszczeniu przebywał jeden z Szaraków. Widziałam też jakiegoś mężczyznę, ale nie wiem, co robił. Część pomieszczenia zajmowały skrzynie w kształcie sarkofagu, w których spoczywali ludzie. Oni byli żywi, ale nie ożywieni. Ich ciała spowijało coś w rodzaju białej mgiełki i wiedziałam, że to właśnie ta mgiełka utrzymuje ich przy życiu. Wiedziałam, że czekają na życie w przyszłości. Obecna w pomieszczeniu istota zapytała ją, czy chce zobaczyć siebie? Pat przytaknęła i wówczas istota pokazała jej pojemnik z ciałem kobiety.

- Poprzez tę mgiełkę widziałam niewielki fragment ludzkiej twarzy. Widziałam nos, usta, oczy, przeto z całą pewnością mogę stwierdzić, że była to twarz ludzka. Wiedziałam, że ma to jakiś związek z ich odwiedzinami w roku 1954, ponieważ wspominali wtedy o zrobieniu "nowej mnie". Czułam, że tamten kokon zawierał właśnie mnie. Zrozumiałam, że czekają na wskrzeszenie czy też ponowne ożywienie, a wtedy będziemy mogli oglądać ich i rozmawiać z nimi tutaj, na ziemi[...]

Czy na Ziemi jest przygotowywana niewidoczna inwazja istot hybrydalnych ? Skąd będą te nowe humanoidy pobierać energię życiową ?! Jeżeli nie posiadają dusz, bo nie powstali w ciałach ludzkich kobiet, to ktoś będzie musiał być ich żywicielem.

 

Z Księgi Rodzaju 6:3 dowiadujemuy się, że życie bierze się ze świętego Ducha Bożego, czyli Duszy:

 „...I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat...”

Jeżeli człowiek prowadzi święte życie to ma szansę na 120 lat życia w biologicznym ciele, na tej planecie. Odcięcie człowieka od Boga, źródła życia, powoduje najpierw zabranie życia wiecznego i ostatecznie życia w ogóle – człowiek przestaje istnieć.

"...Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną..."

Duch Boży w ludziach przed potopem, nie był "wieczny". Wraz z wypędzeniem Adama z Raju, rodzaj ludzki zaczął się starzeć, inaczej - umierać. Demoniczne UFO istoty sterujące "maszynerią orgoniczną" mogą pobierać energię życiową z coraz większej części ludzkości, zwłaszcza z tych ludzi, którzy są bardziej niż inni podłączeni do tej niewidzialnej konstrukcji.

 

Kolejny urywek z sesji hipnotycznej zdaje się potwierdzać podejrzenia:

[...]- To dźwięk twojej duszy - powiedział jej Szarak.

Pat zrozumiała, że miało to coś wspólnego z nieożywionymi ludzkimi ciałami, które widziała w przeszłości, ciałami pozbawionymi ożywiającej je "energii duszy".[...]

[ibimage==22257==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ci z państwa którzy się zapoznali z wpisem o Istotach innowymiarowych zapewne znają cytat opowiadający o MiB-ach, jednak należy go tu kolejny raz zacytować:

[...]MiB-y wyglądające z pozoru na ludzi, zachowywały się niezwykle dziwnie a nawet dziwacznie jak na agentów.  Doktor Herbert Hopkins, psychiatra i badacz UFO, który prowadził sprawę porwania przez istoty pozaziemskie dwóch mężczyzn w 1975 roku  w stanie Maine w USA, zetknął się z przedziwną sytuacją.  Rok po zdarzeniu doktor pracował w swoim domu, kiedy zadzwonił telefon, rozmówca oznajmił, że jest badaczem UFO i zapytał, czy może złożyć wizytę doktorowi ? Gdy Hopkins zgodził się na wizytę, rozmówca w minutę pojawił się przed drzwiami. Nie zauważyłem samochodu - relacjonuje dr Hopkins - a zresztą, nawet gdyby go miał, nie zdążyłby do mnie dojechać w tak krótkim czasie nawet od najbliższej budki telefonicznej.

 

Tajemniczy gość poradził Hopkinsowi, by ten zniszczył wszystkie materiały na temat sprawy z 1975 r. Kiedy jednak rozmowa zeszła na problemy UFO, gość Hopkinsa zaczął mówić coraz mniej wyraźnie, aż w końcu wstał i potykając się ruszył ku drzwiom. Mamrotał przy tym: „Kończy mi się energia, muszę już iść." Dopiero, gdy gość wyszedł, Hopkins zdał sobie sprawę z jego osobliwego wyglądu. Miał on na sobie zupełnie nowy, choć niemodny już, czarny garnitur. Był kompletnie łysy, nie miał także brwi ani rzęs. Co więcej, używał szminki.’’[...]

 

Dodatkowo proszę się zapoznać z tym urywkiem zdarzenia z udziałem istot UFO:

[...]A potem to coś powiedziało mi, że mam "pójść z nimi", ale odparłam, że nie chcę iść z nimi. I nagle rozległ się ten wibrujący dźwięk, który pochodził od nich".
Po chwili zmagania się z nimi na siłę woli, spostrzegła, że Jo śpi jak suseł. Musiała nią mocno potrząsnąć, aby ją obudzić. W tym momencie zdała sobie sprawę, że minęło dosyć dużo czasu... znacznie więcej, niż wynikało to z przebiegu zdarzeń, które pamiętała. Była przekonana, że musiała wystąpić luka w czasie w jej wspomnieniach. Przypuszczenie to zostało potwierdzone przez Jo, która kilka tygodni później powiedziała, że po obudzeniu się miała uczucie, jakby odebrany jej został "kawał życia". Tak więc odczucie luki w czasie musiało być bardzo wyraźne u nich obu.

[ibimage==22258==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przerażone uciekły w panice z sypialni do kuchni. Tam starały się dociec, co się im przydarzyło, gdy nagle usłyszały wysoki wibrujący dźwięk. Jasne światło, które zdawało się emanować z dużego pustego pola sąsiadującego z ciągiem ich bloków mieszkalnych, zalało światłem ich pokój.

[...] Można by cywować więcej przypadków gdy coś zostawało oderbane ludziom, np: zabierane mogą być myśli, umysł, jednak w tym przypadku moglo chodzić bardziej o zabrany "czas życia-życiowy".

[ibimage==22259==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Część młodego pokolenia Polaków może być już tymi "trochę zmodyfikowanymi" jak to ujął jeden z szaraków w początkowym cytacie ! Jakie objawy takiego pierwiastka demonicznego moglibyśmy obserwować ?

Z własnych obserwacji i badań forów internetowych to szczególnie widoczne są takie jak:

- Myśli - sprośne, wulgarne, przeciw temu, co nadprzyrodzone i święte.

- Awersja wobec Boga, osób wierzących i duchownych (kapłanów, sióstr zakonnych).

- Agresywne zachowania na tle religijnym i społecznym, nerwowe reakcje na czyjąś pobożność, praktyki duchowe i modlitwy (szczególnie za osobę dręczoną).

- Nagłe zmiany zachowań w pisanych komentarzach.

- Zakłócenia zdrowia szczególnie bóle głowy, żołądka, pleców, ścisk gardła, które nie daje się zdiagnozować ani wyleczyć, występuje to po wejściu na daną stronę.

- Wklejane zdjęcia Matki Boskiej wywołują szał i wybuchy agresji u forumowiczy! Jest to jeden z najpoważniejszych testów potwierdzających wpływy ufo na zdemonizowanych internautów obsługujących fora/strony społecznościowe !

 

Proszę państwa normalny człowiek (nie hybryda ufo) mając kontakt z komputerem, internetem traktuje te przedmioty jako martwe, jako pewnego rodzaju sprzęt użyteczny. Dlaczego mają one mieć wpływ na psychikę, skąd mają się brać emocję, a zwłaszcza te złe w połączeniu z internetem i komputerem ?! Normalny czlowiek siada przed urządzeniem informatycznym i wykonuje pewne czynności, jednak sprawa interakcji ze środowiskiem internetu jest zawiła i może mieć coś wspólnego z psychiką, biologią oraz w pewnych przypadkach "hybrydalnych" z działaniem nadprzyrodzonym/psychotronicznym/parapsychicznym.

 

Moje własne dociekania w tej sprawie zaprowadziły mnie do przekazu z Chilbolton o którym państwa informowałem w "Prawdziwym władcy pierścieni" Przekaz ten opowiada o tym, że byty wskazane tam, są zbudowane z innych bloków niż ludzie. Ich DNA zawiera pewną ilość silikonu. Czy nie jest to podpowiedz, że mogą oni być podpięci pod globalną sieć (będąc formą hybryd biologiczno-elektronicznych (produktem nienaturalnym) ? Że wywierają i kontrolują myśli, a zwłaszcza poprzez hybrydy umiejscowione w społeczeństwie ?! Temat sterowania masami jest delikatny będąc jednocześnie bardzo poszukiwaną wiedza przez tajne organizacjie, ale jak i rządowe. Silikony to syntetyczne polimery krzemoorganiczne o strukturze siloksanów, w których wszystkie atomy krzemu podstawione są grupami alkilowymi.

[ibimage==22260==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

(Nie jest wiadomo czy ta ujawniona informacja o silikonowym składniku DNA pochodzi od samych tych stot tworzących tzw. piktogram, czy od innych, mających nam przekazać tą wiadomość w ramach ostrzegawczych ?! Chociaż jest to jedyny taki przypadek wygnieceń, w którym ludzkość jest informowana o zagrożeniu...)

Poniżej ilustracja informacji z Chilbolton:

[ibimage==22261==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Półprzewodniki − najczęściej substancje krystaliczne, których konduktywność (przewodnictwo właściwe) może być zmieniana w szerokim zakresie (np. od 10 do potęgi minus 8 do 10 do potęgi 3 S/cm) poprzez domieszkowanie, ogrzewanie, oświetlenie bądź inne czynniki. Materiały półprzewodnikowe są wytwarzane w postaci monokryształu, polikryształu lub proszku.

 

Starsze pokolenie ludzi nie jest tak bardzo zainteresowane przepływem emocjonalnym związanym z siecią WEB oraz wszelkimi maszynami informatycznymi, mówi się w takich przypadkach, że to jest "człowiek starej daty", że komputery są dla "dzisiejszej młodzieży", a nie dla niego.

 

 Siły demoniczne są obecne w Polsce, tego nie można ukrywać, to widać każdego dnia w telewizji i na forach ! Aborcja to starożytna metoda wzywania demonów ! Bezpardonowe ataki na chrześcijaństwo są tego dobrym przykładem. Wydaje się, że fora internetowe są miejscem występowania nie tylko agentów wpływu i walki psychologicznej, ale i miejscem występowania specjalnie przygotowanych do tego celu hybryd !

[ibimage==22262==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nikt nie wie kto jest kim, nikt nie wie czy dana osoba lub postać (avatar) to specjalna jednostka siedząca w tajnym budynku i wprowadzająca szkodliwą informację do obiegu ? Zwłaszcza nienawiść, która niszczy zdrowy rozsądek i rozumowe rozważanie spraw. Sączenie nienawiści do pewnych grup społecznych jak chrześcijanie to działania typowo demoniczne !. Jest to odwracanie racjonalnego spojrzenia na niezwykłą rzeczywistość w której się znajdujemy. Zaśmiecanie umysłów i serc szkodliwymi emocjami to działania typowo destrukcyjne. Ci będący pod wpływem innych rzeczywistości czy innych bytów stają się miejscem zwarcia (wewnętrznej walki). Siedząc przed monitorem i jak im się wydaje walcząc z innymi, o innych poglądach, wypalają się, dając tym samym argument o istnieniu "maszynerii orgonicznej" !

[ibimage==22263==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Należy wspomnieć o tym wydarzeniu, które wywołało szok pośród ludzi antyku, jak i chyba u samego Platona, oraz które miało szeroki oddźwięk w pogańskiej (choć nie tylko) demonologii, a także spowodowało trwającą długo na przestrzeni dziejów dyskusję. Otóż w 399 r. przed Chr. Sokrates został skazany przez ateński sąd na karę śmierci, co skończyło się właśnie jego odejściem.

 

Okoliczności zaś tego zdarzenia przedstawił Platon w utworze p.t.: Obrona Sokratesa. I tak skarga trzech zawistnych obywateli ateńskich dotyczyła tego, że Sokrates miał rzekomo psuć młodzież, ucząc ją niewiary w bogów, w których wierzyło państwo, natomiast ucząc wiary w inne, nowe bóstwa-demony. Sokrates stwierdzał zaś, że uznaje tylko istnienie demonów - inna sprawa starych, czy nowych.

 

Ponadto na potwierdzenie swego zdania nadmieniał, iż od dzieciństwa odzywał się jakiś głos (tj. że miał jakiegoś demona-bóstwo), który zawsze mu odradzał, gdy tylko Sokrates zamierzał podjąć jakieś przedsięwzięcie, nigdy zaś nie doradzał. Np. ów demon odciągał go od zajmowania się polityką, a popychał do tego, aby wszczynał on rozmowy z mieszkańcami Aten (należy tu bowiem pamiętać, że Sokrates był właśnie ulicznym nauczycielem, jakby głosem sumienia antycznego świata, czy ówczesnym autorytetem moralnym, co zresztą „potwierdziła" jeszcze wyrocznia delficka, która orzekła, iż Sokrates jest najmądrzejszym człowiekiem w Grecji).

 

W kolejnym swoim utworze Eutydem Platon dodaje jeszcze, iż Sokrates stwierdzał, że jakieś „bóstwo" dawało mu odczuć swój znak, aby czegoś nie czynił. Polacy powinni się wznieść na najwyższy poziom moralności by wiedzieć czego nie czynić. W twórczości Platona, należy wspomnieć o jeszcze jednym utworze, w którym zawarte zostało odniesienie do demonologii.

 

Otóż w pseudoplatońskim Epinomisie znalazło się już mocne przeświadczenie, że miejscem przebywania demonów jest również powietrze. Św. Justyn Męczennik zaś widział w całym tym zdarzeniu wręcz zawiść demonicznie podburzonego ludu ateńskiego, bowiem Sokrates, badając zagadnienie swojego demona, być może mógłby za jakiś czas zacząć rozwiązywać problem jego negatywnych wpływów i szkodliwości działań czym przyczyniłby się do otwarcia oczu poganom na prawdę o zagadnieniu demonizmu, co w obecnych czasach jest nazywane "kulturą nowoczesnego europejczyka" ,a jest sączone z telewizorów jako prawidłowa postawa (homoseksualna, postawa przerywania ciąży itd).

 

Skrajne zachowania cielesnych popędów w tym i homoseksualizm to w duchowym ujęciu nazwane zostało demonizmem. Dzisiaj tak jak w starożytnej Grecji poprzez telewizory propaguje się demoniczną cywilizację oraz demoniczną nagonkę na pewne grupy społeczne (chrześcijan), tajne organizacje wyznające istoty demoniczne manipulują opinią społeczną co widać w zachowaniu wielu osób.

 

Poniżej przedstawiam państwu przebieg i wnioski z dwóch najsłynniejszych eksperymentów psychologiczncyh. Pokazują one jak bardzo ulegamy niewidocznym wpływom ! Wywieranie nacisku przez czynniki innowymiarowe nie musi być widoczne i oczywiście nie jest widoczne. Gdy dodamy do tego ukryty element psychologii zjawiska UFO to otrzymamy niezwykłą wiedzę na temat nas samych, a także tych z rządu oraz stojących nad nimi ingerujących "autorytetów" ! To wszystko staje się coraz bardziej widoczne gdy obserwujemy zachowanie tak słabych jednostek jak obecna polskojęzyczna klasa trzymająca nadzór nad obywatelami tego umęczonego kraju.

 

Eksperyment Milgrama – eksperyment psychologiczny, zaprojektowany i przeprowadzony w pierwotnej wersji przez psychologa społecznego Stanleya Milgrama. Eksperyment badał posłuszeństwo wobec autorytetów. Przeprowadzony był w 1961 i 1962 roku.

 

Stanfordzki eksperyment więzienny (Stanford Prison Experiment – SPE) – miał za zadanie zbadać psychologiczne efekty symulacji życia więziennego. Przeprowadziła go grupa psychologów uniwersytetu Stanford pod przewodnictwem Philipa Zimbardo w 1971 roku. Podczas selekcji kandydatów kierowano się ich dobrą kondycją psychofizyczną oraz brakiem kryminalnej przeszłości. 24 wybranych studentów losowo podzielono na więźniów i strażników. Eksperymentalne więzienie skonstruowano w piwnicy wydziału psychologii w Stanford.

 

Stanley Milgram zadał sobie pytanie o przyczyny ślepego posłuszeństwa wobec zbrodniczych rozkazów, które doprowadziły zwyczajnych wydawałoby się ludzi do ludobójstwa np. w obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej. Przypuszczał, że Niemcy jako naród muszą być szczególnie skłonni do podporządkowania się przełożonym. W celu sprawdzenia tej hipotezy wymyślił eksperyment, który miał na celu zbadanie skłonności ludzi do ulegania autorytetom. Pierwotnie Milgram chciał przeprowadzić sondaż na grupie amerykańskiej, a następnie pojechać do Niemiec, aby wyłowić różnice w zachowaniach przedstawicieli różnych narodowości.

 

Po przeprowadzeniu badań w USA Milgram stwierdził jednak: Znalazłem tu (w Ameryce) tyle posłuszeństwa, że wcale już nie było powodu jechać do Niemiec. Wyniki eksperymentu na próbie amerykańskiej były bardzo zaskakujące i nieoczekiwane, także dla samego Milgrama. Ochotnicy zgłaszali się do laboratorium po przeczytaniu w prasie ogłoszenia. Byli pewni, że biorą udział w badaniu „wpływu kar na pamięć”. Ochotnicy w obu eksperymentach dostawali pieniądze za uczestniczenie w doświadczeniu.

 

W przypadku Eksperymentu Więziennego Pierwszy dzień w niczym nie przypominał badań naukowych. Nieświadomi uczestnicy projektu (więźniowie) zostali aresztowani przez policję we własnych domach. Przedstawiono im zarzuty (napad z bronią w ręku i włamanie), odczytano prawa i skutych kajdankami odwieziono do pobliskiego komisariatu (policja zgodziła się współpracować z badaczami). Na miejscu ich spisano, zdjęto odciski palców i zamknięto w celi, przewiązując uprzednio oczy. „Więźniowie” zostali odeskortowani do „uniwersyteckiego więzienia”, gdzie po przywitaniu przez naczelnika i powtórzeniu ciążących na nich zarzutów, zostali dokładnie przeszukani i rozebrani do naga. Następnie poddano ich procesowi odwszenia za pomocą aerozolu.

 

W Eksperymencie Miligrama badany wchodził do laboratorium, widział obecną już w pomieszczeniu inną „osobę badaną”. W rzeczywistości był to pomocnik eksperymentatora – czterdziestosiedmioletni mężczyzna z nadwagą, sprawiający miłe wrażenie (księgowy). Jego zadaniem było odgrywanie osoby badanej. Następowało sfingowane losowanie ról, w którym prawdziwej osobie badanej przypadała rola „nauczyciela”, a pomocnikowi eksperymentatora – rola „ucznia”.

 

Nauczyciel dowiadywał się, że jego zadanie polegać będzie na czytaniu uczniowi listy par słów (np. „miły-dzień”, „niebieska-skrzynka” itp.), a następnie sprawdzaniu, jak wiele z tych par uczeń zapamiętał. Jeśli uczeń odpowie prawidłowo, nauczyciel czyta kolejne słowo, gdy uczeń odpowie źle – nauczyciel stosuje karę w postaci wstrząsu elektrycznego. Nauczyciel otrzymywał na początku jeden próbny wstrząs elektryczny o napięciu 45 V, który był odczuwany jako dość bolesny.

 

Następnie ucznia przeprowadzano do sąsiedniego pokoju, oddzielonego od laboratorium szybą. Tam przywiązywany był do krzesła przez pomocnika eksperymentatora oraz nauczyciela. Przeguby ucznia podłączane były do elektrod, po uprzednim posmarowaniu nadgarstków maścią „w celu uniknięcia poparzeń i pęcherzy”. W trakcie przypinania „nauczyciel” słyszał jak „uczeń” zadaje pytanie „eksperymentatorowi”, czy to może być niebezpieczne, ponieważ ma kłopoty z sercem – „Wstrząsy mogą być bolesne, ale nie powodują uszkodzenia tkanek” – odpowiadał eksperymentator.

