Dziwaczna mutacja czy fałszerstwo. Człowiek z kciukiem gigantem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Internet jest pełen bardzo dziwnych i nietypowych rzeczy i czasami można odnieść wrażenie, że już nic nie może nas zaskoczyć. Wtedy jednak widzimy film, na którym amerykański student chwali się swoim gigantycznym kciukiem i błyskawicznie jesteśmy wyprowadzeni z błędu.

 

Anatomia autora nagrania jest niezwykle szokująca, ponieważ jak sam zaznaczył, jego kciuk ma długość 5 cali (prawie 13 cm). Aby lepiej wyobrazić sobie te liczby, jest to mniej więcej taka sama długość jak ekranu iPhone'a 8. Rozmiary kciuka można również porównać do szerokości kartki A5 oraz długości długopisu Bic. Niecodzienną anomalię anatomiczną możecie zobaczyć na poniższym filmie.

 

Posiadacz robiącego furiorę kciuka, Jacob Pina, zdecydował się na nagranie filmu i wrzucenie go do Internetu, po tym jak jego koledzy zauważyli, że jeden z palców jest nieproporcjonalnie duży w porównaniu do pozostałych. Zgodnie z oczekiwaniami Pina zyskał olbrzymią popularność w mediach społecznościowych. Jeden z jego filmów został obejrzany przeszło 2 miliony razy.

 

Użytkownicy spodziewają się, że już niebawem po studenta ustawi się kolejka reklamodawców, którzy chcieliby wykorzystać jego ponadprzeciętne predyspozycje w kampaniach, promujących swoje produkty. Pina nie ma pojęcia, dlaczego jego kciuk jest tak długi, ale nie ukrywa zadowolenia, że w ten sposób może się wyróżnić. Na nagraniu student zaznacza, że "czuje się świetnie ze swoim kciukiem i zawsze wspaniale jest być innym niż wszyscy".

 

Nie wiadomo, czy oba kciuki Piny są tak ogromne, ponieważ nastolatek pokazuje na nagraniu tylko swoją prawą rekę. Należy jednak przypuszczać, że lewy jest bardziej konwencjonalny, ponieważ w innym przypadku student również nim by się pochwalił.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj