Dziwaczna latająca istota sfotografowana na plaży w Indonezji

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeden angielski turysta zrobił zdjęcie czegoś bardzo nietypowego. Nikt nie potrafi powiedzieć, co to jest, ale jakaś latająca istota została sfotografowana na plaży Sukabumi w Indonezji.

 

Obserwacja została dokonana w okolicy stolicy Indonezji, Dżakarty. Świadkiem niezwykłej obserwacji była też żona wspomnianego turysty.

[ibimage==23069==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Do tego zdarzenia doszło dziesiątego października. Podczas spaceru Anglik wykonał osiem fotografii swojej żony i tylko na jednym z nich znalazło się niezwykłe stworzenie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pacal

Widzę na zdjęciu, tylko

Widzę na zdjęciu, tylko latającą bistkupią czapę - nazywa się to mitrą -  niewatpliwie zapowiedź bliskiego dość istotnego synodu, względnie znamiennych jego następstw. Pozdrawiam. Nawróćcie się!

Portret użytkownika Śpiący

Csi czy jak im tan znalazło

Csi czy jak im tan znalazło by dbicie Nibiru w tym " czymś "

My tu po 6 dni w tygodniu pracować będziemy i pe.....łne Godło Plski mieć  będziemy a wy się za cyckami pod motylem uganiacie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Isabella

Baca myśle, czy nie

Baca myśle, czy nie należaloby cie odstrzelić burakiem.
Ciesz sie buku ,bo gdyby nie ja to mialbys juz dawno III wojne swiatowa.
Pomyslec ,ze uratowalam takze Twoje glupie zycie , tylko po co ?
Twoi kumple z 88 sa posluszni GB nawet o tym nie wiedzac.
 

Portret użytkownika baca

isabela heh... tak pomiędzy

isabela heh... tak pomiędzy ratowaniem świata od III i IV wojny światowej znajdź chwilkę i sama wypij szklankę soku z buraka - to intensywnie przeczyszcza organizm i twoja pielęgniarka powinna wyrazić zgodę - myślę że masz po prostu za dużo kupy w organiźmie...

Strony

Skomentuj