 

Następnie nauczyciel wracał do pomieszczenia eksperymentatora i siadał przed aparatem, przy pomocy którego miał stosować elektrowstrząsy („kary”). Czytał listę słów (lista była bardzo długa oraz trudna do zapamiętania) i rozpoczynał „fazę sprawdzającą” (głos ucznia słyszał przez interkom). Jeśli uczeń popełniał błąd, otrzymywał „za karę” wstrząs elektryczny.

 

Reguła była taka, że przy kolejnych błędach zwiększano siłę wstrząsu. Początkową dawką było 15 woltów. Każdy kolejny wstrząs był rzekomo silniejszy o 15 V. Ostatnią dawką miało być 450 V – przed nauczycielem było 30 przełączników. Zadaniem ucznia było udawanie, że otrzymuje wstrząsy elektryczne. Jego wypowiedzi za każdym razem były takie same (odtwarzano je z taśmy)

 

W przypadku Eksperymentu Więziennego dobrowolni skazańcy zostali ubrani i potraktowani jak prawdziwi przestępcy przez tych mających się wcielić w role strażników. Od samego początku obserwowano coraz większe znęcanie się strażników nad więzniami. Drugiego dnia eksperymentu wybuchł bunt. Po 36 godzinach eksperymentu więzień o numerze 8612 zaczął wykazywać szereg niepokojących objawów. Na zmianę zachowywał się agresywnie i wybuchał płaczem, miał „zdezorganizowany sposób myślenia”. Strażnicy i naukowcy podejrzewali go o próbę oszustwa.

 

Badający go specjalista zaproponował mu bycie informatorem w zamian za łagodniejsze traktowanie przez strażników. 8612 miał przemyśleć tę propozycję. Wśród więźniów umocniło się przekonanie, że to nie eksperyment, tylko prawdziwe więzienie. Jeden ze strażników podsłuchał więźniów omawiających plan ucieczki. Zgodnie z nim, wypuszczony wcześniejszej, rozbity psychicznie i załamany więzień nr 8612 miał zebrać kilku przyjaciół, wtargnąć do więzienia i uwolnić pozostałych. Po niedoszłym włamaniu strażnicy nasilili prześladowania wobec więźniów. Następnego dnia część więźniów stanęła przed komisją, która miała rozważyć ich warunkowe zwolnienie. Na jej czele stanął wspomniany wcześniej eks-więzień i konsultant grupy Zimbardo. Po kilku dniach część więźniów gotowa byłaby zrezygnować z należnych im pieniędzy w zamian za natychmiastowe zwolnienie.

 

Eksperyment zakończono już szóstego dnia z dwóch powodów. Strażnicy zaczęli dopuszczać się coraz bardziej gorszących praktyk, m.in. zmuszając więźniów do symulowania aktów homoseksualnych. Ponadto Christiana Maslach, późniejsza żona Zimbardo, doktor ze Stanfordu, stanowczo sprzeciwiła się eksperymentowi po tym, jak przeanalizowała jego zgubny wpływ na psychikę więźniów.

 

W przypadku Eksperymentu Miligrama "nauczyciel" (odpowiednik strażnika więziennego) miał do dyspozycji następujące napięcia prądu elektycznego, w wyniku których pojawiały się nagrane na taśmie odgłosy osoby męczonej:

15-90 V – Auu

120 V – Auuu! „To rzeczywiście boli”

150 V – AAuuuu! Eksperymentatorze! Już dosyć, Proszę mnie stąd zabrać. Mówię panu mam kłopoty z sercem. Serce zaczyna mi już dokuczać. Proszę mnie stąd zabrać. Serce zaczyna mi dokuczać. Odmawiam dalszego udziału w tym. Pozwólcie mi wyjść.

165 V – AAAUUU! (krzyk) POZWÓLCIE MI WYJŚĆ!

180 V – AAAUUU! (krzyk) Nie mogę wytrzymać tego bólu! POZWÓLCIE MI STĄD WYJŚĆ

195 V – AAAUUU! (krzyk) Pozwólcie mi stąd wyjść! Pozwólcie mi stąd wyjść! Serce mi nawala. Nie macie prawa trzymać mnie tutaj! Pozwólcie mi stąd wyjść (4x)

210 V – AAAUUU! Eksperymentatorze! Proszę mnie stąd zabrać! Mam już dosyć! Nie chcę już więcej brać udziału w tym eksperymencie.

255 V – AAAUUU! Zabierzcie mnie stąd!

270 V – (Okrzyki bólu) Pozwólcie mi stąd wyjść! (3x)

300 V – (Okrzyki bólu) Absolutnie odmawiam odpowiedzi! Zabierzcie mnie stąd. Nie możecie mnie tutaj trzymać! Zabierzcie mnie! Zabierzcie mnie stąd!!

315 V – (Głośny okrzyk bólu) Mówiłem, że odmawiam odpowiedzi! Nie chcę dłużej uczestniczyć w tym eksperymencie!

330 V – (Intensywny i przedłużony okrzyk bólu) Pozwólcie mi stąd wyjść (2x) Mówiłem, serce mi nawala (histerycznie). Nie macie prawa mnie tu trzymać. Pozwólcie mi wyjść (powtórzone wielokrotnie).

 

Przy silniejszych wstrząsach uczeń miał histerycznie i głośno krzyczeć. Od pewnego momentu przestawał reagować – w sali panowała wtedy złowroga cisza. Eksperymentatora grał zawodowy aktor o bardzo oficjalnym wyglądzie, ubrany w fartuch laboratoryjny. Jeśli w pewnym momencie nauczyciel zwracał się do eksperymentatora z wątpliwościami co do dalszego kontynuowania wstrząsów, eksperymentator odpowiadał:

- „Proszę kontynuować”

- „Eksperyment wymaga, aby to kontynuować”

- „Proszę kontynuować, to jest absolutnie konieczne”

- „Nie masz innego wyboru, musisz kontynuować”

Jeśli pierwszy nakaz nie był skuteczny, stosowano drugi, dopiero potem trzeci i czwarty. Jeśli po 4 zdaniu badany nie był posłuszny, przerywano eksperyment. Jeśli po którymś ze zdań nauczyciel podporządkowywał się i stosował kolejny szok, to przy następnym zawahaniu lub pytaniu „eksperymentator” miał wypowiadać kolejne zdania od pierwszego do czwartego.

 

Gdy nauczyciel pytał, czy uczniowi może stać się krzywda, eksperymentator odpowiadał: „Wstrząsy mogą być bolesne, ale nie powodują uszkodzenia tkanek”. Jeśli nauczyciel mówił, że uczeń nie chce kontynuować, eksperymentator mówił: „Czy to się uczniowi podoba czy nie, musisz kontynuować aż on powtórzy poprawnie wszystkie pary słów”.

 

Eksperymentator był pewny siebie i mówił zawsze stanowczym głosem, ale nie był niegrzeczny. Wszystkie osoby badane (nauczyciele) w pewnym momencie zadawały pytanie o to, czy należy aplikować kolejny wstrząs elektryczny. Widać było, że badani męczyli się z powodu cierpień ofiary. Prosili badacza, aby pozwolił im przestać. Gdy odmawiał, kontynuowali, ale trzęsąc się, pocąc, jąkając. Obgryzali paznokcie, niekiedy wybuchali nerwowym śmiechem. Niektórzy oszukiwali, sądząc, że pozostanie to niezauważone, i dawali ofierze mniejsze wstrząsy niż powinni.

 

Kilku badanych poprosiło, aby zwolnić ich z dalszej konieczności stosowania szoków. Chcieli też oddać pieniądze, które dostali za udział w badaniu (mimo że na początku zaznaczano, że pieniądze dostają za samo przyjście do laboratorium, bez względu na to jak przebiegnie eksperyment).

 

Milgram zastanawiał się, jak wiele osób dojdzie do końca skali i zaaplikuje najsilniejszy wstrząs (450 V) uczniowi. Badani (nauczyciele) mieli wiele powodów, dla których powinni w pewnym momencie przerwać eksperyment: Uczeń bardzo wiarygodnie grał. Nauczyciele byli przekonani, że rzeczywiście rażą go prądem i wywołują jego coraz to silniejsze cierpienia. Dowodzą tego między innymi wywiady przeprowadzane z nauczycielami po zakończeniu eksperymentu.  Badani słyszeli w czasie przypinania ucznia do krzesła, jak mówi on eksperymentatorowi, że ma kłopoty z sercem.

 

Mimo że eksperymentator zapewniał, iż nie ma groźby „uszkodzenia tkanek”, uczeń krzyczał, że z jego sercem nie dzieje się dobrze, i histerycznie domagał się przerwania doświadczeń – słusznie twierdząc, że nikt nie ma prawa go tu trzymać. Badani nigdy wcześniej nie widzieli eksperymentatora ani ucznia i nie mieli ich także zobaczyć w przyszłości, nie było tu żadnych dalszych ewentualnych konsekwencji niesubordynacji.

 

Nauczyciele byli przekonani, że biorą udział w „badaniu wpływu kar na pamięć”. Jednak od pewnego momentu „uczeń” odmawiał wszelkich odpowiedzi. Oznaczało to, że kontynuowanie eksperymentu mija się z celem. Wykonywano losowanie przed eksperymentem po to, aby rzeczywista osoba badana – nauczyciel – miała przekonanie, iż ślepy traf zrządził, że to nie ona jest rażona prądem. Nauczyciele dostawali próbną dawkę szoku (o sile 45 V), aby zwiększyć wiarygodność badania. Ten szok (10x słabszy niż ostatni szok, który aplikowano uczniowi) był odczuwany jako bolesny. Gdy proszono studentów o przewidywanie wyników tak zaplanowanego eksperymentu, okazało się, że przeciętnie sądzili oni, iż do końca skali dojść może co najwyżej 1% nauczycieli.

 

Gdy proszono zawodowych psychiatrów (a więc specjalistów) o przewidzenie wyników, sądzili, że do końca skali dojść może najwyżej jedna osoba na tysiąc (jeden promil) W tak opisanym eksperymencie najsilniejszy szok zaaplikowało uczniowi 65% badanych. Nikt nie wycofał się, gdy ofiara wyraźnie o to prosiła, ani wtedy gdy zaczęła wołać o pomoc, nawet wtedy gdy wydawała okrzyki pełne bólu. 80% uczestników kontynuowało wstrząsy mimo tego, że uczeń wspominał, że ma kłopoty z sercem i krzyczał „Pozwólcie mi stąd wyjść!” (300 V). Osoby, które doszły do końca skali były gotowe kontynuować eksperyment, gdy badacz decydował o jego zakończeniu. Nie spodziewano się tak wysokiego odsetka całkowicie ulegających osób.

 

Całkowita nietrafność przewidywań zarówno psychiatrów jak i studentów świadczy o braku świadomości presji, jaka wywierana jest na ludzi przez osoby obdarzone autorytetem oraz żywieniu złudzenia niezależności własnej osoby od wpływów innych ludzi. Dlaczego tak wiele osób zastosowało najsilniejszy szok?

 

Pierwsza odpowiedź, jaka się nasuwa, to, że większość ludzi (niemal 2/3) ma poważne zaburzenia i jest ukrytymi psychopatami lub sadystami. Prawdopodobnie tak właśnie myśleli psychiatrzy i studenci, którzy mieli przewidywać wyniki tego eksperymentu: Do końca skali mogą dojść jedynie osoby poważnie zaburzone – a takich ludzi jest ok. 1%. Ta interpretacja jest jednak niesłuszna, na co wskazuje kilka faktów:

 

Badani po eksperymencie twierdzili, że było to jedno z najgorszych zdarzeń, jakie im się przytrafiło. Nikt nie czerpał przyjemności z udziału w eksperymencie. Badani oszukiwali eksperymentatora wtedy, gdy myśleli, że tego nie widzi. Na przykład zamiast zaaplikowania wstrząsu 300 V wymierzali 15 V. Gdyby badani byli sadystami, należałoby oczekiwać oszukiwania w drugą stronę.

 

Milgram sprawdzał, jakie cechy osobowości posiadają ludzie aplikujący najsilniejsze wstrząsy w porównaniu z tymi, którzy przerywali badanie w pewnym momencie. Okazało się, że nie wykrył żadnych istotnych różnic w cechach osobowości. Jest to szalenie zaskakujący wynik i konieczny do zinterpretowania. Prawdopodobnie testy osobowości nie kłamią i rzeczywiście nie ma różnic między tymi, którzy aplikują najsilniejszy szok, a tymi, którzy wycofywali się z badania. Milgram twierdził, że wszyscy, niezależnie od tego, jak się zachowują, przeżywają olbrzymią presję na podporządkowanie się autorytetowi – ich przeżycia są więc podobne. Na dowód tego twierdzenia przytaczał m.in. fakt, że ani jedna osoba z tych, które przerwały eksperyment, nie weszła do sali ucznia, aby udzielić mu pomocy i odpiąć od krzesła, do którego był przywiązany.

 

Nikt z badanych nie zawiadomił władz uniwersytetu o tym, że w laboratorium człowiek rażony jest prądem. Wynik eksperymentu interpretuje się więc jako objaw skłonności ludzi do podporządkowania się autorytetom, która jest u ludzi olbrzymia (w niektórych wariantach badania nawet 93% osób stosowało najsilniejsze szoki).

 

Natomiast w Eksperymencie Więziennym wśród strażników (odpowiednik "nauczyciela") można było wyróżnić trzy podstawowe typy zachowań. Pierwsza grupa była surowa, choć sprawiedliwa. Strażnicy z drugiej grupy starali się nie krzywdzić więźniów i udzielać im „drobne przysługi”. Pozostali natomiast znajdowali satysfakcję w znęcaniu się nad skazańcami, mimo że żaden test osobowości nie wykazywał u nich takich tendencji. Wszystkich strażników łączyło jedno: nie odmawiali wykonania żadnego rozkazu. Najbardziej znienawidzony z nich zyskał sobie miano Johna Wayne’a, ze względu na nieugiętość i bezwzględność.

 

Zachowanie więźniów. Więźniowie radzili sobie na różne sposoby z atmosferą podległości i poniżenia. Początkowo niektórzy z nich przeciwstawiali się i bili ze strażnikami. Czterech więźniów zareagowało załamaniem emocjonalnym, u jednego stres spowodował wysypkę psychosomatyczną. Część stała się „dobrymi więźniami”, którzy wykonywali wszystkie rozkazy strażników. Więźniowie jako grupa zostali całkowicie rozproszeni i zdominowani przez strażników. Komentarz byłego więźnia nr 416 (2 miesiące po zakończeniu eksperymentu): "Zacząłem mieć poczucie, że tracę tożsamość. Tożsamość osoby, którą nazywałem "Clay", osoby, która kazała mi iść do tego miejsca, osoby, która dała się w tym więzieniu zamknąć – bo to było dla mnie więzienie, i nadal jest. Nie uważam, że to eksperyment ani symulacja, bo to po prostu więzienie prowadzone przez psychologów zamiast przez państwo. Zacząłem mieć poczucie, że osoba, którą byłem i która kazała mi iść do więzienia, była mi obca – obca tak bardzo, że w końcu stałem się 416. Naprawdę byłem swoim numerem"

 

Cele eksperymentu według Zimbardo to: Skonfrontowanie tezy o radykalnej zmianie zachowania (skłonności do ogromnego okrucieństwa) zwyczajnych ludzi, kiedy stają się anonimowi i mogą traktować innych przedmiotowo oraz zbadanie wpływu otoczenia, autorytetu, solidarności grupowej oraz konkretnej sytuacji na działania jednostek, czyli eksperyment Milgrama.

 

Wnioski kierownika projektu Zimbardo. Amerykański psycholog udowodnił, że ludzie zdrowi psychicznie w specyficznych warunkach wcielają się w role oprawców i ofiar. Powodów takich zachowań upatruje on nie w zaburzeniach ludzkiej psychiki, lecz we wpływie otoczenia na jednostkę. Przez następne lata uczestnicy byli obserwowani – eksperyment nie wpłynął negatywnie na ich życie. Było to spowodowane tym, że zostali poddani terapii, na której dokładnie im wytłumaczono, czego byli uczestnikami i świadkami. Jednym z wniosków było też spostrzeżenie, że odgrywanie ról społecznych może wpływać na kształtowanie się osobowości jednostki, w szczególności w sytuacji, gdy nie ma ona możliwości zrzucenia schematu roli lub gdy rola społeczna nie pozwala jej na margines swobody postępowania. Zaplanowany na dwa tygodnie eksperyment przerwany został już po sześciu dniach ze względu na brutalne zachowania osób, które przyjęły role strażników.

Efekt Lucyfera – termin wprowadzony przez Philipa Zimbardo. Określa on przemianę charakteru człowieka z dobrego na zły, jedynie z powodu środowiska, w jakim się znajduje. Jako przykład występowania Efektu Lucyfera przytacza się eksperyment więzienny przeprowadzony przez Zimbardo. Z tego też powodu tajemne organizacje starają się moralnie psuć społeczeństwa, by wywołać siły demoniczne obecne w pewnym proceńcie populacji. Nie znamy stopnia zdemonizowania poprzez byty UFO, jednak ocenia się, iż istnieje grupa ludzi nie będąca w pełni ludzmi, o czym państwo czytali w początkowych cytatach z sesji hipnotycznych.

(Efekt Lucyfera Dlaczego dobrzy ludzie czynią zło?, Philip G. Zimbardo, wyd PWN 2008)

Doświadczenia Milgrama są dzisiaj uważane za jedne z najdonośniejszych (a z pewnością najsłynniejszych) i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych w historii psychologii, zarówno z powodów etycznych, jak i istotności tego zagadnienia w świecie realnym. Po wielu latach od zakończenia serii pierwotnych eksperymentów badania w tej dziedzinie nadal były prowadzone. Na przestrzeni lat stopień podporządkowania się sztucznie wytworzonym autorytetom nie zmienił się.

 

Tworzone obecnie w pośpiechu przez organizacje wytwory demoniczne, w postaci słynnych piosenkarzy czy innych publicznych zwyrodnialców zwanych często artystami, zyskują swoich nowych "więzniów" Wielu artystów świata zachodniego informuje opinie publiczna, że bez podporządkowania się "autorytetom" obecnej cywilizacji nie mogło by zrobić kariery, zdobyć pieniądzy itp, itd... Demoniczna rzeczywistość niepostrzeżenie wdziera się w umysły tych uzależnionych od TV i pseudo autorytetów przemysłu medialnego. W takiej sytuacji nie dziwią mądre i stanowcze posunięcia prezydenta Putina odnośnie nacisków homoseksualnych. Wiele wskazuje, że Rosja obroniła się przed zagrożeniem istot hybrydalnych, które opanowały całą zachodnią Europę.

 

Władimir Putin podpisał także poprawki do kodeksu rodzinnego zakazujące adopcji rosyjskich dzieci zarówno przez małżeństwa homoseksualne, jak i osoby samotne w krajach, w których związki osób tej samej płci zostały zalegalizowane.W oświadczeniu Kremla podano, że w ustawie chodzi i zapewnienie dzieciom „harmonijnego” rozwoju i ochrony przed „kompleksami, emocjonalnym cierpieniem i stresem”. Należy dodać, że jest to także ochrona przed zdemonizowaniem coraz bardziej obecnym w tzw. "krajach rozwiniętych" ! Rosjanie nie poddają się propagandzie prohomoseksualnej.

 

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał dwie ustawy krytykowane przez obrońców praw człowieka: ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich oraz wprowadzającą kary za obrazę uczuć religijnych i bezczeszczenie świątyń. Czy można mieć jeszcze wątpliwości o to kto kieruje w Polsce poczynaniami medialnymi ?! Chodzi o moce, siły ciemności oraz tzw. autorytet zła, obecny coraz bardziej w Polsce, instytucjach, TV, prasie..., skąd on pochodzi, z jakich "wyżyn" ?! Wygląda na to, że ktoś pod pozorem "europejskiej nowoczesności" stara się zabrać nam normalność. Rosjanie w tej wojnie duchowej i ideologicznej mają zdecydowane wsparcie własnych władz, czego nie można powiedzieć o Polsce.

"...Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich..." List do Efezjan 6:12

Od czasów niewoli babilońskiej w literaturze żydowskiej zaznacza się obecność demonów o obcym rodowodzie, które nie działały z upoważnienia Boga, ale nie były też wyraźnie podporządkowane szatanowi. Ich celem było nękanie człowieka i szkodzenie mu (jednak bardziej w sferze fizycznej niż moralnej): mogły powodować choroby oraz śmierć, miały też wpływ na uczucia ludzkie. Dzisiejsze poczynania pewnych ukrytych organizacji mają na celu niszczenie i atakowanie uczuć chrześcijan, są to jak widać typowe zachowania demoniczne.

 

Aby zwieść ludzi, istoty o mocach mistycznych, usiłują jednak ich wcześniej przygotować, rozmontowując ich światopogląd oraz sumienia. Indoktrynują ich duchową filozofią czy wizją religijną, opartą na kosmicznej ewolucji świadomości oraz bezosobowym pojęciu absolutu. Czy będą to więc realni Humanoidzi, którzy odwiedzają ludzi w pojazdach kosmicznych czy też po prostu demony; jedni i drudzy odwodzą ludzi od prawdziwej religii i prawdziwej drogi zbawienia.

 

Kadr ze znakomitego filmu pt.: "Earth Vs The Flying Saucers" (1956) "Ziemia kontra Latające Spodki" Wiele z zawartości tego filmu znajduje zadziwiające potwierdzenie w dzisiejszych raportach ufologicznych !

[ibimage==22264==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

P.s.

Chciałbym zapewnić wszystkich, że nie zamierzam popełnić samobójstwa, uznaję siebie za w pełni zdrową jednostkę ludzką z pełnią chęci życia i poznawania rzeczywistości Wspaniałego Projektanta !. Jeżeli państwo kiedykolwiek usłyszą, że pewien bloger (Homo sapiens) popełnił samobójstwo to wiedzcie, iż było to morderstwo ! Że dorwał mnie seryjny samobójca !

[ibimage==22265==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Musimy pamiętać, że kultywowanie tradycji może nas uratować przed szaleństwem "asymilacji" do zbliżającej się cywilizacji UFO hybryd ! Tradycja to przekazywane z pokolenia na pokolenie treści kultury, takie jak: obyczaje, poglądy, wierzenia, sposoby myślenia i zachowania, normy społeczne, uznane przez zbiorowość POLAKÓW za społecznie doniosłe dla jej współczesności i przyszłości. Osobiście bardzo cenię w przekazywanej przez tysiące lat tradycji chrześcijaństwa tajemnicę człowieczeństwa, której coraz bardziej brakuje cywilizacji technicznej.

[ibimage==22266==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Całość artykułu mogą państwo przeczytać pod tym adresem, serdecznie zapraszam:

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html

Film "Demoniczne UFO"

https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

Dodatkowo proponuję obejrzeć nową wersję słynnej klasyki filmowej:

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiele zostało przedyskutowane

Wiele zostało przedyskutowane wśród specjalistów na temat choroby psychicznej zwanej homoseksualizmem. Pierwotnie choroba psychiczna oznaczała w ogóle zaburzenie psychiczne. Zaburzenia psychiczne to utrudnienia funkcjonowania społecznego lub psychicznego jednostki, noszące znamiona cierpienia. Homoseksualiści często cierpią gdy nie mogą zaspokoić swoich popędów do osób tej samej płci. Cierpią gdy społeczeństwo odrzuca ich styl życia płciowego jako szkodliwy dla otoczenia, szkodliwy dla zdrowia psychicznego.

Psychopatologia to dziedzina psychologii klinicznej, dotycząca definiowania i opisu zaburzeń psychicznych i zachowania jednostki.

Obecnie wyróżnia się 8 elementów na podstawie których możemy stwierdzić czy dane zachowanie jest patologiczne i wnioskować o zaburzeniu psychicznym, są to: 

- cierpienie (u homoseksualistów objawia się w podburzaniu społeczeństwa do zmian normalności, do zmian w normalnym zachowaniu !) 

- trudność w przystosowaniu indywidualnym (oczywisty element objawowy u homoseksualistów, trudności w życiu społecznym jak i rodzinnym, brak rodziny, chęć adopcji i dokonanie zmian psychicznych u adoptowanego) 

- nieracjonalność i dziwaczność (to typowe elementy homoseksualne, najbardziej oczywisty objaw tej choroby, prowadzić może do chęci usunięcia narządów płciowych, zastąpienia ich innymi, skrajne przypadki to chirurgiczne zmiany płciowości, może prowadzić do poważnych powikłań hormonalnych, a co za tym idzie do powstawania chorób, co ciekawe obserwowalna cecha u tych opętanych nową wizją zmian człowieczeństwa w informacji genetycznej, o której pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni") 

- nieprzewidywalność i brak kontroli (u homoseksualistów najczęściej są to objawy spowodowane częstym zażywaniem narkotyków) 

- rzadkość i niekonwencjonalność (wielu uległo "autorytetowi" mediów, organizacji i uznaje siebie jako "niekonwencjonalnych" w ich mniemaniu na tle "szarej normalności" typowych rodzin) 

- dyskomfort obserwatora (homoseksualiści stwierdzają, że czują się nienormalnie w środowisku normalnym, czyli poszukują środowiska związanego z odmiennością - seksualną) 

- naruszenie norm społecznych (typowy objaw obserwowany u homoseksualistów, chęć naruszenia norm społecznych, religijnych i moralnych by uznać ich wynaturzenie jako "normalność", wiele innych zachowań tej grupy zdaje się potwierdzać dążenie do naruszania społecznego status quo) 

- Możliwość występowania halucynacji bądz zaburzenia w postrzeganiu otaczającego świata ( wykorzystywanie narządu odbytu jako pochwy było by dobrym tego przykładem, wyobrażenia bądz halucynacje mózgu, iż się posiada pochwę w miejscu przeznaczonym do wydalania kału, osobnik płci męskiej może odbierać impulsy wzrokowe w postaci odmienności wizualnej od osobnika tej samej płci - genderyzm.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

taaaak

taaaak Wink halucynacje...
dlatego w nosie pewnie sa dwie male dziury a nie jedna duza zeby pedziow nie korcilo...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Warunkiem zdrowia jest

Warunkiem zdrowia jest zdolność układu nerwowego do trafnego postrzegania informacji płynących ze środowiska i wyboru właściwych, sprzyjających życiu zachowań. Błędne interpretowanie sygnałów zotoczenia i generowanie nieprawidłowych reakcji zagraża życiu, ponieważ zachowania ciała przestają być dostosowane do środowiska: duchowego i psychicznego.
Nowe tłumaczenie, polecam !
They live 2014 Oni żyją - Alex Jones - polska wersja (napisy) HD
  https://www.youtube.com/watch?v=rF7xU0kU24k

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

W filmie jest mowa o

W filmie jest mowa o przypadkach takich jak ten opisany w cytowanym poniżej urywku:
"...Nie wiedząc jeszcze wtedy o typowej procedurze obcych istot polegającej na zapładnianiu kobiet i usuwaniu w trakcie ciąży częściowo rozwiniętych płodów, czekała niecierpliwie na poród, mając nadzieję zapoczątkować prawdziwą rodzinę, o której marzyła razem z Paulem. Wybrali już nawet imiona dla tego dziecka. Po miesiącu od zapłodnienia Angie zaczęła mieć dziwne objawy: "pocenie się" i "mrowienie" w dzień oraz uczucie pulsowania w macicy w nocy. Trwało to przez około dwa tygodnie aż do 4 lipca rano, kiedy dostała silnych bólów, krwotoku i w końcu poroniła.
- Stało się to w łazience - powiedziała. - Po kilkugodzinnym krwotoku oraz okropnych skurczach, płód wyszedł na zewnątrz wprost do moich rąk.
Nie był normalny. Był zacznie większy, miał około 8 centymetrów długości, "czarne skośne" oczy przypominające oczy białych obcych istot, które ją odwiedzały oraz nie posiadał narządów płciowych. Pod wpływem jakiegoś wewnętrznego impulsu umieściła go w dzbanku z wodą i ukryła na poddaszu obory. Kiedy poszła później go obejrzeć, dzbanka nigdzie tam nie było.
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Paul zawiózł ją do lekarza. Straciła dużo krwi, dlatego musiano poddać ją zabiegowi. Nie mogła zrozumieć, dlaczego straciła to dziecko, gdyż bardzo dbała o siebie. Utrata tego dziecka wpłynęła bardzo źle na jej samopoczucie...."
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lgbt-domaga-sie-dzieci-rodzily-sie-bez-okreslonej-plci-2014-07

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Homo sapiens zmieszales tyle

Homo sapiens zmieszales tyle rzeczy i skrajnych pojec ze gdyby ten artykul mial miec smak to smakowalby jak zepsute miesto. Jedno co widze z Twoich pogladow to ze Putin chyba Cie zahipnotyzowal. W obronie swietosci, religii, sprzecznych ideii zabija setki ludzi jednym podpisem a Ty go tu stawiasz jako wzor cnot i postepowan. Dobrze sie czujesz ?? Piszesz o krolestwie polskim i naparzasz bez glebszego sensu przyklady z Usa.
Udowodniono ze homoseksualizm powoduja 2 z wielu czynnikow - zatrucie organizmu metalami ciezkimi, lub zawezenie genetyczne - co natura taktuje jako niedozwolona krzyzowke genetyczna ktorej efektem jest brak potomstwa ( dzialanie na rzecz nadmiernego rozrostu danego gatunku) Pewnie homoseksualizm u zwierzat tez wystepuje za sprawa demonow...
 
Podaj mi przyklady hybryd z Twojego otoczenia bo zaczynam podejrzewać ze masz podobne problemy jak zibi z twarzami. Za duzo internetu - tu sie zgodze, za duzo ogolnien i za duzo poprostu bzdur na ktore nie ma zadnych dowodow, kompletnie zadnych.
Ani slowa o zdroworozsadkowym zabarwieniu ze politycy to głupole wybrani z ukladu ktory w danej chwili mial najwiecej do powiedzenia, idac do sejmu ze szczerymi checiami staja sie przyslowiowymi wronami poznajacymi 2 strone swojego ja. O tym decyduja konwenanse, zakurtynowe układy oraz partie majace w kazdym z dzialan konkretny cel kolidujacy calkowicie z altruizmem. Nie stoja za tym ani szaraki ani ufo ani zadne demonopodobne twory.
Widac takze maniakalne wrecz poglady dotyczace niektorych poruszanych i wiecznie miksowanych ze soba watkow. Dziwne ze nie padlo slowo: przedpotopowe, czaszki, wyższy byt, projektant.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika sternick

Muszę się zgodzić z

Muszę się zgodzić z Bacą.
Żydzi to humanoidy z jakąś pieprzoną matrycą zamiast duszy. W większości z nich ( pomijam wyjątki bo się na szczęście zdarzają) ich matryca jest demonicznie    S O C J O P A T Y C Z N A
Widać to wyraźnie w "konflikcie" z Hamasem. Piszę w cudzysłowiu bo to co się tam dzieje to jakaś pieprzona rzeź ( powtórka z II wojny światowej i Wołynia ) a nie "konflikt"!!! 
Tylko humanoidy potrafią beznamiętnie niszczyć ludzkie istnienia i inne humanoidy.  Żydowstwa nie łączą więzy krwi ( to tylko zachowanie ciągłości finansów)  ale więzi interesów, przy których matka, syn czy ojciec ,są elementem rozgrywki w każdej konfiguracji do usunięcia.
Dlatego SŁowiańska Polska jest im solą w oku , bo wiedzą że my wiemy. Jeżeli znajdziecie przyzwoitego żyda, to na pewno ma domieszkę ( z mezaliansu) Słowiańskiego DNA.
Dziś byłem na obchodach tygodnia kultury beskidzkiej i widziałem wielu wspaniałych ludzi z różnych stron Karpat, oni poprzez promowanie tradycji walczą z żydowskim globalizmem.
Dopóki zachowamy naszą tożsamość , naszą prastarą, nie katolicką, bo ta religia , choć zakorzeniona, jest nam wdrukowana jak obecność żydów, dopóty będziemy silni.
Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Ucieszyło mnie w górach propagowanie jakże polskiego słowa ku**a.
W jadłospisie gulasz ku****ko ostry i wódka ku****ko mocna, i wódka ku****ka.
Brzmi to jak muzyka dla uszu po angielskim wow, shit czy fuck.
Najgorsze przekleństwo w polskim języku , zawsze będzie lepsze niż anglosaskie seplenienie.
Nie dajcie sobie wmówić, że słowa ogólnie przyjęte za przekleństwa są złe. Liczy się kontekst wypowiedzi. Kiedyś, będąc na obczyźnie, w wielobarwnym tłumie białych, zółtych, czerwonych czy czarnych ras ,usłyszałem "ku**a mać". To były najmilsze słowa jakie wtedy usłyszałem.
Propagując piekną ,było nie było ,Polszczyznę ( adminie przymknij oko proszę), powiem:
Pierdolić człowieko-podobnych, tu w Polsce też może być kurewsko dobrze Smile
 
Edit
Wiem , że będą minusy od "matrycowych" oglądaczy. Będzie zatem sondaż ilu ich jest na tym portalu.
Z góry dziękuje za wszystkie głosy
 

Portret użytkownika kimbur

Ani plus, ani minus. Nadmiar

Ani plus, ani minus.
Nadmiar wulgaryzmów świadczy o zaniku kultury, a dokładniej - o braku odpowiednio szerokiego wachlarza polskiego słownictwa. W tym względzie też jesteśmy tresowani, właśnie po to, żeby zapominać jak bogaty jest polski język. Nasz piękny i bogaty język jest niszczony nie tylko poprzez propagowanie słów obcych. Podoba mi się to, że Słowacy potrafili stworzyć słowo parkowisko (a my z angielska jednak parking).
Przykład: wszystko jest kiepskie - kiepski mecz, kiepska pogoda, kiepski chleb... A przecież kiepski to przymiotnik od slowa kiep, które oznacza pewien narząd płciowy. Zamiast kiepski można użyć słów innych: słaby, brzydki, zły, i zapewne wiele innych.
PS. W cudzysłowie bo od rzeczownika cudzysłów.
Za popełnione błędy przepraszam.

Portret użytkownika Pacal

Czasami tak trzeba pomimo że

Czasami tak trzeba pomimo że nie wypada. Pozdrawiam dobrych Słowian Smile
PS Piłsudzki to dopiero potrafił i to publicznie kląć etc... ale czego to dla Ojczyzny nie robi się /serio, pomimo tej ironii/!
 

Strony

Skomentuj